Корисно знати

4 причини, чому варто змінити свою сімку на нову

Рівень користувача 8
Позначка +3

Це не просто пост, а знак від Всесвіту, що треба піти до магазину за новою сімочкою — це та, що з 4G. Але сьогодні не про інтернет. Сьогодні мова піде про нові сімки й чому вони кращі. Готові? Щож:

:white_check_mark:Більш захищені. Сімки з EDGE і 3G можна клонувати за допомогою спеціального апарату зі зчитувачем паролю. А вкрадена сімка — це вкрадені паролі до усіх систем, банків тощо. Натомість SIM-карти нового зразка використовують покращену систему захисту. 

:white_check_mark:Просто нові, тому працюють краще. Так, сімка, як і будь-яка річ, з часом зношується. Вона пошкоджується, коли її переставляють зі слота в слот, коли обрізають (про це ще буде), коли вона потрапляє у воду (так, а тепер згадаємо всі історії про туалет :D), коли дряпається, забруднюється, обростає пилючкою тощо. При пошкодженні сімка починає гірше працювати, що впливає на зв’язок й інтернет. Та може статися таке, що зв’язка не буде у найнезручніший момент.

:white_check_mark:Є у різних розмірах. Так ось, коли обрізаються сімки, може пошкодитися чіп сімки. А нові сімки є у всіх форматах: mini, micro, nano. І нічого не треба обрізати при купівлі нового телефона. Зручно і безпечно!

​​ :white_check_mark:Тонші. Може показатися дивним, але стається, що стара сімка може пошкодитися через те, що слоти в нових телефонах стали тонші. І щоб такого не було, можна отримати одразу тонку сімку.

В магазинах Київстар ви можете оновити свою сімочку без доплат, ще й приємний бонус отримаєте за це:innocent:

А якщо ви з тих, хто таки дійшов до магазину й оновив сімку, тепер допоможіть своїм ма, па, ба, ді та всім, у кого ще немає такої.

Так, і напишіть у коментарях, кого мій пост переконав піднятися зі зручного дивану і піти до нашого магазину.

5 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1

Так, і напишіть у коментарях, кого мій пост переконав піднятися зі зручного дивану і піти до нашого магазину.

Пішов, дали якийсь конвертик, там в середині було якась шкіряна фінтіклюшка, шляхом гугління, дізнався що це холдер для навушників :smiley:  

Вот тепер сижу, думаю як в нього запихнути свої AirPods :laughing:

P.S. Доречі конверт був вскритий, певно все найцікавіше вже повитягували до мене))

Позначка +1

@KurwaMatj:wink: чи можуть в магазинах Київстар помістити в такому конверті сімку для заміни?

Рівень користувача 8
Позначка +5

...Вот тепер сижу, думаю як в нього запихнути свої AirPods :laughing:

Миссия невыполнима :sweat_smile:

На мою стару сімку прийшла смс про безлімітний 4г інет на 3 місяці за заміну сімки на нову. Сімкарту я вчора замінив, інет не нарахували. Що далі?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@roxton, на поточний момент відкрита “аварія”:

Персональна пропозиція. Не нараховується бонус за заміну SIM на USIM (GSM)

Після виконання умов надання бонусу "Безлімітний інтернет на 30 днів за заміну SIM на USIM" протягом доби бонус не надається, тарифікація відбувається на стандартних умовах.

Інформація вже передана в технічний відділ. Наші фахівці займаються вирішенням питання. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

ID: 448541

Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для реєстрації технічного звернення. Як тільки складності будуть усунені, і бонус буде нараховано, вас проінформують в SMS. 

Відповісти