Вирішено

Куди зникають МБ? Правила округлення трафіку мобільного Інтернету / Контроль мобільного трафіку


Рівень користувача 3
Позначка +1
  • Стажер
  • 8 відповідей

У січні перейшла на тарифний план за 75 гривень на місяць.З а умовами цього тарифного плану надається безлім на Київстар, 9000 Мб, 200 хв. на інші мобільні і 200 смс. Смартфон у мене Xiaomi Redmi Note 4x. Непоганий)) Кожного разу можна подивитися: сьогодні використано стільки-то МБ, за місяць - стільки. І, відповідно, прикладається статистика трафіку. І ось, після закінчення якогось часу бачу: за місяць використано 4,2 ГБ. Звертаюсь *112# та виклик - залишок 2193,75 МВ, тобто грубо 2,2 ГБ. Складаємо 4,2 і 2,2. ДЕВ'ЯТЬ ГБ ніяк не виходить. Оператор нічого зрозумілого відповісти не зміг, відіславши мене сюди. В "Витрати та платежі" знайшла, скільки витрачено МБ за кожен день. Вийшло 3925,9 МБ, тобто знову ж таки, грубо 3,9 ГБ. Склавши ці 3,9 і 2,2 (за запитом USSD), знову не виходить 9000. Поясніть недалекій, куди діваються ГБ ???

icon

Найкраща відповідь від Aksolotl' 1 February 2018, 16:16

Переглянути оригінал

304 Відповідей

За ночь пропали 3 Гб интернета, пользовался только теми приложениями у которых по условию тарифного плана безлимитный трафик 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@fanok, напишіть, будь ласка, повну назву вашого поточного тарифного плану, а також якими соціальними мережами користувались, що робили (перегляд контенту, особисті повідомлення, фото, відео, дзвінки). 

Тарифный план smart, использовал телеграм ютуб и твич

Рівень користувача 8
Позначка +5

@fanok,  в вашому тарифному плані ці сервіси не тарифікується. За цим посиланням https://kyivstar.ua/uk/mm/social ви можете ознайомитись з інформацією в яких ще випадках трафік може тарифікуватись. 

Відповісти