Вирішено

Кількість номерів в мульти-акаунті системи самообслуговування "Мій Київстар"

Показати перший допис

103 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1

Як підключити номер телефону дитини в додаток Мій Київстар?

Ніяк.
Один номер - один додаток.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Руслан Захаревич, справа в тому, що якщо раніше, до 01.04. у вас був мульти-аккаунт, то ви зможете і надалі проглядати всі додані номери.

Якщо ви зараз спробуєте створити мульти-аккаунт, на жаль, у вас нічого не вийде. Після оновлення системи ця функція була відключена :worried:

Тобто 1 номер = 1 особистий кабінет. Номер дитини потрібно буде реєструвати окремо. 

З'явилась потреба додати щє один номер в Мій київстар, а зась! Виявляється оператор розвиває свої напрацьовані технології в зворотньому напрямку. Тобто деградує …

Ота от хвігня, малятка ...

Рівень користувача 8
Позначка +1

З'явилась потреба додати щє один номер в Мій київстар, а зась! Виявляється оператор розвиває свої напрацьовані технології в зворотньому напрямку. Тобто деградує …

В оператора через зміну ПЗ не працює частина послуг. Досить хворих фантазій.

Прийде час, налаштують і буде працювати.

Рівень користувача 6
Позначка

@didPanas, після оновлення системи можливість додати ще один або декілька номерів в акаунт була відключена :worried:

Тобто 1 номер = 1 особистий кабінет. Кожний номер  потрібно буде реєструвати окремо. 

Як зараз додати декілька номерів в додатку? Раніше додавався без проблем другий номер, зараз тільки один і коли на стрілку під номером натискаю нічого не відбувається, відображається тілько один номер, додати інший просто не можливо.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Як зараз додати декілька номерів в додатку? Раніше додавався без проблем другий номер, зараз тільки один і коли на стрілку під номером натискаю нічого не відбувається, відображається тілько один номер, додати інший просто не можливо.

Ніяк.
Наразі функціонал недоступний.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Серёга Захожий, справа в тому, що якщо раніше, до 01.04. у вас був мульти-аккаунт, то ви зможете і надалі проглядати всі додані номери.

Якщо ви зараз спробуєте створити мульти-аккаунт, на жаль, у вас нічого не вийде. Після оновлення системи ця функція була відключена :worried:

Тобто 1 номер = 1 особистий кабінет. 

Рівень користувача 1
Позначка

Можете спробувати створити клон-додаток у налаштуваннях вашого телефону, якщо така можливість наявна.

Вітаю, як у додатку мій київстар  додати ще один номер? Дякую!

Рівень користувача 8
Позначка +1

Вітаю, як у додатку мій київстар  додати ще один номер? Дякую!

Вітаю.
Ніяк.
Поки що.

Рівень користувача 6
Позначка

@Мар'яна Петрів, справа в тому, що якщо раніше, до 01.04. у вас був мульти-аккаунт, то ви зможете і надалі проглядати всі додані номери.

Тобто 1 номер = 1 особистий кабінет. 

Рівень користувача 1
Позначка

@Vitulia Заходив сьогодні у додаток "Мій Київстар" та побачив довгоочікувану можливість додавати номери.

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Vitulia Заходив сьогодні у додаток "Мій Київстар" та побачив довгоочікувану можливість додавати номери.

Вона періодично то з’являється, то зникає, але не працює.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Bonuslove, мушу погодитись з відповіддю @KurwaMatj. Послуга в штатному режимі не працює :shrug_tone2:

Позначка

Номер не додається в систему "Мій Київстар". Що робити?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@KoRt:thinking: номер, котрий ви хочете приєднати до свого особистого кабінету, обслуговується за тарифом лінійки “Все разом”, тобто за цим номером вже є особистий кабінет. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

Друзі! 
В мене гарна новина. З 07.09.2021 р. з оновленням додатку до версії 3.49.1 знову з’явиться можливість додавати номери до мульти-аккаунту

Рівень користувача 8
Позначка +1

Друзі! 
В мене гарна новина. З 07.09.2021 р. з оновленням додатку до версії 3.49.1 знову з’явиться можливість додавати номери до мульти-аккаунту

Може з 17.09.2021?)

Хоча не важливо, всерівно не працює((

Додаток оновив (3.49.1), на етапі після введення смс-паролю вибиває ось таке (пробував на декількох номерах):

Рівень користувача 6
Позначка

@KurwaMatj, на жаль, на даний час можуть спостерігатись складнощі у додатку “Мій Київстар 3,0” версія 3.49.1 при спробі додати номер в мультиаккаунт. Прийміть вибачення за тимчасові незручності. Фахівці вже займаються вирішенням питання.

не можу додати інший номер в системі мій київстар(номер дитини, стоїть в смарт-годиннику), пише що “цей номер не можна додати до вашого профілю”. Пробитись до оператора не зміг.

Позначка +1

Я вірно розумію, що мульти-аккаунт має працювати лише у додатку “Мій Київстар”, якщо мова йде тільки про номери передплати, коли зараз веб-версія для передплати ще не підтримує мульти-аккаунт?

У мене версія 3.49.1, хочу додати ще один номер в мульти-аккаунт, але після введення коду SMS вибиває помилку. Який орієнтовний термін розглядання питання?

Позначка +1

@Павло Воскобойніков, на жаль, на даний час можуть спостерігатись складнощі у додатку “Мій Київстар 3,0” версія 3.49.1 при спробі додати номер в мультиаккаунт. Прийміть вибачення за тимчасові незручності. Фахівці вже займаються вирішенням питання.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VLAD.Z, мова йде само про додаток “Мій Київстар”. 
Передала запит технічним спеціалістам щодо орієнтовного терміну усунення неполадок. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VLAD.Z, орієнтовні терміни - до 20.09.2021 р., до 18:00. Сподіваюсь, що це остаточна дата. 

Відповісти