Літо 4G безліміту

Літо 4G безліміту
Рівень користувача 8
Позначка +3
Сподіваюся, серед нас нема любителів ретро, які ще використовують SIM, а не USIM-карту. Тому що в нас для тебе є захоплююча пропозиція – безлімітний 4G до 31 липня 2019 року. Щоб скористатися безлімом, потрібно мати смартфон, USIM-карту, які підтримують 4G, бути в зоні покриття й мати оплачений пакет послуг від Київстар.

Ми не хочемо, щоб ти марнував літо, чекаючи, поки провантажаться відео чи сторінки. Тому ми встановили більше ніж 7100 4G-базових станцій – і середня швидкість мобільного інтернету від Київстар найвища серед українських операторів за даними Ookla 2018 року. Хай літо буде стрімким, але довгим з 4G.

41 Відповідей

" середня швидкість мобільного інтернету від Київстар найвища серед українських операторів за даними Ookla 2018 року."

На улице уже середина 19 года, а у вас статья за 18. Вы бы еще привели статистику за 2010 год. "Раньше и трава была зеленее и деревья повыше"

Это больше похоже на то, как можно завлечь-привлечь пользователей, и вот нашли в своих закромах вот эту статистику - "...даними Ookla 2018 року."
На данный час больше нечего предоставить своим пользователям? На улице середина 19 года!
Рівень користувача 8
Позначка +2
@alibaba в чём проблема? Статистику раз в год фиксируют, как бы.
Кончится 19й, скажут за 19й.
Рівень користувача 1
тратим 1гб в сети киевстар и тогда инет нахаляву и у 2дж сети если дневной пакет или мб кончились до конца дня так как все мб считаются словно это пакеты по 100мб скорость падает после 500мб но после 1гб нет поэтому тратим 1гб у 4дж сейчас он бесплатный
Рівень користувача 2
Позначка
У меня дома в деревне нет ни 4g, ни 3g. Только 2G связь. Позвонил оператору чтобы оставить заявку о том чтобы нам поставили новую вышку 4g. Мне ответили, езжайте в Киев и пишите заявление письменное... Живу в 400 км от Киева. Мда.... 😞
Рівень користувача 2
Позначка
О боже *рука лицо*
Не проще заплатить?
Это же недорого 155 грн в месяц.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@alibaba, 🤔у вас есть сложности со скоростью мобильного Интернета?
Представленная статистика не внушает вам доверия?
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Cronprog, где вы живете? В каком населенном пункте?
Проблема не в интернете киевстара, а проблема в покрытии связи.
Рівень користувача 7
Позначка +1
@Satana666, если есть сложности с покрытием, о них рекомендую сообщить. Можете обратиться к оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support.
Акція є а інтернету не має чому? тому що це Кієвстар як тільки якась акція то одразу поломки. В мене 4g відключили бо десь поломка на лінії м. Хмельницький
Рівень користувача 8
Позначка +4
Акція є а інтернету не має чому? тому що це Кієвстар як тільки якась акція то одразу поломки. В мене 4g відключили бо десь поломка на лінії м. Хмельницький
не расстраивайтесь, если была поломка, её оперативно устранят. ждите 😉
Чи можна користуватися акцією "літо 4g безліму " якщо не знято плату за пакет послуг?
Рівень користувача 8
Позначка +2
Чи можна коистуватися акцією "літо 4g безліму " якщо не знято плату за пакет послуг?
Ні. Ви повинні сплатити або за місячний пакет, або за денний.
У меня включается 4g, но скорости нету вообще , ни чего не грузится, сейчас идёт , бизлим до 31июля , помогите что делать?)
Рівень користувача 8
Позначка +2
Думаю что от того что дали безлим скорости и нет, потому ничего не грузит.
Как вариант - перейти в 3G сеть, там может быть полегче, поскольку в 3G акция действует с ограничением в 500Мб на день с дальнейшим урезанием скорости.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Ivan10, 🤔в данной ситуации нужна индивидуальная проверка. Обратитесь, пожалуйста, к оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support с указанием номера телефона. Консультант проверит наличие ограничений.
Доброго дня, з сьогоднішнього дня перестав працювати безлімітний LTE, який обіцяв мені Київстар до 31 липня, в чому може бути проблема?
Рівень користувача 8
Позначка +2
Що означає "перестав працюывати"?
Що означає "перестав працюывати"?
Перестав працювати інтернет взгалаі
Рівень користувача 4
Позначка
Доброго дня, з сьогоднішнього дня перестав працювати безлімітний LTE, який обіцяв мені Київстар до 31 липня, в чому може бути проблема?
Пакет услуг по вашему тарифному плану оплачен?

Доброго дня, з сьогоднішнього дня перестав працювати безлімітний LTE, який обіцяв мені Київстар до 31 липня, в чому може бути проблема?Пакет услуг по вашему тарифному плану оплачен?

Ні
Рівень користувача 4
Позначка

Доброго дня, з сьогоднішнього дня перестав працювати безлімітний LTE, який обіцяв мені Київстар до 31 липня, в чому може бути проблема?Пакет услуг по вашему тарифному плану оплачен?
Ні

Щоб скористатися безлімом, потрібно мати смартфон, USIM-карту, які підтримують 4G, бути в зоні покриття й мати ОПЛАЧЕНИЙ ПАКЕТ ПОСЛУГ від Київстар.
У меня тарифный план "Безлім Відео 2018 95грн/4 тижні" . Неиспользованных мегабайт 5948,83. И если нет покрытия 4G, то скорость ограничена ~ 20 Кб/с до конца суток т.к. после принудительного подключения акции "Лето 4G безлимита" у меня оказывается исчерпан лимит в 3G - 500 Мбайт. По условиям моего тарифного плана ЕДИНСТВЕННОЕ ОГРАНИЕНИЕ - Мобільний інтернет, після використання ВСІХ пакетів(швидкість до кінця доби – 128 Кбіт/с) 0 грн. Также на сайте написано следующее - Доступ до мережі 3G та 4G надається за наявності 3G- або 4G-покриття відповідно. В итоге НАВНІСТЬ есть, а скорости НЕТ. Еще по поводу "Лето 4G безлимита": Если вы пользуетесь 2G- или 3G-сетью мобильный интернет тарифицируется по условиям вашего тарифного плана. - чего я не наблюдаю.
Рівень користувача 7
Позначка +1
@Serg42, рекомендую вам обратиться к оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для проверки деталей по номеру.
Рівень користувача 8
Позначка +2
Пакет услуг по вашему тарифному плану оплачен?Ні
Тому і не працює. Пакет (місячний або денний) повинен бути сплаченим.

Відповісти