Вирішено

Куди зникають МБ? Правила округлення трафіку мобільного Інтернету / Контроль мобільного трафіку

Показати перший допис

320 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Fly1988, контролювати трафік ви можете самостійно, за допомогою функцій мобільного телефону :wink:

Якщо виникнуть додаткові питання, будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для індивідуальної перевірки.

@Fly1988, контролювати трафік ви можете самостійно, за допомогою функцій мобільного телефону :wink:

Якщо виникнуть додаткові питання, будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для індивідуальної перевірки.

Я так і зробив. І виходить що МБ були витрачені на Інстаграм та фейсбук. Хоча у вас вказано що соціальні мережі не тарифікуються! Good job Kyivstar...

Рівень користувача 1

куди ділись всі мої мегабайти вже за два дня зняло 60 гривень (по 10 грн за 100 мб ) хоча користувався лише телеграмом і приват 24 . і взагалі по ідеї мало ще лишатись 3000 мб бо за місяць використав 8 гб з них 5 в телеграмі і питанєчко чому в мене вже в сумі за даними києвстарту використано більше ніж 6.5 гб мобільного інтернету??

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Fly1988:thinking: справа в тому, що в телефоні ви бачите весь використаний трафік, навіть, якщо користувались безлімітним Інтернетом. 

Напишіть, будь ласка, повну назву вашого поточного тарифного плану (комбінація для перевірки *100*01*2# та виклик). Що саме робили? Перегляд фото, відео, стрічка новин, особисті повідомлення?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@celestron70eq,  будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для індивідуальної перевірки.

Рівень користувача 1

Глюкнул Киевстар с начала месяца, я был на wi-fi обновлял новый телефон. Киевстар эти Гб списал на мобильную связь и у меня пропало 6 Гб. Обращаюсь к ним а он говорят что использовали весь трафик.... Кидают людей. Что у них с москалями есть похожее)))))

Рівень користувача 1

Говорят кидай 10 грн и тя будет аж100 мб в день))))))))

Рівень користувача 8
Позначка +3

Подивіться куди саме пішов трафік на вашому пристрої, для початку.
Бо є така функція як “Допомога Wi-Fi” - це автоматичне використання мобілою стільникових даних замість Wi-Fi, коли останній погано працює, не має доступу в Інтернет, тощо.

Рівень користувача 1

Глюкнул Киевстар с начала месяца, я был на wi-fi обновлял новый телефон. Киевстар эти Гб списал на мобильную связь и у меня пропало 6 Гб. Обращаюсь к ним а он говорят что использовали весь трафик.... Кидают людей. Что у них с москалями есть похожее)))))

аналогічно

весь трафік ніби в телегу пішов але в мене повинен бути безліміт на телегу)вже 180 грн зняло за пару днів) просто супер ) подзвонити зараз нема можливості бо на роботі ( а вони цим користуються ! 

Рівень користувача 8
Позначка +1

​​​​​​

аналогічно

весь трафік ніби в телегу пішов але в мене повинен бути безліміт на телегу)вже 180 грн зняло за пару днів) просто супер ) подзвонити зараз нема можливості бо на роботі ( а вони цим користуються ! 

Читайте уважно умови вашого тарифу. Безліміт на мессенджери означає, що не тарифікуються текст та фото. Відео в мессенджерах будуть тарифікуватись. Послуги "Відео на ходу" в вашому тарифі нема. 

Рівень користувача 1

​​​​​​

аналогічно

Читайте уважно умови вашого тарифу. Безліміт на мессенджери означає, що не тарифікуються текст та фото. Відео в мессенджерах будуть тарифікуватись. Послуги "Відео на ходу" в вашому тарифі нема. 

ще б я знав де це читати) цікаво в тих правилах хоч встигли чорнила висохти?)

Рівень користувача 1

​​​​​​

аналогічно

+ чому минулий місяць все ок було незняло жодного мегамайта!

В мой тариф включены инстаграм фейсбук ютуб. 9гб интернета. По статистике телефона мной, в инстаграм и фейсбук использовано по 3гб интернета и 1.5 на ютуб. И этот трафик списывается с моих тарифных мегабайт. Все остальные приложения сняли по 100-150 мб. Вопрос возникает в том, почему включённые в тариф приложения жрут мой трафик? 

Рівень користувача 8
Позначка +1

В мой тариф включены инстаграм фейсбук ютуб. 9гб интернета. По статистике телефона мной, в инстаграм и фейсбук использовано по 3гб интернета и 1.5 на ютуб. И этот трафик списывается с моих тарифных мегабайт. Все остальные приложения сняли по 100-150 мб. Вопрос возникает в том, почему включённые в тариф приложения жрут мой трафик? 

Не все так просто.
По-перше, реклама в Ютуб - тарифікується.
По-друге, Київстар округлює ваші інтернет сесії до 500кб, тобто ви відправили повідомлення в фейсбуці, вимкнули інтернет (або він сам автоматично розривається кожної години) - Київстар зніме не 10кб, які дійсно потратив ваш телефон, а цілих 500кб. Звідси невідповідність вашого лічильника на телефоні, і додатку Мій Київстар.
По-третє, зараз у Київстар все працює через одне кругле і м’яке місце, можуть бути різні глюки і проблеми, в т.ч. з тарифікацією того, що б не мало тарифікуватись.
Попробуйте проексперементувати, і подивитись якесь відео в ютубі, і перевірити кількість мегабайт до перегляду і після перегляду відео (не забудьте перед цим і після цього вимкнути інтернет, щоб розірвати активну сесію). Якщо мегабайти дійсно зняло більше ніж, наприклад 1-2мб - телефонуйте на 466, складайте заявку на вирішення проблеми.

Рівень користувача 6
Позначка

@Yulya1993ви звертались до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для перевірки? :thinking:

Рівень користувача 6
Позначка

@celestron70eq , технічний трафік, а також трафік, який генерують лічильники, cookie і рекламні банери на сторінках і в додатках, також тарифікуються згідно з умовами тарифного плану. Деталі тут по соцмережах і мессенджерах і тут по сервісу "Відео на ходу".

Рівень користувача 1

@celestron70eq , технічний трафік, а також трафік, який генерують лічильники, cookie і рекламні банери на сторінках і в додатках, також тарифікуються згідно з умовами тарифного плану. Деталі тут по соцмережах і мессенджерах і тут по сервісу "Відео на ходу".

та прикол в тому що з липня минулого року використовував це і все ок було типу а тут якась обнова і все зламалось ! типу змінились умови тарифу? тоді чому мене не попередели?

Рівень користувача 6
Позначка

@celestron70eq, не було змін у квітні в тарифних планах.

Сидел на твиче и в инстаграмме, зашёл проверил мб, а там их 200 из 12000(пару дней назад было 9000-10000) потом при просмотре, видео перестало грузиться, проверил ещё раз, уже ноль мб, хотя по тарифу, трафик не должен тарифицироваться

Доброго дня. Дуже хочеться дізнатися куди зникли МБ, якщо телефон просто лежав з підключеним інтернетом? Як таке можливо? В мене таке вперше. Завжди залишаю інтернет підключеним і ніколи такого не було, щоб відразу зникло 4000 МБ просто так самостійно🤷‍♂️

Рівень користувача 8
Позначка +1

Доброго дня. Дуже хочеться дізнатися куди зникли МБ, якщо телефон просто лежав з підключеним інтернетом? Як таке можливо? В мене таке вперше. Завжди залишаю інтернет підключеним і ніколи такого не було, щоб відразу зникло 4000 МБ просто так самостійно🤷‍♂️

Куди ділись мегабайти ви можете подивитись в додатку Мій Київстар.

У додатку Киівстар немає такої інформації. Оператор також не має можливості надати мені таку інформацію

Рівень користувача 6
Позначка

@Irena_s, контролювати, на які ресурси витрачено трафік, ви можете самостійно, за допомогою функцій мобільного телефону :wink:

Здрастуйте, как так может быть 8 05 2021 тариф вкусный ,20000на интернет,сегодня 11 05 2021 их нету,ещё-40 гр содрали за дополнительные мегабайт. Это издевательства так ни делают,верните то на что потрачено было.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Здрастуйте, как так может быть 8 05 2021 тариф вкусный ,20000на интернет,сегодня 11 05 2021 их нету,ещё-40 гр содрали за дополнительные мегабайт. Это издевательства так ни делают,верните то на что потрачено было.

Телефонуйте 466.

Відповісти