Питання

Інтернет-пакети "Усюди онлайн 10 000 МБ" / "Усюди онлайн 20 000 МБ / Усюди онлайн Безлім" на 30/90/180 днів для абонентів передплати

Рівень користувача 3
Позначка

Сьогодні прийшло смс від Київстар

Пакет«Усюди онлайн» підключено. Мегабайти нараховано. Перевірка залишку мегабайтів і терміну дії: *712*0# або у додатку "Мій Київстар" kv.st/pr

Я звичайно дякую за 10000 мб, але що це акція? І як її взагалі підключили?

3 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@shpychak1995, підключення можливе, якщо ви отримали персональную пропозицію. Канали підключення: USSD-комбінація, голосовий IVR (в рамках персональної пропозиції), система самообслуговування “Мій Київстар” (в рамках персональної пропозиції). 

@shpychak1995, підключення можливе, якщо ви отримали персональную пропозицію. Канали підключення: USSD-комбінація, голосовий IVR (в рамках персональної пропозиції), система самообслуговування “Мій Київстар” (в рамках персональної пропозиції). 

Підкажіть як відключити, бо знімає кожен день по гривні, а мені на телефоні нокія х1-01 той інтернет ну дуже “потрібен”.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@vlad5229, для відключення вам потрібно звернутись до оператора і попросити його з’єднати вас з технічним спеціалістом. Інженер зможете подати заявку на відключення. 

P.S.: якщо нічого не вийде, напишіть мені, будь ласка.

Відповісти