Як змінити тарифний план?

Рівень користувача 8
Позначка +3

Змінити тарифний план можна для одного або декількох номерів.

Щоб змінити тарифний план одного номера:

• Відкрий «Мій Київстар», перейди в розділ Послуги та акції та вибери сторінку Огляд послуг або Зміна тарифного плану.

• Щоб змінити тарифний план на сторінці Огляд послуг, натисни кнопку Змінити у інформаційному блоці Тарифний план.

• Щоб змінити тарифний план на сторінці Зміна тарифного плану, вибери новий тарифний план з доступного списку та натисни кнопку Продовжити. У формі підтвердження натисни кнопку Подати заявку. Після виконання заявки ти отримаєш SMS.

Щоб змінити тарифний план кількох абонентів:

• Відкрий «Мій Київстар», перейди у розділ Послуги та акції та вибери сторінку Зміна тарифного плану.

• Вкажи номери, підключений наразі тарифний план та користувачів, тарифний план яких ти хочеш змінити. 

• Вибери новий тарифний план із доступного списку та натисни Продовжити.

• Натисни кнопку Подати заявку.

13 Відповідей

Добрий вечір!

В мене питання - щойно в додатку Мій Київстав випадково змінив тариф своєї мами.

Як можна відкликати мою заявку?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Добрий вечір!

В мене питання - щойно в додатку Мій Київстав випадково змінив тариф своєї мами.

Як можна відкликати мою заявку?

Зайти в Мій Київстар (бажано з комп’ютера), в деяких випадках коли неоплачена абонплата, може показуватись статус заміни тарифу, і можна скасувати перехід.

Зайшов, як ви порадили, але там нічого, щоб дало можливість відмінити

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sever:thinking: ви обрали в мульти-акаунті номер мами, вірно? І там не побачили інформацію про виконання заявки?

Це може означати, що заявка на зміну тарифного плану вже виконалась.

P.S.: спробуйте також відкрити розділ “Архів заявок” і перевірити статус останньої.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Зайшов, як ви порадили, але там нічого, щоб дало можливість відмінити

Так у вас козирний найдешевший тариф, нащо його змінювати?))

Був набагато кращий, але нажаль він вже втрачений :(

Завітавв києвстар,змінив тарифний план,але кошти не зняло,перевірте будь ласка

Допоможіть взнати чи змінився тарифний план

Рівень користувача 8
Позначка +1

Шановний, ви пишете не в підтримку а на форум. Хто тут вам має щось подивитись.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Віталій пряник12, ви можете перевірити цю інформацію самостійно за допомогою системи “Мій Київстар” :nerd:

Поміняйте тариф на онлайн без меж

Рівень користувача 8
Позначка +1

Поміняйте тариф на онлайн без меж

Це закритий тариф, перехід на цей тариф доступний тільки для обмеженого кола абонентів.
Ви в це коло не входите)

Рівень користувача 6
Позначка

@Boyko Samuil, тарифний план “Онлайн без меж” доступний для підключення  лише деяким абонентам в рамках персональних пропозицій. Перевірити доступність ви можете в системі самообслуговування “Мій Київстар” або за номером 477.

Відповісти