Вирішено

Чи підтримує мій модем 3G/4G? / Перепрошивка модему / Налаштування модему

Показати перший допис

46 Відповідей

Рівень користувача 1
Умене проблема у тім що населений пункт у горбистій місцевості плюс далеко від базової станції , приблизно 5км, тому я собі придбав модем із зовнішьою антеною а потім ще один думаючи що модем попередній зламаний або непрацює коректно, ааа виявилось мережа ізза специфіки свого обладнання непідтримує взаємодію із модемами із зовнішньою антеною так мені пояснили у сервісному центрі куди відніс модем.
Рівень користувача 1
На телефоні працює стабільно, а на модемах з зовнішньою антеною ні, на мобільному роутері zte mf65 працює теж стабільно,
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Michael87, а тестували роботу сім-карти в телефоні? Ситуація така ж?
Рівень користувача 1

А звертались по місту покупки модема для уточнення, можливо внесені невірні налаштування? Сім-карта з модему працює в іншому пристрої (телефоні, планшеті), мережа не зникає?

На іншому модемі теж зникає , сіера вірелес 306 і ще хуавей 4000 серії із зовнішньою антеною.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Michael87, раді вітати вас в нашій спільноті!
Цікаве питання🤔
А звертались по місту покупки модема для уточнення, можливо внесені невірні налаштування? Сім-карта з модему працює в іншому пристрої (телефоні, планшеті), мережа не зникає?
Рівень користувача 1
Чому будь який модем із розємом під зовнішню антену працює декілька хвилин а потім зникає сигнал мережі?
будет работать

режим 3ж выставляется в модеме -- там или автомат или можно вручную выбрать ( к модему идет специальный софт -- в нем оно и настраивается

Доброго дня!Хочу спитати,чи буде працювати інтернет від київстару (максимальний безлім),якщо картку вставити у 3g модем від київстару та в комп"ютер?Якщо так,то чи буде EDGGE чи 3G?Дякую!
Рівень користувача 1
Під лінуксом ці модеми нормально працюють. У мене Лінукс Мінт 18, жодних проблем.
Рівень користувача 3
Позначка +1
@rolik2001, вітаю вас в спільноті!
На жаль, для ОС ubuntu не можемо гарантувати роботу наших модемів 😥
Ви можете спробувати підключити але налаштовувати доведеться самостійно.
Рівень користувача 8
Позначка +2
Возможно, эта инструкция вам поможет.
Як я можу підключити e1550 ваш модем до свого компютера на ubuntu OC ?
@Enbro посмотрите в настройках модема -- там должна быть опция выбора стандарта сети -- 2g / 3g / auto

установите там принудительно стандарт сети 3g

Рівень користувача 8
Позначка +5
@Enbro, раді вітати вас в нашій спільноті!
З цим питанням (про частоти) краще звернутись в магазин, де придбали сам модем.
Також ви можете звернутись в центр продажу та обслуговування "Київстар" https://kyivstar.ua/uk/mm/service/centers/list для тестування роботи модему з sim-картою.
Зіткунвся з такою проблемую. Був у мене старий 3g модем від діджус і близько півтора місяця тому на ньому почав зникати 3g (через 2-5 хв. після підключення до ПК). Вирішив що справа в модемі та купив новий 3G WiFi GSM модем Novatel Wireless MiFi 5792 і тут зіткунвся з іншою проблемою. Модем відмовляється приймати 3g сигнал у моєму населеному пункті (вишка знаходиться в прямій видимості за 1км). Інколи з'являється на декілька хвилин і знову зникає і працює лише 2g. Брав його в інші населені пункти, працює без проблем. Використовую сім-пару. Пробував брати іншу сім-карту, та ж проблема. На телефоні 3g працює без жодних проблем. APN які тільки не прописував, не допомагає. Можливо таке, що модеми не підтримують необхідні частоти? Допоможіть, будь-ласка, з даною проблемою.
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Aziatets, на жаль, в наших Центрах продаж і обслуговування немає послуги з перепрошивки модемів. Якщо Ваш модем можна налаштувати на іншого провайдера, то використайте для нього рядок ініціалізації:
  • для абонентів передплаченого зв'язку: https://tel:AT+CGDCONT=1,
  • для контрактних абонентів: https://tel:AT+CGDCONT=1,
Введіть номер віддаленого доступу: https://tel:*99***1%23
Цих налаштувань достатньо для роботи послуги інтернет.
Рівень користувача 1

🤔з цим питанням потрібно звернутись до служби підтримки Іntertelecom.

В мене та ж сама проблема! Звертатись до підтримка Інтертелекому - все одно, що звертатись до стіни, нажаль...
Рівень користувача 1
Маю потребу підключити 3G від Київстар. В мене вже є два модеми - Інтертелеком та МТС-конект. Чи можна їх використати? Якщо можливо з ними працювати лише після перепрошивання, то чи можна це зробити в головному офісі Київстар в Черкасах?
Дуже чекаю на відповідь. 😓
Рівень користувача 8
Позначка +5
@jordan111, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔з цим питанням потрібно звернутись до служби підтримки Іntertelecom. З нашого боку на сім-картах немає обмежень для використовування в додаткових обладнаннях.
Рівень користувача 1
У мене є в наявності модем прошитий під інтертелеком але останнім часом якість інтернету бажає кращого а у києвстара зявився безлімітний 3g. Чи можна якось перепрошити модем щоб користуватись 3g від київстар чи необхідно купувати новий модем? модем novatel usb1000
Рівень користувача 8
Позначка +4

Підтримує до 7,2 Мбіт/сек :slight_smile:

Відповісти