Абоненти Київстар мають нагоду отримати Iphоnе13 та MacBook Pro

Рівень користувача 8
Позначка +3

Київстар пропонує взяти участь у розіграші техніки від Apple.

Для того, щоб взяти участь в акції, достатньо користуватися мобільним додатком Мій Київстар. Перехід на тарифний план із Суперсилою або підключення акції Спробуй Суперсилу надасть шанс на перемогу. А збільшить шанси на виграш поповнення рахунку на суму від 100 грн, необмежену кількість разів.

Розіграш чотирьох Iphоnе13 відбуватиметься кожного вівторка, починаючи з 07.12.2021, на офіційних сторінках Київстар у Фейсбуці та Інстаграм. Після проведення кожного розіграшу накопчені за попередній тиждень шанси будуть анульовані. 30 грудня розігруватиметься головний приз — MacBook Pro.

Суперсили у нових тарифах Київстар — додаткові сервіси, які можна вибрати як доповнення до основного пакета послуг у тарифі без доплат. Серед них Домашній Інтернет та Київстар ТБ, додаткові 5 ГБ мобільного інтернету, 100 хвилин на інші мережі та багато інших.

Нагадаємо, що Мій Київстар — це додаток для самостійного керування власним номером, аналізу витрат та обсягу послуг за номером, підключення/відключення послуг та заміни тарифного плану. У додатку можна поповнювати рахунок без комісії тощо. Київстар і надалі буде пропонувати інші вигідні акції для всіх абонентів, які користуються додатком. Завантажити Мій Київстар можна за посиланням.

Офіційні умови акції — за посиланням.

2 Відповідей

КС! Вам не здається, що такою організацією акцій ви більше втрачаєте довіри, аніж отримуєте прихильності?! Де результати? Чому люди мають їх визбирувати невідомо звідки. Чому ви посилаєте людей шукати десь по мережах? Сайт посилає на ФБ, ФБ на інстаграм... В Інсті виклали сторіз на 24 години в прискореному вигляді та мікроскопічним текстом... Що і хто там може побачити?

Я вже і не зрозумію... Хіба важко бути нормальними порядними людьми і зробити все по-людськи!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Srgii111111, ваші зауваження будуть передані на розглядання колегам у відповідний відділ.

Відповісти