Вирішено

Чи підтримує мій модем 3G/4G? / Перепрошивка модему / Налаштування модему

Рівень користувача 4
  • Стажер
  • 5 відповідей

У мене є можем ZTE mf190s. Підкажіть, будь ласка, чи працює він в 3G мережах?

icon

Найкраща відповідь від Stas 22 листопад 2017, 15:55

Підтримує до 7,2 Мбіт/сек :slight_smile:

Переглянути оригінал

46 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@bulkin, відповідь на це питання потрібно уточнювати саме у операторів Інтертелеком :shrug_tone2:

Здраствуйте! Можно Novatel MiFi 2200 прошить под Киевстар? Сейчас прошит под Интертелеком.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Volodimir13:thinking: ви вже звертались до оператора з цією проблемою? Були отримані рекомендації?

Рівень користувача 4

Також раджу переключити модем у режим LTE only. Якщо є вибір частот - вибирайте 1800

2600 якщо є краще

Рівень користувача 8
Позначка +2

Також раджу переключити модем у режим LTE only. Якщо є вибір частот - вибирайте 1800

Рівень користувача 8
Позначка +2

Це може бути обмеження швидкості з боку Київстара.

Зараз це обмеження спрацьовує після 40000МБ, та становить 0.8kbps номінально, фактично цей показник нижче

Рівень користувача 4

Не стабільно грузить інтернет то 40Mb то 0.30Mb,користуюсь модемом з сімкартою київстар,модем постійно в одному місці,підключений до Wi-fi роутера,на модемові пише завжди що 4 джі повна зона,що може бути,чи можна якось налаштувати на нормальну скорість?? Дякую!

Можна. Потрібно дивитися на сигнал мережі. Та дивися в ІНЖЕРНЕ меню можливо шув дуже великий 

Не стабільно грузить інтернет то 40Mb то 0.30Mb,користуюсь модемом з сімкартою київстар,модем постійно в одному місці,підключений до Wi-fi роутера,на модемові пише завжди що 4 джі повна зона,що може бути,чи можна якось налаштувати на нормальну скорість?? Дякую!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@antonio35:thinking: пробовали проверить настройки по инструкции? 

при подключении модема zte mf622 через приложение выбирает сеть автоматически EDGE и соответственно нету интернета вообще.
когда вручную выбираешь сеть 3g подключает HSDPA.
а когда подключаешь к роутеруdlink DIR-320 модем снова подключается через EDGE и скорости нет.
ip адрес дает, а интернета нету.
г. Житомир
как сделать чтоб модем всегда подключал HSDPA когда подключен к роутеру dlink DIR-320?

Рівень користувача 8
Позначка +2

Я не знаю в чём проблема конкретно в вашем случае, о у меня такое было аж два раза.
Помогает замена SIM-карты. Видимо, какой-то брак в партии был.

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Dykunets, проверяли настройки по инструкции? Точку доступа? 

всем доброго времени суток, купил "Комплект WiFi роутер Netis MW5230 + 4G/3G модем Huawei E3276" вставил робочую симку(пару) и оне не работает, в старом Netgear 771s симка работала и работает. в чем может быть проблема?

Дякую за вичерпну відповідь.
Так розумію для 3G цей моlем не поганий, і експерементувати з іншими модемами не варто.
Можете підказати ще кілька моделей антен?
Рівень користувача 8
Позначка +2
Річ не у тім, на якій частоті він працює, а яку конфігурацію антен має, та які технології підтримує.

Максимальна швидкість 3G може змінюватись залежно від конфігурації та технології від 345 Кбіт/с до 64.5 Мбіт/с (у нашому випадку), а у деяких інших навіть більше.

Характеристика вашого пристрою із сайта виробника:
HSPA+: 21 Mbps (DL), 5.76 Mbps (UL)
HSPA+ / HSUPA / HSDPA / UMTS
E3531s-1: 2100 MHz

Мабуть, антена у нього не дуже сильна, тому швидкості менші за 7 Мбіт/с (Будь-які максимальні швидкості у реальності варто ділити у 3 рази, тоді отримаємо серендню реальну швидкість).

Швидкість завантаження також залежить від навантаження на мережу.

3G мережа дуже стара (2007 рік) та не підходить для сучасного обміну данними, для цього розробити вже LTE мережу. Тому просідання до 1 Мбіт/с для 3G мережі це норма, як і постійні зміни у якості сигналу - чим більше навантаження, тим менший радіус дії базової станції.
Навіть якщо ви не рухаєтесь, у різний час показники можуть значно відрізнятись. Врятує лише зовнішня, направлена на базову станцію, антена.
Доброго дня. Є модем Huawei e3531 (той що з логотипом КС) і інтернет сім-пара на контракті з безлімітним 4g.
Проблема в тому що швидкість при підключенні через модем зазвичай до 1-2 мбіт на прийом і 3-4 на передачу.
Причому прийом може просідати вплоть до нуля а передача більш менш завжди стабільна.
Ввечері вдалося зловити 4,5/4 але це один два рази тільки.
Так розумію проблема не в сімці і не в покритті, бо з телефонів швидкість хоч і плаває але показує більше 5 (до 11) причому в будь який момент дня.
точна модель модему: e3531s-1. в документації пише що 3G там працює на 2100Мгц. Чи може бути що базові станції київстара працюють на інших частотах і швидкість тому така низька.
Допоможіть визначити в чому проблема і як заставити на можемі отримати швидкості такі як на телефоні.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Olegat0r, можна одразу використовувати. 🤓
Якщо я куплю 4G модем в інтернет магазині Київстар, чи зможу я відразу без додаткових налаштувань використовувати його з сімкою з безлімітним 4G інтернетом від Київстар ?
маю 3g модем від київстар . Модель huawei e1550 . Також є сім карта з тарифним планом " Безлим месенджери" . Питання в тому чи я можу використовувати цю сім карту для роботи в 3g модемі і які настройки вводити ?
Рівень користувача 8
Позначка +2
Запрета на использование sim-карт в модемах нету, можете смело использовать карточку в модеме.

Вдобавок с 3 декабря 2018 года по 14 января 2019, действует новогодняя акция. Если модем поддерживает 4G и есть покрытие от оператора, то интернет трафик будет безлимитный.
Могу ли я пользоваться 4G модемом в рамках тарифа "Все для VIP"?
Рівень користувача 8
Позначка +2
@I g o r, при встановленні модеми вже налаштовані. Перевірте, яка точка доступа прописана. Має бути internet. Також рекомендую звернутися до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для перевірки.
Рівень користувача 8
Позначка +2
От оператора ограничений на использования sim-карт в модемах/роутерах нету. Если покрытие в вашем населенном пункте есть, то будет все работать.

По характеристикам роутер будет работать и в сети 3G и в 4G, если покрытие конечно есть 🙂
Доброго дня. Чи буде працювати сім пара на модемі tp link mr 6400? І якщо так то чи буде працювати у Львівська обл, Жидачівський р.н., с. Лютинка? Дякую.
Добрий день Шановні добродії.
Є модем (свисток)))) Київстар він працював все було ок. Потім цей модем переставили на інший комп, встановили програмуліну, але при натисненні кнопки з’єднатися пише відсутній доступ до удаленного компьютера. Спробував замість модема використати телефон з карткою водафон і моє здивування все працює все нормально.
Питання. Що потрібно зробити щоб модем Київстар запрацював??
Завчасно дякую за розуміння!

Відповісти