Вирішено

LTE на iOS 14.2.1 / iPhone 12 PRO

Показати перший допис

69 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Deptors, @Andy, на жаль, поки що ніякої інформації від інженерів не отримувала. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Kaliniv D ipnone 12 pro iOS 14.2.1 

теж маю 14.2.1 і все працює ок, дивно від чого це залежить цікаво

Рівень користувача 3

Мені також дуже цікаво ! Зроблена діагностика в оф сервісі,  діагностика  з apple support ( нарікань на hardware та software відсутні ) тому питання, логічно було направлено  оператору 🤷‍♂️

Рівень користувача 8
Позначка +2

Напевно, ваше “ок” дещо відрізняється від аналогічного поняття інших людей

Рівень користувача 8
Позначка +1

ну як сказати, вистачає роботи телефона з ранку до ночі, коли вже ставлю на зарядку перед сном, і там ше відстоків 20 залишається

Рівень користувача 3

ну як сказати, вистачає роботи телефона з ранку до ночі, коли вже ставлю на зарядку перед сном, і там ше відстоків 20 залишається

Спробуйте на ніч залишити смартфон не підключеним до зарядного пристрою і побачите на скільки в режимі очікування знижується рівень заряду. В мене теж під час робочого дня телефон не критично розряджається. І до вечора навіть залишається подекуди 50%. Але вночі, у режимі очікування, відбувається щось неймовірне. У статистиці акумулятора відсутні будь які програми у фоновому режимі, при цьому смартфон за 7-8 годин сну розряджається на 30-35%. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

ще одне уточнення, яка саме версія 12 pro max у Вас? А2342? Чи інша?

Рівень користувача 3

@Andy @Danyal @Xomyak  чого і треба було очікувати : поведінка батареї на іншому операторі на LTE 

А вот другий скрін Kyivstar на LTE

Рівень користувача 8
Позначка +1

Читал в инете, что проблема повышенного разряда на iPhone 12 существует и в США, и в других странах. Повышенный разряд наблюдается при смене телефоном базовой станции, вплоть до потери связи. Вполне может быть, что если у вас дома слабоват сигнал от БС, то телефон начинает переподключаться на другие БС тем самым садит батарею. 

Рівень користувача 1

@Andy @Danyal @Xomyak  чого і треба було очікувати : поведінка батареї на іншому операторі на LTE 

А вот другий скрін Kyivstar на LTE

Не готовий змінювати оператора, але доведеться :(

Рівень користувача 4

Схоже  на те що дійсно телефон не може приєднатися до одної БС або до одної соти постійно змінює їх. Потрібно додаток скачати і дивися чи змінюється ИД бс. Чому проблема саме в Київстар? Тому що в Київстар саме найбільше БС в у інших операторів менше. Тобто в телефона є вибір. А можливо у іншого оператора у вашому районі тільки одна БС. Тому виборах в нього не має

Рівень користувача 8
Позначка +1

Повертаючись до питання, запитав у трьох добрих знайомих в кого 12 про макс, то теж з батареєю все добре, практично на два дні вистачає. Спробуйте перевірити з сім карткою іншого оператора, або з єсім іншого оператора, в даному випадку це не буде гріхом, проте мені здається проблема в самому телефоні…ще одне уточнення, яка саме версія 12 pro max у Вас? А2342? Чи інша?

Рівень користувача 4

Повертаючись до питання, запитав у трьох добрих знайомих в кого 12 про макс, то теж з батареєю все добре, практично на два дні вистачає. Спробуйте перевірити з сім карткою іншого оператора, або з єсім іншого оператора, в даному випадку це не буде гріхом, проте мені здається проблема в самому телефоні…ще одне уточнення, яка саме версія 12 pro max у Вас? А2342? Чи інша?

Можливо ваші друзі проживають десь в маленькому містечку де 1 БС.  А в автор в місті де багато БС

Рівень користувача 1

Схоже  на те що дійсно телефон не може приєднатися до одної БС або до одної соти постійно змінює їх. Потрібно додаток скачати і дивися чи змінюється ИД бс. Чому проблема саме в Київстар? Тому що в Київстар саме найбільше БС в у інших операторів менше. Тобто в телефона є вибір. А можливо у іншого оператора у вашому районі тільки одна БС. Тому виборах в нього не має

Привіт. Особисто я пробував фіз.сімки КС, ВФ і ЛС, ситуація +/- однакова від 15% до 30% в залежності від оператора і часу спостереження. І це лише вдома - Київ, Лісовий масив (БС навколо достатньо). На роботі такого не помічав, протягом робочого дня в режимі використання телефону батарея не втрачає заряд так інтенсивно. З е-сім ВФ проблем нема (коли вимкнута фіз.сім, а е-сім ввімкнута то телефон втрачає 2-3%). Е-сім КС перевірити не можу, на контракті, ЛС - не розглядаю.

Рівень користувача 4

Привіт. Особисто я пробував фіз.сімки КС, ВФ і ЛС, ситуація +/- однакова від 15% до 30% в залежності від оператора і часу спостереження. І це лише вдома - Київ, Лісовий масив (БС навколо достатньо). На роботі такого не помічав, протягом робочого дня в режимі використання телефону батарея не втрачає заряд так інтенсивно. З е-сім ВФ проблем нема (коли вимикрута фіз.сім, а е-сім ввімкнута то телефон втрачає 2-3%). Е-сім КС перевірити не можу, на контракті, ЛС - не розглядаю.

Цікава ситуація яка дійсно потребує вирішення... Тому що телефон не є дешевим😁😁😁. 

Рівень користувача 1

Привіт. Особисто я пробував фіз.сімки КС, ВФ і ЛС, ситуація +/- однакова від 15% до 30% в залежності від оператора і часу спостереження. І це лише вдома - Київ, Лісовий масив (БС навколо достатньо). На роботі такого не помічав, протягом робочого дня в режимі використання телефону батарея не втрачає заряд так інтенсивно. З е-сім ВФ проблем нема (коли вимикрута фіз.сім, а е-сім ввімкнута то телефон втрачає 2-3%). Е-сім КС перевірити не можу, на контракті, ЛС - не розглядаю.

Цікава ситуація яка дійсно потребує вирішення... Тому що телефон не є дешевим😁😁😁. 

Не в телефоні річ, а в тому, що оператор не визнає проблему (знаю ще людей на районі які мають аналогічну проблему). Я розумію, що під кожного клієнта не підлаштуєшся, але прислухатися не завадило б.

А для себе я знайшов рішення - лишаю телефон на ніч на зарядці (менше циклів заряд/розряд), стільникові дані перевів на ВФ (несуттево, але економить заряд) і очікую оновлення iOS (хоча на закордонних ресурсах пишуть, що і на бєті така сама проблема спостерігається)

Рівень користувача 3

Дуже цікава думка , гадаю, що це максимально наближена причина ! Зафіксував сьогодні , що з іншим оператором в іншій локація почався «жор» (( хоча на першому скріні зовсім без втрат було дома ! Для інформації мій ipnone 12 pro A2407 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Дуже цікава думка , гадаю, що це максимально наближена причина ! Зафіксував сьогодні , що з іншим оператором в іншій локація почався «жор» (( хоча на першому скріні зовсім без втрат було дома ! Для інформації мій ipnone 12 pro A2407 

дякую, світова версія тобто, зрозумів. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Я так розумію якщо така проблема- лише чекати на оновлення. Жоден оператор не виправить те, що має виправити Apple.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Я так розумію якщо така проблема- лише чекати на оновлення. Жоден оператор не виправить те, що має виправити Apple.

Я думав ваша коронна фотка з айфоном - це автоматичний підпис під кожним повідомленням, а ви, виявляється вручну додаєте її до кожного повідомлення?))

Рівень користувача 8
Позначка +1

Я думав ваша коронна фотка з айфоном - це автоматичний підпис під кожним повідомленням, а ви, виявляється вручну додаєте її до кожного повідомлення?))

треба нову зробити

Рівень користувача 8
Позначка +1

треба нову зробити

Так 13-тий ше не вийшов)

Рівень користувача 8
Позначка +1

треба нову зробити

Так 13-тий ше не вийшов)

ну зараз і цей що в мене буде ще довго актуальний

Рівень користувача 3

@Kaliniv D  а какой у вас номер прошивки iOS ? 14.2.1 ( 18B121) ? 

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Kaliniv D  а какой у вас номер прошивки iOS ? 14.2.1 ( 18B121) ? 

Відповісти