Корисно знати Вирішено

Додаток "Мій Київстар" / Складнощі в управлінні додатком / Авторизація в додатку "Мій Київстар"

Показати перший допис

702 Відповідей

Рівень користувача 1

Ну колись же був Мій Київстар для інших версій? Це стндартне рішення коли щось не працює, знайти на 4PDA старшу версію, яка буде працювати. 

В даному випадку підтримувати +1 одну версію під зоопарк Android-смартфонів недоцільно. Як альтернатива - використовуйте веб-версію Мій Київстар. 

Про зоопарк не зрозумів, У різні роки були різні версії, і не всі моделі підтримують автооновлення тому розробники ПЗ повинні дбати про клієнтів.

Я завжди користувався веб версією, але вчора сунувся - а там замість  веб версії якесь  :poop:  :poop:  :poop:  з купою помилок у браузері, а треба було швидко тому спробував поставити те що рекламують на всіх парканах (додаток)

Рівень користувача 6
Позначка

@DavidGotsman, як написав @KurwaMatj, це дійсно версія для корпоративних абонетів. Саме тому не відкривається у вас.

Робота додатку на пристроях з ОС Android версій нижче 5.0 припинена з метою забезпечення безпеки даних в додатку «Мій Київстар».  В даній ситуації можу порадити лише корситуватись веб-версією “Мій Київстар”.

Рівень користувача 6
Позначка

@Киів, на поточний момент відкрита “аварія”: 

Мій Київстар. Складнощі при перегляді деталізації викликів в системі «eCare» і додатку «Мій Київстар» (GSM \ FMC)

При перегляді деталізації викликів в системі «eCare» або додатку «Мій Київстар» відображається тільки номер телефону абонента, який увійшов в систему.

Наші фахівці займаються вирішенням питання. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

ID: 436355

Рівень користувача 1

@DavidGotsman, як написав @KurwaMatj, це дійсно версія для корпоративних абонетів. Саме тому не відкривається у вас.

Робота додатку на пристроях з ОС Android версій нижче 5.0 припинена з метою забезпечення безпеки даних в додатку «Мій Київстар».  В даній ситуації можу порадити лише корситуватись веб-версією “Мій Київстар”.

Це якої безпеки даних? Зробіть відкат веб версії до тієї що працює, бо ви зробили якесь :poop: що не відкривається. Протягом останнього місяця. Тоді я зможу і надалі користуватись веб версією і не ставити інше несумісне :poop: на смартфон

Рівень користувача 8
Позначка +1

Це якої безпеки даних? Зробіть відкат веб версії до тієї що працює, бо ви зробили якесь :poop: що не відкривається. Протягом останнього місяця. Тоді я зможу і надалі користуватись веб версією і не ставити інше несумісне :poop: на смартфон

Все там відкривається, продайте ваш калькулятор, купіть людський телефон.

Рівень користувача 1

Все там відкривається, продайте ваш калькулятор, купіть людський телефон.

Не відкривається на ПК. На смартфоні навіть не пробував. Нема часу зараз на це, скриншоти з усім що додається скину на днях у техпідтримку або тут на форумі.

Рівень користувача 8
Позначка +1

скриншоти з усім що додається скину на днях у техпідтримку або тут на форумі.

А зараз ні? Кнопка прінтскрін не працює, чи ваш windows 95 не вміє робити скріншоти?))

Як додати номери в мій Київстар?

Рівень користувача 6
Позначка

@Олександр 63, на жаль, не можливо додати номери в особистий кабінет. Для кожного номеру окремо реєстрація потрібна.

Рівень користувача 6
Позначка

@DavidGotsman, шкода, що ви таої думи :disappointed_relieved:

Рівень користувача 1

Це шо? 64 дні назву не можете придумати?

Доброго дня, така проблема не можу увійти до додатку, пише що номер заблоковано, через Google заходжу в особистий кабінет, телефонувала оператору, спитала чи заходить через браузер, кажу так, сказала що з моїм номером все добре, а чому не можу знайти в додаток не знає

Рівень користувача 8
Позначка +5

@OleksandrTry:thinking: чому ви вирішили, що ми не можемо придумати назву? Це і є назва. Це технічне відображення, що послуга “Домашній Інтернет” є підключеною.

Рівень користувача 1

@OleksandrTry:thinking: чому ви вирішили, що ми не можемо придумати назву? Це і є назва. Це технічне відображення, що послуга “Домашній Інтернет” є підключеною.

Тобто те що інші послуги після оновлення таки отримали людську назву а ця опшен82 ні ви вважаєте нормальним?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Татьяна Шибецкая, пробували видалити додаток і встановити його повторно? Проблема залишається? 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@OleksandrTry, це коректна назва технічної опції. Тому і немає перекладу. 

Рівень користувача 1

@OleksandrTry, це коректна назва технічної опції. Тому і немає перекладу. 

Перекладу з якої мови?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@OleksandrTry, а як ви вважаєте, яка це мова? На мою думку, це англійська.

Рівень користувача 1

Добре я зрозумів, де я можу прочитати опис послуги? Вона здається мені підозрілою 🧐

Рівень користувача 2
Позначка +1

Добре я зрозумів, де я можу прочитати опис послуги? Вона здається мені підозрілою 🧐

Ця послуга схожа на це: https://ru.wikipedia.org/wiki/DHCP_relay (Якщо коротко, то для доступу в Інтернет).

DHCP relay

Функция DHCP Relay Option 82 (стандарт RFC 3046) применяется для предоставления DHCP-серверу данных о полученном запросе. В частности, к этим данным можно отнести:

• Адрес DHCP-ретранслятора, с которого шёл запрос;
  • Номер порта ретранслятора, через который поступил запрос;

При настройке, например, коммутатора в режиме DHCP Relay можно значительно повысить эффективность сети за счёт сокращения количества DHCP-серверов, которые при другой схеме понадобились бы для каждой подсети. В данном случае коммутатор сам переадресует DHCP-запрос от клиента к удалённому DHCP-серверу и добавит указанные выше данные.

В общем случае, назначение опции DHCP Relay Option 82 — это привязка IP-адреса, выдаваемого DHCP-сервером, к порту коммутатора, к которому подключён клиент, либо к ретранслятору, с которого поступил запрос, что может помочь с систематизацией IP-адресов в локальной сети при использовании DHCP-сервера.

Рівень користувача 1
Позначка

Пише “додаток не уповноважений використовувати cas”

Хто скаже, що це означає?

В мобільному додатку відсутня кнопка "Змінити тариф".

Xiaomi Redmi 6

Android 9

MIUI Global 11.0.4

Рівень користувача 8
Позначка +5

@OleksandrTry, я передавала ваші зауваження розробникам, отримала відповідь: 

“Щодо відображення даної послуги «Option82» та нових розділів, повідомляємо, що це є технічним відображенням через оновлення IT-систем. У майбутньому, виправимо.”

Більше деталей, щодо послуги, на жаль, поки що можна прочитати на сторінках будь-якого браузеру. 

Рівень користувача 1

Це добре бо повідомлення що це нормально трохи виморозило

Рівень користувача 8
Позначка +1

В мобільному додатку відсутня кнопка "Змінити тариф".

Xiaomi Redmi 6

Android 9

MIUI Global 11.0.4

Частий глюк.
Користуйтесь голосовим меню на 477, там є пункт 1 “зміна тарифу”.

Відповісти