Вирішено

Гра "World of Tanks Blitz"

Рівень користувача 2

Сьогодні пропав доступ до гри WoT Blitz з мобільного Інтернету. Через WiFi все працює! Причому ця проблема виникає не вперше, приблизно в кінці зими не було доступу десь місяць. Цікаво, зараз теж на місяць проблема затягнеться? Через інших операторів працює нормально.

icon

Найкраща відповідь від VkedaxVIP 19 July 2019, 06:06

Переглянути оригінал

109 Відповідей

Рівень користувача 1
Позначка

@Andriy2322, будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support. Консультант залишить запит на перевірку індивідуально за вашим номером. 

Я уже писав їм, но оператори даже не знають про що я маю на увазі. Це без смислу.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Andriy2322:cold_sweat:

На жаль, ми з @Valentyna лише модератори. Зі своєї сторони передали інформацію ще раз….

Рівень користувача 3
Позначка

вообщем нарыл тут:

Пробуй этот способ(Не реклама!)

надеюсь пред не получу.

отпишите как на тестах если что.

Вітаю усіх. Виникла проблема декілька днів тому. Не можу зайти на сайт wotblitz.ru, хоча ще тиждень назад міг заходити без проблем (і впн). На інші сайти заходить. Пробував з мобільного інтернету іншого оператора та з вайфаю сусіда - все працює. Проблема як на телефоні так і з комп'ютера. У чому проблема може бути? 

Находив похожу тему, де рекомендували поставити приватний DNS у режим "авто" - не помогло. Кеш / перезагрузка не допомагають, перепідключення кабелю також. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@NoMoreSorrow, будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support, із зазначенням номера телефону для індивідуальної перевірки і реєстрації технічного звернення.

Рівень користувача 1

Всем привет. У меня проблема с входом в игру World of Tanks Blitz. Пишет ошибку 65 (не распознаёт днс насколько я понял). Писал в поддержку игры, сказали проблема с провайдером. У кого-то ещё есть такая проблема и как ее решить? 
P.S. Эта проблема именно с мобильным интернетом, к вай Фай сейчас подключиться нет возможности. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Kolint, будь ласка, ознайомтесь з найкращою відповіддю в “шапці” теми. 

Подскажите пожалуйста, стоит автоматический режим DNS, а в игру не заходит, почему так?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Kirill12345, уточніть, будь ласка, вже звертались до оператора для реєстрації технічного звернення?

Відповісти