Вирішено

Куди зникають МБ? Правила округлення трафіку мобільного Інтернету / Контроль мобільного трафіку

Показати перший допис

320 Відповідей

За ночь пропали 3 Гб интернета, пользовался только теми приложениями у которых по условию тарифного плана безлимитный трафик 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@fanok, напишіть, будь ласка, повну назву вашого поточного тарифного плану, а також якими соціальними мережами користувались, що робили (перегляд контенту, особисті повідомлення, фото, відео, дзвінки). 

Тарифный план smart, использовал телеграм ютуб и твич

Рівень користувача 8
Позначка +5

@fanok,  в вашому тарифному плані ці сервіси не тарифікується. За цим посиланням https://kyivstar.ua/uk/mm/social ви можете ознайомитись з інформацією в яких ще випадках трафік може тарифікуватись. 

Позначка

В моєї бабусі підключений тариф "Київстар Комфорт". За умовами тарифу їй мають надаватись 5000 мб інтернету. Їй постійно вистачало цього на місяць, і при цьому навіть залишалися мегабайти. Останні три місяці, за незмінних умов користування всі мегабайти втрачаються за 7-10 днів користування. Користується тими самими програмами і сервісами, якими і раніше. Самі по собі вони не потребують великої кількості інтернету, але інтернет десь безслідно дівається. Дякуємо за відповідь. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

В моєї бабусі підключений тариф "Київстар Комфорт". За умовами тарифу їй мають надаватись 5000 мб інтернету. Їй постійно вистачало цього на місяць, і при цьому навіть залишалися мегабайти. Останні три місяці, за незмінних умов користування всі мегабайти втрачаються за 7-10 днів користування. Користується тими самими програмами і сервісами, якими і раніше. Самі по собі вони не потребують великої кількості інтернету, але інтернет десь безслідно дівається. Дякуємо за відповідь. 

Доступ до інтернету не вимірюється днями. І порівнювати що раніше бабусі вистачало, а тепер не вистачає - також не об’єктивно. Справедливості ради, варто уточнити що Київстар також підкидає дров в вогонь своїми підвищеннями “округлень трафіку”, то було 200кб, потім 500кб, тепер 1024кб. Тому ймовірно тут сукупність двох факторів: бабуся стає більш продвинутим користувачем і споживає більше трафіку + Київстар збільшив “округлення трафіку”, і тепер будь яке фонове з’єднання на пару кілобайт - це дорівнює 1024 кілобайтам.

Моя порада вам: відключити на бабусиному телефоні всі фонові обновлення і з’єднання з інтернетом, навчити бабусю вимикати мобільний інтернет і вмикати коли він їй потрібен, а також контролювати кількість мегабайт в додатку Мій Київстар. Ну або підключити бабусі кращий тариф з більшою кількістю мегабайт)

Позначка

Доступ до інтернету не вимірюється днями. І порівнювати що раніше бабусі вистачало, а тепер не вистачає - також не об’єктивно. Справедливості ради, варто уточнити що Київстар також підкидає дров в вогонь своїми підвищеннями “округлень трафіку”, то було 200кб, потім 500кб, тепер 1024кб. Тому ймовірно тут сукупність двох факторів: бабуся стає більш продвинутим користувачем і споживає більше трафіку + Київстар збільшив “округлення трафіку”, і тепер будь яке фонове з’єднання на пару кілобайт - це дорівнює 1024 кілобайтам.

Моя порада вам: відключити на бабусиному телефоні всі фонові обновлення і з’єднання з інтернетом, навчити бабусю вимикати мобільний інтернет і вмикати коли він їй потрібен, а також контролювати кількість мегабайт в додатку Мій Київстар. Ну або підключити бабусі кращий тариф з більшою кількістю мегабайт)

Округлення це звичайно єврейство, при цьому повне. Але, справа в тому, що вона не споживає багато мегабайт, я сам бачу як часто вона користується. Навіть з мого досвіду, ну не може інтернет так швидко пропадати. Є які ще можливі варіанти, чому це може бути? 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Округлення це звичайно єврейство, при цьому повне. Але, справа в тому, що вона не споживає багато мегабайт, я сам бачу як часто вона користується. Навіть з мого досвіду, ну не може інтернет так швидко пропадати. Є які ще можливі варіанти, чому це може бути? 

В телефоні має бути штатний лічильник мегабайт, який показує скільки і який додаток їсть мегабайти. Ви дивились шо там?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Herzog von Russland, уточніть, будь ласка, пробували перевірити через функції мобільного телефону, скільки і який додаток використовує так багато трафіку?

Позначка

В телефоні має бути штатний лічильник мегабайт, який показує скільки і який додаток їсть мегабайти. Ви дивились шо там?

А як його знайти?

Позначка

@Herzog von Russland, уточніть, будь ласка, пробували перевірити через функції мобільного телефону, скільки і який додаток використовує так багато трафіку?

Не пробував, як це можна зробити?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Herzog von Russland, наприклад: зайти в “Налаштування”-”Мобільні мережі”-”Трафік даних”. 
P.S.: в мене телефон на базі Android. Привела приклад, як можна знайти на своєму телефоні. Тобто, приблизно такий алгоритм. 

Також можна по моделі телефону запитати в пошуковій системі Google.
Можете написати модель телефону, допоможу с пошуком.  

Позначка

@Herzog von Russland, наприклад: зайти в “Налаштування”-”Мобільні мережі”-”Трафік даних”. 
P.S.: в мене телефон на базі Android. Привела приклад, як можна знайти на своєму телефоні. Тобто, приблизно такий алгоритм. 

Також можна по моделі телефону запитати в пошуковій системі Google.
Можете написати модель телефону, допоможу с пошуком.  

Samsung Galaxy A30S

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Herzog von Russland, заходите в “Налаштування” - “Підключення” - “Використання даних” - “Використання мобільних даних”. 

Поповнила на свій тариф 150,00

Місяця ще не пройшло, через 14 днів Інтернету немає

в чому проблема? 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Поповнила на свій тариф 150,00

Місяця ще не пройшло, через 14 днів Інтернету немає

в чому проблема? 

Проблема в тому, що ви використали всі ваші мегабайти.

В чому проблема?)

Рівень користувача 4
Позначка +1

@Victorya Shen, в цій ситуації потрібна індивідуальна перевірка, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону.

Здравствуйте,  у меня вопрос такой возник у меня по тарифу (безлим видео) у меня уже 2 месяц заканчиваются мегабайты,  хоть больше всего времени смотрю в Ютюбе видео,  раньше всегда хватало сейчас не хватает,  с связи с чем это связано

Рівень користувача 8
Позначка +1

Здравствуйте,  у меня вопрос такой возник у меня по тарифу (безлим видео) у меня уже 2 месяц заканчиваются мегабайты,  хоть больше всего времени смотрю в Ютюбе видео,  раньше всегда хватало сейчас не хватает,  с связи с чем это связано

Зверніться на 466, нехай складуть заявку в тех.відділ, це досить часта проблема.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Maza98, контролювати трафік ви можете самостійно, за допомогою функцій мобільного телефону. Не виключено, що ви почали користуватись YouTube активніше :wink:

Якщо виникнуть додаткові питання, будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для індивідуальної перевірки.

Відповісти