Вирішено

LTE на iOS 14.2.1 / iPhone 12 PRO

Рівень користувача 3
  • Стажер
  • 25 відповідей

Добрий день ! Дозвольте поцікавитись , є у вас інформація щодо надмірного споживання заряду батареї в лінейці нових ipnone 12 в мережі LTE ( більш ніж -30%  в режимі очікування ) так як в мережі 3G .. робота стабільна ! Чи є це зв’язок с новими модемами Qualcomm , якими зараз оснащені ipnone 12 pro та вашими станціями  ? Чи є робота або координація з Apple в цьому напрямку ? Якщо так , то коли ця проблема буду вирішена ? Дякую 

icon

Найкраща відповідь від Deptors 18 грудень 2020, 22:33

@Danyal @Andy @Kaliniv D нарешті пофіксили , iOS 14.4 beta .. ура 👍🏻

Переглянути оригінал

69 Відповідей

Рівень користувача 3

Підтримую! Така сама проблема із iPhone 12 Pro Max. Протягом ночі, у режимі очікування 30-35% втрати заряду акумулятора. Мережа стабільна, якість прийому відмінна. Жодної програми у фоновому режимі. Смартфон налаштований з “нуля” без відновлення з iCloud

Рівень користувача 1

Маю аналогічну проблему зі своїм 12pro 😞 Вже такі танці з бубном проводив, що соромно зізнатися, навіть сім карту міняв на нову та звертався в сервіс центр. Того року була такаж проблема з 11pro… мав надію, що КС зробили висновки. Невже національний оператор не може співпрацювати з світовим виробником на випередження, так ніби iPhone і досі неофіційно возять і оператори не знають, що вони з’являться в мережі.

Рівень користувача 8
Позначка +2

Як правило, Київстар не робить нічого, поки проблема не стане массовою.

Про всяк випадок - 5G вимкнули?
В нас його нема, але телефон може постійно шукати мережу.

Рівень користувача 3

Як правило, Київстар не робить нічого, поки проблема не стане массовою.

Про всяк випадок - 5G вимкнули?
В нас його нема, але телефон може постійно шукати мережу.

Шановний, я вас дуже прошу, не суйте свого носа у кожну тему форуму. Бо я бачу, у вас на все є своя думка. Ви у кожній темі. І як правило без діла. Ви перейшли вже на Лайфселл, то бажаю вам успіху і покиньте комюніті Київстар

Рівень користувача 8
Позначка +1

Пар6и, а разве может быть такое чтобы оператор мог влиять на энергопотребление смартфона при стабильном сигнале сети? Я бы ещё смог понять, если бы постоянно прыгало 3g->4g и обратно.

Рівень користувача 8
Позначка +2

Пар6и, а разве может быть такое чтобы оператор мог влиять на энергопотребление смартфона при стабильном сигнале сети? Я бы ещё смог понять, если бы постоянно прыгало 3g->4g и обратно.

Может. Работа сети обеспечивается связкой "модем - базовая станция”.

Соответственно обе стороны должны оперировать по одинаковым принципами.

Если со стороны оператора что-то происходит не так как этого ожидает можем, эффективность в работе сети падает.

Понятное дело что предусмотрены различные фолбеки чтобы оно все равно работало, но без настройки со стороны оператора будут видны некоторые проблемы, и повышенное энергопотребление - одно из них.

Между прочим, Carrier Bundle так же важен - он может сказать модему как работать с сетью конкретного оператора.

Но Киевстар не следит ни за тем, ни за другим.

Так что проблемы на новых моделях вполне ожидаемы.

Помню как они потерю сети 11мы решали почти пол года.

Рівень користувача 1

Да, звучит бредово, но результат на лицо - если в настройка выключить физ.симку то телефон теряет 1-2% заряда, а так стабильно 20-25% в режиме ожидания уходит. При этом я ставил симки других операторов, ситуация практически такая же. А из изменений - только новый телефон, все остальные факторы те же.

Кстати с е-сим проблем не заметил (использую пластик КС и е-сим ВФ), возможно там другие настройки со стороны оператора. Переход на е-сим КС и отказ от второго номера не вариант.

Такая же проблема была в прошлом году https://community.kyivstar.ua/mobilniy-internet-19/lte-na-ios-13-2-ta-iphone-11-11-pro-11-pro-max-29918/index3.html

а на счёт замечания kikiwora, а как вы предлагаете выключить то чего нету? В настройках можно выбирать одну из доступных сетей, но так чтобы отключить модуль/антенну 5G, я такого не нашёл. Возможно  software engineer известно больше чем представителям Apple ;)

И надеюсь КС решит проблему, я за три недели спустил больше 100грн. на СМС з границе при регистрации в сети, как то не фонтан :(

Рівень користувача 3

Да, звучит бредово, но результат на лицо - если в настройка выключить физ.симку то телефон теряет 1-2% заряда, а так стабильно 20-25% в режиме ожидания уходит. При этом я ставил симки других операторов, ситуация практически такая же. А из изменений - только новый телефон, все остальные факторы те же.

Кстати с е-сим проблем не заметил (использую пластик КС и е-сим ВФ), возможно там другие настройки со стороны оператора. Переход на е-сим КС и отказ от второго номера не вариант.

Такая же проблема была в прошлом году https://community.kyivstar.ua/mobilniy-internet-19/lte-na-ios-13-2-ta-iphone-11-11-pro-11-pro-max-29918/index3.html

а на счёт замечания kikiwora, а как вы предлагаете выключить то чего нету? В настройках можно выбирать одну из доступных сетей, но так чтобы отключить модуль/антенну 5G, я такого не нашёл. Возможно  software engineer известно больше чем представителям Apple ;)

И надеюсь КС решит проблему, я за три недели спустил больше 100грн. на СМС з границе при регистрации в сети, как то не фонтан :(

Я сейчас использую только е-sim , до этого была sim … утечка заряда у меня  вне зависимости от типа sim … или duo ! Просто хочется понять , в чем проблема ( hardware, software/ iOS , оператор , Настройки ? Почему тогда проблема не у всех , в других странах зафиксированы переходы с одного оператора на другого и ситуация менялась 🤷‍♂️

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Deptors, @Andy, @Danyal:thinking: ви вже звертались до оператора для реєстрації технічних заявок? 

Рівень користувача 3

@Deptors@Andy@Danyal:thinking: ви вже звертались до оператора для реєстрації технічних заявок? 

Як це зробити ? Тут чи в телефонному режимі ?

Рівень користувача 3

@Deptors@Andy@Danyal:thinking: ви вже звертались до оператора для реєстрації технічних заявок? 

Це можно зробити  через вас?

Рівень користувача 1

Це можно зробити  через вас?

Я написав в меседжер на сторінці КС в фб.

Рівень користувача 1

Але технарі вирішили не паритися і вже за декілька хвилин прилетіла відповідь:

«Шановний абоненте! Якщо ви зіштовхнулися з некоректною роботою мобільного апарату рекомендуємо звернутися до сервісного центру обслуговування мобільних телефонів. З повагою, Київстар»

@Xomyak кому ще писати?

Рівень користувача 3

Але технарі вирішили не паритися і вже за декілька хвилин прилетіла відповідь:

«Шановний абоненте! Якщо ви зіштовхнулися з некоректною роботою мобільного апарату рекомендуємо звернутися до сервісного центру обслуговування мобільних телефонів. З повагою, Київстар»

@Xomyak кому ще писати? 

все зорзуміло ((  

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Danyal, @Deptors, ви можете спробувати звернутись через цю форму https://kyivstar.ua/uk/support/feedback
Я також спробую щось дізнатись через інженерів. 

Рівень користувача 3

@Danyal@Deptors, ви можете спробувати звернутись через цю форму https://kyivstar.ua/uk/support/feedback
Я також спробую щось дізнатись через інженерів. 

Дякую , вже відправив 

Рівень користувача 3

@Andy @Danyal  Вітаю !  цікаво 🤔 в мене склалось таке враження  , що тільки у нас у трьох ця проблема на всю країну  (( досі не отримав відповіді від КС !   Хлопці , чи є solutions щодо нашого питання ?

Рівень користувача 3

@Xomyak Вітаю ! Чи вдалось  дізнатись  що-небудь у інженерів? Дякую

Рівень користувача 3

@Deptors @Xomyak В авторизованому сервісному центрі провели діагностику пристрою і відповіли, що проблеми з радіомодулем та акумулятором відсутні. Чекаємо дій від Київстару

Рівень користувача 3

Я теж зробив діагностику в оф сервіс Apple  asbis Україна  ( апаратних недоліків не виявлено ) 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Добрий день ! Дозвольте поцікавитись , є у вас інформація щодо надмірного споживання заряду батареї в лінейці нових ipnone 12 в мережі LTE ( більш ніж -30%  в режимі очікування ) так як в мережі 3G .. робота стабільна ! Чи є це зв’язок с новими модемами Qualcomm , якими зараз оснащені ipnone 12 pro та вашими станціями  ? Чи є робота або координація з Apple в цьому напрямку ? Якщо так , то коли ця проблема буду вирішена ? Дякую 

користуюся на 12 pro max жодних нюансів немає, все ок. 

Рівень користувача 3

@Ka rU Na дуже дякую за ваш відгук ! а ми нажаль страждаєм від цієї проблеми (((  просто намагаюсь перевірити усі варіанти ! Абсолютно незрозумілий та нелогічний недолік ! Ця проблема як виявилось локалізована Європойським регіоном …. користувачі з всієї Європи замінюють свої пристрої вже по декілька разів та також без результатів https://discussions.apple.com/thread/251956914?answerId=254002003022

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Ka rU Na дуже дякую за ваш відгук ! а ми нажаль страждаєм від цієї проблеми (((  просто намагаюсь перевірити усі варіанти ! Абсолютно незрозумілий та нелогічний недолік ! Ця проблема як виявилось локалізована Європойським регіоном …. користувачі з всієї Європи замінюють свої пристрої вже по декілька разів та також без результатів https://discussions.apple.com/thread/251956914?answerId=254002003022

у Вас який саме телефон ? І яка версія iOS стоїть?

Рівень користувача 3

@Kaliniv D ipnone 12 pro iOS 14.2.1 

Рівень користувача 3

@Andy  @Danyal https://t.me/joinchat/AAAAAE4tvecDk2G9ZHV_rg якщо цікаво підключайтесь до мене для обговорення нашої проблеми  , я так розумію , що відповіді тут ми не отримаємо ! Дякую

Відповісти