4G – міф чи реальність?

Рівень користувача 8
Позначка +3

До хорошого звикаєш швидко, і швидкісний інтернет не виняток. Не знаю як ви, але я пам’ятаю той момент, коли з’явився довгоочікуваний 3G. Це був просто WOW-ефект. 👻 Безпроблемний перегляд відео на YouTube, миттєве листування та обмін фотографіями, а головне зникло бажання викинути телефон, бо 2G не міг впоратись з моїми «запросіками». 🕵🏼 Але вже зараз не вистачає і швидкості 3G.

З кожним роком нових технологій та інноваційних продуктів стає все більше і з цим ростуть наші потреби. Тому ми настільки залежні від високошвидкісного та якісного мобільного інтернету. І ось ми в очікуванні 4G. 🤔

Оскільки сьогодні найобговорюваніша тема – 4G та все, що з ним пов’язано, тому вирішила створити цю тему, щоб ми з вами обмінювалися цікавими фактами, корисною інформацією та інсайдами. Долучайтесь до обговорень.

Зі свого боку, обіцяю писати «свіжу» інформацію щодо запуску 4G в мережі Київстар. 😎

Цікаві факти про 4G та як до нього підготуватися – дізнайтеся за посиланням http://kv.st/comm_4G

Відео-інструкція "Будьте першими! Підготуйтеся до ери Київстар 4G."
icon

Найкраща відповідь від Alena.Sliusar 24 травень 2018, 15:32

4G – реальність!🎊 Долучайтесь до обговорень про вискошвідкісний мобільний інтернет та слідкуйте за оновленням в темі Зустрічайте 4G від Київстар! за посиланням

Переглянути оригінал
Цю тему було закрито для коментарів

498 Відповідей

Рівень користувача 6
Позначка +1
Дууже не вистачає 😒, а конкурентської достатньо 😄
Рівень користувача 8
Позначка +1
Дорогая, @Alena.Sliusar!
Незнаю что там миф, а вот в реальность верю больше.
Цитирую:

Мобильный оператор нарушил закон о защите экономической конкуренции. Киевстар оштрафовали на 54 тысячи гривен

Подробности Натисніть тут 🤔

И только попробуйте эти ошибки поправить за счёт абонентов.
Рівень користувача 8
Позначка +3
Aleksei.Sivokhin написав:

Дорогая, @Alena.Sliusar!
Незнаю что там миф, а вот в реальность верю больше.
Цитирую:

Мобильный оператор нарушил закон о защите экономической конкуренции. Киевстар оштрафовали на 54 тысячи гривен

Подробности Натисніть тут 🤔

И только попробуйте эти ошибки поправить за счёт абонентов.

Добрый день, @Aleksei.Sivokhin Прошу Вас, ознакомиться с разъяснением Киевстара https://kyivstar.ua/ru/mm/news-and-promotions/kievstar-zashchishchaet-konfidencialnost-dannyh-klientov-i-obzhaluet-reshenie относительно решения АМКУ.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Доброе утро, @Alena.Sliusar.
Благодарен за всеобъемлющий ответ.
Только прошу не передёргивать АМКУ это государственная компания действует на том же законодавстве.
Киевстар обязан соблюдать конфиденциальность данных в отношениях третьих лиц., а запрос был от государственной компании. В противном случае могут освободить от лицензии.
И будем ещё пять лет сидеть в яме с 3G
Рівень користувача 1
На плакате есть инструкция как проверить поддерживает ваша сим/телефон 4G
Следуя указаниям набираю *245*4# в ответ "ваш запрос не верный". Это у меня ошибка или у всех?
Рівень користувача 7
Позначка +3
@StarTime, добро пожаловать в наше сообщество!
На сегодняшний день эта комбинация пока не работает 😞 Ошибка будет устранена в ближайшее время.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Дорогой @Aksolotl',
code:
*245*4#

Вот пруф после ввода запроса.

😋

Но 4G (LTE) - не могу получить, 😭 в кабинете мой киевстар, возможность отсутствует.
Рівень користувача 3
Який 4G, в Київстар 3G нормально не йде то є інтернет то не має або взагалі швидкість така що не можливо нічого подивитись.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Igor1982 написав:

4G та в Київстар 3G нормально не йде то є інтернет то не має або взагалі швидкість така що не можливо нічого подивитись.

Потому что бегает не на своих частотах, 2100 - 2600MHz “зажали„ эти тендерные барыги. А 1800MHz это на 3,5G максимум до 3.75G.
А клиентам эти частоты будут под рекламой супер-пупер 4G (LTE) продавать. Денег та на лицензию надо на собирать…, с кого брать?! — правильно лохов найти для персонального предложением еще достаточно в Украине.

имхо, со мной такое дежавю не пройдет, когда UTEL 3G продали под стандартом 2,75 😆 но это был далекий 2006 год
Рівень користувача 8
Позначка +1
4g це реальність, скоро всі прості абоненти Київстар будуть насолоджуватися цією чудовою можливістю.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Kaliniv D написав:

4g це реальність, скоро всі прості абоненти Київстар будуть насолоджуватися цією чудовою можливістю.

повірю вам дорогий @Kaliniv D лише тоді коли замість того хлопчика із коробки, буде ваше просте обличчя найщасливішого абонента Київстар що розгортає ту можливість яку вам надають. Але коли поїдете у гори, або на озера десь під селище - тоді 😁 побачимо обличчя щасливого абонента @Kaliniv D
Рівень користувача 7
Позначка +3
Igor1982 написав:

Який 4G, в Київстар 3G нормально не йде то є інтернет то не має або взагалі швидкість така що не можливо нічого подивитись.

@Igor1982, ви можете написати свої координати в тему Погіршилась якість 3G-покриття, щоб ми могли вплинути на ситуацію.
Рівень користувача 2
Я замінив свою сім карту на карту з підтримкою 4G. Але на код *245*4# приходить відповідь, що карта не підтримує 4G. Дивно, бо на картці з сім картою написано 4G Ready.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Yuriy_K написав:

Я замінив свою сім карту на карту з підтримкою 4G. Але на код *245*4# приходить відповідь, що карта не підтримує 4G. Дивно, бо на картці з сім картою написано 4G Ready.

А який у вас смартфон? Може смартфон не підтримує радіочастоти у 2600 MHz

Перевірка для USIM:

code:
*245*4#

Перевірка для смартфонів:

code:
*245*5#

Втім, в Україні ще й покриття немає! 😎Де-інде з'являтися покриття «старий як світ 3G» Просто ті хто балакають очевидних фактів не бачать, в офісах протираючи свою п'яту точку довіряють папірцям-специфікаторам. Й для підняття власного рейтингу доводитися їм вилизувати дупу ТОП-менеджерам…

Рівень користувача 2
Aleksei.Sivokhin написав:

Yuriy_K написав:

А який у вас смартфон? Може смартфон не підтримує радіочастоти у 2600 MHz

Перевірка для USIM:

code:
*245*4#

Перевірка для смартфонів:

code:
*245*5#

Втім, в Україні ще й покриття немає! 😎Де-інде з'являтися покриття «старий як світ 3G» Просто ті хто балакають очевидних фактів не бачать, в офісах протираючи свою п'яту точку довіряють папірцям-специфікаторам. Й для підняття власного рейтингу доводитися їм вилизувати дупу ТОП-менеджерам…

У мене Samsung Galaxy S8. *245*5# каже підтримка є.
4G і навіть 4G+ я користувався завжди, коли був у Європі, купуючи карти місцевих операторів.
Рівень користувача 8
Позначка +3
Yuriy_K написав:

Дані оновлюються на наступний день після заміни SIM. Коли активували нову SIM?
Рівень користувача 2
Alena.Sliusar написав:

Yuriy_K написав:

Дані оновлюються на наступний день після заміни SIM. Коли активували нову SIM?

Карта активована вчора. Але яке відношення активація має до властивості самої карти? Це ж не послуга, а тип карти USIM. І вона такою не стає за на наступний день 🙂
"Абоненти можуть безкоштовно замінити свою стару SIM-картку у фірмових магазинах Київстар на USIM, яка підтримує стандарт 4G." - цікаво, в яких саме? так як звертався у два різні, сьогодні на Хрещатику, 13 був - лише запропонували за 25 грн. в іншому сказали,що їм не завозили безкоштовних. Одним словом - цирк))))
https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions/nacionalna-perevirka-sim-kart-i-telefoniv-kyyivstar-dopomagaye-abonentam
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Yuriy_K , відношення має, адже інформація оновлюється про наявність 4G на сім у системі на наступний день після заміни сім 🙂
Заміна SIM-карти безкоштовна з метою зміни формату (в тому числі зміна на USIM) при наявності у абонента безпосередньо самої SIM-карти, яка повинна бути активною (в робочому стані) і на якій видно всі цифри ICC-коду.
В інших випадках - вартість 25 грн
Рівень користувача 2
Зрозуміло. Щойно перевірив. І таки отримав заповітне повідомлення, що карта USIM😃
Доречі я замінив безкоштовно в офіційному магазині. Правда при цьому мені дали додаткову карту і сказали, в разі втрати основної, активувати її через кол-центр. Я подумав: ого, яка турбота про клієнта. А насправді, це поатна послуга. І про це мене не повідомили, а тихенько списали 30 гривень з рахунку. Тому, коли вам запропонують щочь неочікувано приємне, цілком ймовірно, що ви за це заплатите.
Рівень користувача 7
Позначка +2
@Sergii_F, вітаємо в нашій спільноті!
🤔дуже дивно, так як сім-карти завозили в усі магазини та центри продажу та обслуговування. Не виключена така ситуація, що сім-карти закінчились☺
Рівень користувача 8
Позначка +3
Ми запустили інформаційну сторінку про запуск та особливості 4G. Підготуйте свої девайси та SIM-карти.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Alena.Sliusar написав:

Ми запустили інформаційну сторінку про запуск та особливості 4G. Підготуйте свої девайси та SIM-карти.

вже готові

Рівень користувача 6
Позначка +1
@Yuriy_K, шкода що потрапили в таку ситуацію. Ви говорите про послугу "Запасна сім картка", її буде змога активувати у випадку втрати вашої сім або її пошкодження без візиту в наш центр для заміни сім картки. Детальніше про послугу тут
Рівень користувача 8
Позначка +1
Alena.Sliusar написав:

когда запустите, тогда и вещайте.
инфосайт — не работает! 😎