Видалення номеру з особистого кабінету в додатку "Мій Київстар"

• Новачок
  • 1 відповідь

Не можу видалити номер з додатку Мій Київстар! Як це зробити?

VLAD.Z 11 місяців тому

@LMA, вам потрібно зайти в WEB-версію системи самообслуговування “Мій Київстар” і видалити цей номер з особистого кабінету.

Натискаєте на стрілочку. Обираєте “Мій профіль” - “Подивитись”. З правой сторони будуть всі номери, котрі знаходяться в мульти-акаунті. Там, навпроти потрібного номеру натискаєте на хрестик “Видалити”.

Переглянути оригінал

12 Відповідей

Позначка +1

@LMA, вам потрібно зайти в WEB-версію системи самообслуговування “Мій Київстар” і видалити цей номер з особистого кабінету.

Натискаєте на стрілочку. Обираєте “Мій профіль” - “Подивитись”. З правой сторони будуть всі номери, котрі знаходяться в мульти-акаунті. Там, навпроти потрібного номеру натискаєте на хрестик “Видалити”.

@VLAD.Z , благодарю.

Попробую.

Рівень користувача 6
Позначка

@LMA , получилось удалить номер из WEB-версии “Мой Киевстар”?

Да, все получилось!

Рівень користувача 6
Позначка

@LMA,  это хорошо:hugging:

Рівень користувача 1

Як від'єднати другу сім карту від додатку "мій київстар"???

Рівень користувача 6
Позначка

@Claudus68 , необхідно зайти в WEB-версію системи самообслуговування "Мій Київстар" і видалити цей номер з особистого кабінету. Обираєте "Мій профіль" - "Подивитися". З правого боку будуть всі номери, які знаходяться в акаунті. Напроти потрібного номера натискаєте на хрестик "Видалити".

Рівень користувача 1

Так,зробити це можливо лише лише з WEB версії! З додатку"Мій київстар зробити це неможливо"! Якось соромно за київстар-на кожному кутку рекламувати той додаток,а таку дрібниці передбачити не могли....Виникає питання,-якщо таку дрібницю неможна зробити з додатку,то для чого він???? 

Рівень користувача 6
Позначка

@Claudus68 , додаток дійсно не містить всього функціоналу WEB-версії системи самообслуговування "Мій Київстар", В той же час перелік функцій  та можливостей поступово розширюється.

Як удалить у активностях смс

Рівень користувача 8
Позначка +1

Як удалить у активностях смс

Якщо ви маєте на увазі записи про відправку/отримання смс в системі “Мій Київстар” - то ніяк.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Зоряна, на жаль, в системі “Мій Київстар” дані не видаляються :shrug_tone2:

Відповісти