Чому не працює Viber через мобільний інтернет?


Рівень користувача 8
Позначка +3

Практично в кожного сучасного користувача смартфона в пам'яті пристрою встановлено Viber. Це дуже зручний месенджер, що дозволяє пересилати текстові повідомлення, графічні файли та навіть невеликі відеоповідомлення своїм друзям та близьким. Багатьох цікавить питання: що робити, якщо Вайбер не працює через мобільний інтернет?

Найбільш популярні проблеми користувачів Вайбера

 

Більшість користувачів хоч раз у житті стикалися з проблемами роботи програми. Серед найбільш популярних причин, коли Вайбер не працює на телефоні:

 • програма просто не відкривається;

 • неможливо прочитати отримані повідомлення;

 • не відтворюється анімація;

 • не надходять повідомлення;

 • відсутній звук;

 • версія програми застаріла.

Спочатку рекомендується перезавантажити пристрій. Можливо, телефону потрібно застосувати встановлені оновлення, запустити деякі служби. Перезавантаження займає трохи більше хвилини, після чого слід повторно запустити Viber.

Якщо ж програма не запрацювала, то розглянемо 8 найпопулярніших помилок, з якими найчастіше стикаються користувачі та можливі варіанти їх вирішення.

 

8 популярних проблем із Viber та способи їх вирішення

 1. Вайбер не підключається до інтернету

Часто достатньо лише переконатися, що ввімкнено інтернет. Вимкнутися він може навіть випадково. Можливо, просто не поповнено рахунок на телефоні або з якоїсь причини немає зв'язку. Наприклад, вибрано режим «У літаку». Для перевірки наявності інтернету достатньо зайти у мобільний браузер та спробувати запустити будь-який сайт.

 1. Viber не встановлюється

Одна з популярних причин, чому Вайбер не працює, полягає в неможливості встановлення програми. Трапляється це ще на стадії завантаження: після скачування програми та спроби її запуску пристрій видає помилку. Причин може бути кілька:

 • завантаження файлу з потенційно небезпечного ресурсу;

 • розрив інтернет-з'єднання на стадії завантаження інсталяційного файлу;

 • брак місця в пам'яті телефона;

 • невідповідність версії ОС із версією програми.

Щоб уникнути таких проблем, варто дотримуватися нескладних правил:

 • скачування файлу інсталяції з AppStore або Play Market;

 • наявність у пам'яті смартфона не менше 100 МБ для встановлення програми;

 • стабільність підключення.

Щодо несумісності версій ОС та застосунку, то дізнатися інформацію слід на сайті виробника. Може виявитися, що версія Viber просто застаріла, а може, й Android дуже старий для сучасної версії програми.

 1. Помилка 495

Помилка 495 зустрічається в ситуації, коли власник мобільного пристрою хоче оновити поточну версію програми. Код помилки свідчить про те, що стара версія для скачування вже недоступна (видалена із сервера), а нову розробник ще не встиг залити. У цій ситуації найправильніше почекати деякий час. Протягом години неполадка гарантовано зникне.

 1. Вайбер не підключається до серверу

Наступна причина неможливості роботи з Вайбером — проблеми на сервері. До основного сервера підключаються одночасно мільйони користувачів, тому він може піти у перезавантаження й навіть зависнути.

Складнощі можуть виникати й на контрольних пунктах передачі сигналу, що призведе до неможливості роботи з Viber. Варто спробувати зайти до Вайбера з ПК або попросити друга здійснити вхід зі свого пристрою. Але найпростіше дочекатися закінчення технічних робіт.

 1. Viber не оновлюється

Іноді трапляється таке, що Viber неможливо оновити. Наприклад, це може статися навіть із вини розробника. Якщо в попередній версії були помилки, пов'язані з частиною оновлень, нову версію встановити буде неможливо. У цій ситуації правильніше видалити програму зі смартфона й завантажити повторно найновіший варіант. Проблема має вирішитися.

 1. Не вдається зателефонувати через програму

Viber використовується як для текстових повідомлень, так і для дзвінків. Однак деякі користувачі скаржаться, що не можуть зателефонувати. Найчастіше це пов'язано з вимкненою функцією «Виклики Viber-In». Вона активується в меню «Ще» → «Установки» → «Виклики та повідомлення». Якщо людина постійно зайнята, то, можливо, вона заблокувала абонента.

 1. Не надсилаються повідомлення через Вайбер

У деяких користувачів Viber виникають проблеми з надсиланням та отриманням повідомлень через мобільний інтернет. Навіть коротке СМС вимагає стабільного зв'язку з мережею. Також причина може полягати в налаштуваннях для Вайбера: потрібно дозволити йому використання мобільного інтернету.

 1. Не надходять сповіщення

Відсутність нових сповіщень дуже засмучує користувачів Viber, адже неможливо дізнатися про важливі події вчасно. В першу чергу слід у налаштуваннях телефона дозволити програмі надсилати сповіщення. Не зайвим буде почистити кеш у налаштуваннях Вайбера. Потрібно, щоб сектор тимчасової пам'яті не був переповненим.

 

Будь-яка програма може дати збої у роботі. Тут названі проблеми, які трапляються найчастіше, та способи їх вирішення. Але можуть виникнути й інші помилки, і якщо самостійно не вдалося їх усунути, необхідно звернутися до служби техпідтримки Viber.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти