Вирішено

Інтернет пакет "Video Go + 2000 МБ"

Чи ця послуга так само надається на інші прилади через можливість телефона як точка доступу
icon

Найкраща відповідь від Xomyak 9 липень 2018, 17:56

@Vavanidje, буде відбуватись тарифікація, тобто Мб використовуватись будуть😥
Переглянути оригінал

56 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +4
@Vavanidje, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔трохи не розумію ваше питання. Ви будете роздавати Інтернет з мобільного телефону? І цікавить, чи будуть такі ж умови при роздачі на інший прилад?
вірно
Підключила послугу інтернет ВідеоGo. Щоб переглядати відео у додатку kyivstar go tv, потрібно платити. Хоча в умовах послуги вказано, що додатком можна буде користуватися безкоштовн. Може я щось не так роблю?. І як переглянути кількість мегабайтів?
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Vavanidje, буде відбуватись тарифікація, тобто Мб використовуватись будуть😥
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Khrystyna Zhukova, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔ви підключили саме Інтернет-пакет "Video Go"?
Перевірити залишок Мб та термін дії пакету можна за допомогою комбінації *898*2# та виклик.
Доброго времени суток. Как отключить данный пакет, или он сам не продлевается на след. месяц?
Рівень користувача 8
Позначка +2
@retrofan, если хотите отключить пакет "Video Go + 2000 МБ", то нужно набрать *898*3# вызов
(отключает любой подключенный пакет). 😉
Как проверить мб по услуге videogo+2000mb?
Рівень користувача 8
Позначка +1
При помощи комбинации *898*2# и вызов.
Доброго дня всем, пакет -Видео Go+2000 МБ- надо отключить, может кто нибудь знает комбинацию ? Заранее спасибо.
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Iosif, для отключения пакета "Video Go + 2000 Мб" достаточно набрать комбинацию *898*3# вызов.
Мне приходит регулярно СМС с предложением заказать пакет "Video Go + 2000 Mb"
Это самостоятельный тарифный план или дополнительный пакет к основному тарифу?
Рівень користувача 8
Позначка +4
@jazzpetzah, это дополнительный Интернет-пакет к основному тарифу🤓
Рівень користувача 1
Допустимо, я активував послугу Video Go+2000Мб за 55 грн і в мене акція за 75 грн на місяць. Я вже 2 місяця не поповнював рахунок і акція зараз не діє (послуга тоже). Якщо я поповню рахунок на 60 грн, то послуга активується, а акція ні? Чи послугу неможливо активувати якщо не проплачена акція?
Рівень користувача 4
Позначка +1
@Myrt, послуга "Video Go+2000Мб" для передплатних номерів коштує 50 грн. Якщо мова йде все ж таки про цю послугу і, в даний момент, вона не оплачена зняття відбудеться автоматично, як тільки на рахунку з'явиться достатня сума коштів. Користування послугою не залежить від оплати основного тарифу.😉
Детальна інформація про послугу є на нашому сайті. 🤓
Рівень користувача 1
Якщо я підключив послугу Video Go+2000, то зможу, наприклад, дивитися відео на You Tube скільки захочу і мб не будуть вписуватися?
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Myrt, відповідь на ваше питання є на нашому сайті 🤓

Будь ласка, ознайомтесь. Якщо виникнуть додаткові питання, напишіть їх в цій темі, допоможемо 😉
Чому мене підключили без мого відому? Я не замовлял цю послугу! В мене тариф за 75 грн і перед активованям мого тарифу на наступний місяць з мене зняли 75 грн за цей відео го, а мій тариф не активований! І я ще раз маю поповнювати на 75 грн щоб активувати свій тариф. Чому так робиться ??
Рівень користувача 8
Позначка +4
@B737, 🤔 в цій ситуації потрібна індивідуальна перевірка. Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону. Консультант допоможе розібратись.
Как связаться с оператором по телефону? А то там бот не может ответить мне на вопрос.
Рівень користувача 8
Позначка +4
@B737, позвонить оператору можно по номеру 466 или 0 800 300 466 😉
Закінчилися мегабайт і закінчився безліміт відео, можна якось виправити?
Рівень користувача 8
Позначка +2
@NAZARIX, можете відключити пакет через *898*3# виклик, а потім повторно підключити: *898*1# виклик.
Я підключила послугу ВідеоGo+2000 mb але інтернет не працює, як це налагодити?
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Tetiana_Romanova, 🤔пробували перезавантажити телефон і повторно вийти в Інтернет через мобільну передачу даних?

Відповісти