Важливо

4 причини, чому варто змінити свою сімку на нову

Рівень користувача 8
Позначка +3

Це не просто пост, а знак від Всесвіту, що треба піти до магазину за новою сімочкою — це та, що з 4G. Але сьогодні не про інтернет. Сьогодні мова піде про нові сімки й чому вони кращі. Готові? Щож:

:white_check_mark:Більш захищені. Сімки з EDGE і 3G можна клонувати за допомогою спеціального апарату зі зчитувачем паролю. А вкрадена сімка — це вкрадені паролі до усіх систем, банків тощо. Натомість SIM-карти нового зразка використовують покращену систему захисту. 

:white_check_mark:Просто нові, тому працюють краще. Так, сімка, як і будь-яка річ, з часом зношується. Вона пошкоджується, коли її переставляють зі слота в слот, коли обрізають (про це ще буде), коли вона потрапляє у воду (так, а тепер згадаємо всі історії про туалет :D), коли дряпається, забруднюється, обростає пилючкою тощо. При пошкодженні сімка починає гірше працювати, що впливає на зв’язок й інтернет. Та може статися таке, що зв’язка не буде у найнезручніший момент.

:white_check_mark:Є у різних розмірах. Так ось, коли обрізаються сімки, може пошкодитися чіп сімки. А нові сімки є у всіх форматах: mini, micro, nano. І нічого не треба обрізати при купівлі нового телефона. Зручно і безпечно!

​​ :white_check_mark:Тонші. Може показатися дивним, але стається, що стара сімка може пошкодитися через те, що слоти в нових телефонах стали тонші. І щоб такого не було, можна отримати одразу тонку сімку.

В магазинах Київстар ви можете оновити свою сімочку без доплат, ще й приємний бонус отримаєте за це:innocent:

А якщо ви з тих, хто таки дійшов до магазину й оновив сімку, тепер допоможіть своїм ма, па, ба, ді та всім, у кого ще немає такої.

Так, і напишіть у коментарях, кого мій пост переконав піднятися зі зручного дивану і піти до нашого магазину.

3 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1

Так, і напишіть у коментарях, кого мій пост переконав піднятися зі зручного дивану і піти до нашого магазину.

Пішов, дали якийсь конвертик, там в середині було якась шкіряна фінтіклюшка, шляхом гугління, дізнався що це холдер для навушників :smiley:  

Вот тепер сижу, думаю як в нього запихнути свої AirPods :laughing:

P.S. Доречі конверт був вскритий, певно все найцікавіше вже повитягували до мене))

Позначка +1

@KurwaMatj:wink: чи можуть в магазинах Київстар помістити в такому конверті сімку для заміни?

Рівень користувача 8
Позначка +5

...Вот тепер сижу, думаю як в нього запихнути свої AirPods :laughing:

Миссия невыполнима :sweat_smile:

Відповісти