Вирішено

Історія викликів / нарахувань / витрат в системі самообслуговування "Мій Київстар"

Показати перший допис

200 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +2
Щойно перевірив. У системі Мій Київстар я такої можливості не знайшков. Найдавніша деталізація, що можлива - з 1го Грудня.

Але, можливо, ви можете замовити деталізацію викликів у центрі обслуговування абонентів Київстар. Зверніть увагу на те, що звічайні співробітники можуть не знати як це зробити, тому раджу звернутись із цим проханням відразу до адміністратора. Він завжди сидить один, за окремою стійкою, приходить на работу після 10, якщо я не помиляюсь, та уходить біля 17ї, та має перерив ообідню перерву.
Рівень користувача 8
Позначка +4
@ne AnatoliK На предоплате это не возможно , на контракте - можно за последние 3 года.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@ne AnatoliK, раді вітати вас в нашій спільноті!
Доповню відповідь @Stas, за номерами передплати деталізацію можна отримати тільки за останні 6 місяців.
Позначка
Здравствуйте.Украли тел.Сим карту восстановила но за 1 час было снято со счета 500 только.В разделе Мой Киевстар могу увидеть только первые 6 цифр номера телефона на который перечислены деньги.Могу ли я как то узнать этот номер?
Рівень користувача 8
Позначка +2
Попробуйте скачать детализацию расходов. По идее, там должен быть этот номер.
Рівень користувача 8
Позначка +2
А на будущее, что бы такого не происходило, устройство и SIM-карта должны быть защищены паролем или кодом.
Позначка
В детализации.только первые ,6 цифр дальше****
Рівень користувача 8
Позначка +4
@molly2 В настройках профиля внесите ФОИ, тогда увидите.
Позначка
Спасибо большое.получилось
Добрый день! Был осуществлен звонок на сим-карту, но случился сбой телефона и входящий номер не сохранился. Как можно узнать входящие звонки?
Рівень користувача 8
Позначка +1
в системі Мій Київстар можна
Откуда может человек узнать о моих звонках и смс?хотя они удалённые в телефоне
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Gonzik Возможно он имеет доступ к вашей учетной записи Мой Киевстар?
Врятли...
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Gonzik Ок, какие тогда у вас есть предположения?
Я могу еще предположить о вредоносных программах установленных на Ваш смартфон 🙂
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Lakhmiienko, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Добавлю ответ @Kaliniv D, увидите номер телефона только в том случае, если успели принять звонок (т.е. звонок не нулевой длительности).
у меня украли телефон, и он еще 4 дня после этого работал. Можно ли получить распечатку по своему номеру телефона?
Рівень користувача 8
Позначка +4
у меня украли телефон, и он еще 4 дня после этого работал. Можно ли получить распечатку по своему номеру телефона?
Только если у вас был контрактный номер. Если вы пользовались предоплатой (то есть анонимно) то распечатку звонков по вашему номеру вы не получите.
Рівень користувача 1
Как можно получить выписку по звонкам?
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Kseniya17051992 Есть система самообслуживания, Мой Киевстар, там можете посмотреть. в разделе затраты и платежи
Мій дядя після втрати телефона відновив сімку але він втратив дуже важливі контакти. Можна якось отримати історію дзвінків або хотяби список всіх номерів телефона на які був здійснений дзвінок за певний період? ( телефон був кнопочний, ніяких збережень номера на облакі не було)
Рівень користувача 3
Позначка
@Salim
дізнатись історію дзвінків Ви можете в системі Мій Київстар в розділі "Витрати та платежі", побачите всю активність по номеру.
дякую
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Salim також, якщо ви синхронізували із системою Мій Київстар ваші контакти, номери одразу будуть підписані як у вашій телефонній книзі, та якщо не помиляюсь, ви можете отримати телефонну книгу з Мій Київстар через мобільний додаток.
Потрібно інформація про нарахування витрат та проведені платежі з початку 2017 року. В особистому кабінеті є дані лише за останні 6 місяців. Як знайти інформацію?

Відповісти