Вирішено

Історія викликів / нарахувань / витрат в системі самообслуговування "Мій Київстар"

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можна якимось чином подивитися історію вхідних дзвінків без відповіді? Бо історію вхідних дзвінків, котрі я приймав подивитися можна, а ті, які залишилися без відповіді не показує
icon

Найкраща відповідь від Stas 12 жовтень 2017, 16:18

@Vitalik2607, ні, на жаль. В системі самообслуговування “Мій Київстар” відображаються тільки успішні виклики (не нульової тривалості).

Переглянути оригінал

200 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Vyacheslav_1991, на жаль, такий тривалий період інформація не зберігається :shrug_tone2:

Рівень користувача 8
Позначка +1

Уже никак

Яким чином можна отримати деталізацію за мобільним рахунком за травень 2018 року. 

Через додаток та особистий кабінет за такий давній термін її отримати неможливо! 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@КираБлум, краще за все отримати інформацію через офіційний запит. Так як в системі, навіть, якщо б відкрилась інформація, замість номера телефону ви би побачили номер SMS-центу “Київстар”.

Позначка

Скажу в райвідділку, щоб надсилали офіційний запит, тоді можливо інформація буде доступною.

У будь-якому разі дякую за відповіді і небайдужість💙

Позначка

Якщо конкретно, то мені потрібна інформація лише за один день 8 січня 2021 р.  Вже встигла зателефонувати на 466, там порадили звернутися до магазину "Київстар". В магазині сказали, що не можуть надати таку інформацію, послали в "Мій Київстар". Коло замкнулося😬

Рівень користувача 8
Позначка +5

@КираБлум:thinking: а за який період пробуєте отримати інформацію?

Позначка

Дякую, спробую

Рівень користувача 8
Позначка +1

В мене в додатку взагалі не відображуються вхідні смс. Ніякі. Жодного. На телефоні є. Але мені потрібна саме виписка. Для доказу в райвідділок.

Зверніться на 466.

Позначка

В мене в додатку взагалі не відображуються вхідні смс. Ніякі. Жодного. На телефоні є. Але мені потрібна саме виписка. Для доказу в райвідділок.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Можливо, не там дивлюся. Підкажіть, будь ласка.

Ви напевно шукаєте відправника смс з альфа іменем (замість номеру відправника - букви, наприклад PrivatBank, NovaPoshta, WOG, і т.д.)?

Позначка

Можливо, не там дивлюся. Підкажіть, будь ласка.

Позначка

Позначка

Є, згодна. Я там зареєстрована. Але знайти там потрібну мені інформацію не вдалося😕

Рівень користувача 8
Позначка +1

Чи можливо отримати виписку з переліком номерів, з яких на мій номер були відправлені смс?

Для цього є додаток Мій Київстар.

Позначка

Чи можливо отримати виписку з переліком номерів, з яких на мій номер були відправлені смс?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Okulist2008:thinking: знайшли потрібну інформацію?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Доброго дня! Чи можу я отримати реєстр дзвінків свого номеру?

Доброго дня, “реєстр дзвінків вашого номеру” доступний в додатку “Мій Київстар”.

Доброго дня! Чи можу я отримати реєстр дзвінків свого номеру?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Хорошка20001, без варіантів :shrug_tone2:
Історію викликів в особистому кабінеті видалити не можна, так само, як і вибірково кілька дзвінків. На жаль :worried:
Єдиний варіант, який зможу запропонувати - це заблокувати доступ в особистий кабінет. Це можна зробити через оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support

Рівень користувача 8
Позначка +1

Я хочу видалити дзвінки з користувачами яким я дзвонила і які дзвонили мені у додатку Київстар ,як це зробити ?

Ніяк. 
Для дзвінків коханцям заведіть окремий номер)

Я хочу видалити дзвінки з користувачами яким я дзвонила і які дзвонили мені у додатку Київстар ,як це зробити ?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@KatiaYatsuk, без варіантів :shrug_tone2:
Історію викликів в особистому кабінеті видалити не можна, так само, як і вибірково кілька дзвінків. На жаль :worried:
Єдиний варіант, який зможу запропонувати - це заблокувати доступ в особистий кабінет. Це можна зробити через оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support

Рівень користувача 8
Позначка +1

Не можна.
Для дзвінків коханцям краще придбайте інший номер :wink:

Підскажіть будь-ласка чи можна очистити історію активності в додатку мій київстар, і якщо так то як? 

Відповісти