Вирішено

Історія викликів / нарахувань / витрат в системі самообслуговування "Мій Київстар"

Показати перший допис

200 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +2
Никак.
Детализация за период более 6 месяцев доступна только контрактным пользователям.
як дізнатись номер телефону, який був випадково видалений із вхідних?
Рівень користувача 8
Позначка +1
Любите коли все під контролем? Додаток "Мій Київстар" - знахідка для перфекціоніста. Слідкуйте за своїми витратами в додатку «Мій Київстар». Залишок хвилин, кількість доступних повідомлень та мегабайтів, баланс рахунку та умови тарифу ви побачите одразу ж, як відкриєте додаток. Завантажуйте: https://kv.st/MKdownload
все тут
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Mari0207 в системе Мой Киевстар есть детализация совершённых звонков.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Mari0207, у цій темі надано багато інформації по вашому питанню. Перегляньте, будь ласка, відповіді наших користувачів😉
Доброго ранку )підкажіть будь ласка ,як можна перевірити вхідні і вихідні дзвінки із другого номера без відома власника !!! Дуже потрібна інформація
Рівень користувача 6
Позначка +1
Интересно, вы бы хотели, чтобы ваш номер телефона, все ваши звонки, смс и т.д., мог проверить кто угодно без вашего ведома?
Рівень користувача 8
Позначка +2
Никак
Рівень користувача 8
Позначка +1
@Galyska86, если вам нужно увидеть эту информацию [без відома власника !!!] Вам нужно добавить его номер в личный кабинет, и подтвердить код.
Такая возможность доступна к близкому родственнику, например, Мать хочет контролировать сына.
Доброго ранку )підкажіть будь ласка ,як можна перевірити вхідні і вихідні дзвінки із другого номера без відома власника !!! Дуже потрібна інформація

кроме как заглянуть в телефон неверного мужа -- никак

официально -- никак
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Galyska86, 🤔ви можете або подивитись список викликів в самому телефоні (але я не впевнена, що ця людина захоче вам давати телефон, судячи з того, що ви хочете отримати інформацію без відома власника), або через систему самообслуговування "Мій Київстар" (але при реєстрації потрібно внести пароль, котрий прийде на той номер, котрий в системі реєструєте).

⚠️висновок: без згоди власника отримати таку інформацію неможливо.
Мне позвонили по номеру 097ххххххх со скрытого номера , и я бы очень хотел узнать номер с которого звонили , так как он сразу удалился
Рівень користувача 8
Позначка +2
Зайдите в Мой Киевстар и посмотрите последний входящий.
Рівень користувача 5
Позначка +1
Зайдите в Мой Киевстар и посмотрите последний входящий.
Не зовсім коректно. Номер прихований. В "Мій Київстар" його не побачите. Підключіть послугу "Супервизначник номеру" в особистому кабінеті ("Мій Київстар"). Таким чином ви будете бачити всі вхідні номери навіть з послугою прихованого номера.
Рівень користувача 8
Позначка +2
Не зовсім коректно. Номер прихований. В "Мій Київстар" його не побачите.

Всё я корректно написал. Цитирую информацию с сайта Киевстар:

Услуга «Антиопределитель номера» не работает при отправке SMS-сообщений. Номер вашего мобильного телефона в SMS-сообщении будет отображаться в любом случае.
Корректная работа услуги не гарантируется при звонках абонентам других сетей и в роуминге.

Номер вашего мобильного телефона также будет показано:
Рівень користувача 8
Позначка +5
@bukima4838, соглашусь с ответом @kikiwora 🤗
И немного добавлю: увидите номер телефона в системе самообслуживания "Мой Киевстар" только в том случае, если успели принять звонок (т.е. был входящий звонок не нулевой длительности).
Позначка
Никак.
Детализация за период более 6 месяцев доступна только контрактным пользователям.

А як саме дізнатись таку інформацію?
Позначка
Як можна подивитись інформацію дзвінків за 1рік абонента на контракті?
де так інфо є?
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Gava3008, деталізація доступна лише за останні 6 місяців.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Gava3008, усі абоненти можуть переглядати інформацію за останні 6 місяців, навіть якщо в той момент вони не були зареєстровані в системі. Термін зберігання інформації для абонентів - юридичних осіб - 12 місяців. У вас номер зареєстровано на фізичну особу чи на юридичну?
Позначка
На юридичну.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Gava3008, 🤔вас цікавить, де саме знайти, та проглянути інформацію по деталізації викликів та витрат (саме покрокова інструкція)? Вірно вас зрозуміла?
Позначка
@Gava3008, 🤔вас цікавить, де саме знайти, та проглянути інформацію по деталізації викликів та витрат (саме покрокова інструкція)? Вірно вас зрозуміла?
Так.
Як я можу подивитись хто до мене дзвонив,не побачила номер а телефон виключився,і в пропущених немає цього номера
Рівень користувача 8
Позначка +1
@Irunairunka25 обычно такие звонки не журналируются, если к вам звонили то после того как телефон включается, приходит sms с уведомлением.

Если SMS не поступило, а вам очень важно знать *Кто звонил? Отправьте USSD запрос на короткий номер:
code:
477*711

Подробности здесь: https://kyivstar.ua/ru/mm/services/network/whocalled

Відповісти