Київстар робить технологію VoLTE більш доступною для контрактних абонентів


Рівень користувача 8
Позначка +3

У мережі Київстар збільшилась кількість смартфонів, які підтримують технологію дзвінків через 4G - VoLTE (voice-over-LTE). Крім смартфонів Apple, така можливість з’явилась для багатьох моделей телефонів Samsung і Huawei.

Нова технологія стала доступною для контрактних абонентів Київстар, які користуються смартфонами Samsung Galaxy A30S, A72 або S20 +, Huawei P smart 2021, P30 PRO або P40, а також багатьма іншими моделями.

Нагадаємо, технологія VoLTE дозволяє абонентам користуватись швидкісним мобільним інтернетом навіть під час дзвінка. Можна одночасно розмовляти і передивлятись додатки в смартфоні або новини в інтернеті. Також поліпшується чіткість передачі голосу і якість звуку. Попри те, що голос передається через інтернет, трафік не витрачається й в абонентів не буде додаткових списань із рахунку.

Київстар почав впровадження першої в Україні мережі VoLTE для дзвінків через 4G в грудні  2020 року. VoLTE працює на всій території країни, де є 4G-мережа телеком-оператора.

Згідно з оцінками наших користувачів на базі опитувань Customer Satisfaction Index (CSI), технологія VoLTE значно випереджає інші за якістю: 85% абонентів з VoLTE відзначають позитивну зміну якості зв'язку.

Абоненти можуть користуватись можливостями VoLTE без додаткових налаштувань. Усе, що необхідно – обрати мережу LTE у меню смартфона. З повним переліком смартфонів, для яких доступна ця технологія, можна ознайомитись на сайті.


9 Відповідей

Рівень користувача 5
Позначка +1

Когда уже для абонентов предоплаты?:)

Или специально оставляете это эксклюзивом для контрактников, чтобы люди переходили со своих абонплат?)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Roshima, незабаром :nerd:
Чекаємо на гарні новини, щоби поділитись з абонентами передплати. 

Рівень користувача 1

Чи буде можливість підключення VoLTE для Google Pixel 4XL?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Oz78zy, поки що інформація не надходила. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Гарна ініціятива, Київстаре!

Рівень користувача 1

Так ничего и не работает.. Контракт есть , 11т телефон.. Мне кажется эта услуга в принципе не работает у вас!! Я собственно ради этого на контракт и переходил

Рівень користувача 8
Позначка +5

@LuckyVit, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. Передам запит колегам. 

Рівень користувача 1

0677ххх266

Рівень користувача 8
Позначка +5

@LuckyVit, в першу чергу приношу вибачення за те, що на сторінках Спільноти тривалий час не надавалась “реакція” на ваш коментар.

Передаю запит колегам на розглядання. 

Відповісти