Зміни в пакетах послуги Київстар ТБ


Рівень користувача 8
Позначка +3

Із 26 травня 2020 року вводяться у дію нові пакети послуги «Київстар ТБ» для абонентів мобільного зв’язку, послуги «Домашній інтернет», а також тарифів «Київстар Все разом».

У зв'язку з цим будуть закриті для нових підключень діючі пакети та перенесені до архіву наступні пакети: «Базовий» (перейменований в «Оптимальний»), «Зручний», «Комфортний» і «Максимальний HD», а також тариф «Все разом Комфорт». Абоненти, які підключилися на ці пакети до 25 травня 2020 року включно, продовжать обслуговуватися на тих же умовах.

Ознайомитись з новими ТВ-пакетами можна буде з 26 травня на офіційному сайті Київстар.

Також з 26 травня понад 50 ТВ-каналів та базова колекція фільмів, серіалів, шоу від 1+1 Video та IVI у пакеті «Київстар ТБ Легкий» надаватимуться автоматично без додаткової оплати в усіх тарифах мобільного зв’язку (крім тарифів «Все разом»). Завантажуйте додаток «Київстар ТБ» на ваш смартфон, планшет чи SMART TV та дивіться без плати за трафік.


9 Відповідей

Чому в тарифі Все разом Комфорт розпочалась тарифікація трафіку youtube та youtube music, адже Ви пишете що обслуговування продовжується на тих самих умовах????

Позначка +1

@Voodoo, у некоторых пользователей могут наблюдаться сложности с тарификацией Youtube.

І що з цим робити? Такого раніше не було!!

Рівень користувача 8
Позначка +3

Дуже добре, але де додаток для Apple TV?
А ніде.
Тому раджу Megogo замість цього казна що.
Там і контенту більше, і загалом дешевше, і додатки под усі види пристроїв є, не кажучи вже про основні, як от Apple TV.

До того ж, є Amediateka з HBO, котрої тут немає, а до того ж, купа бонусів, котри можна витрачати на що завгодно так якісні сервери, що працюють завжди, та можливіть вибору субтитрів та декількох мов із списку, повна українська локалізація усього конетнту.

Рівень користувача 8
Позначка +3

І що з цим робити? Такого раніше не було!!

Завершайтесь до оператора, але вони завжди найдуть відмазки.
З рештою, пробелму виправлять, але потім вона з`явитсья знову.
Раджу користуватись або іншим оператором (кращий варіант), або “повним безлімітом” від Київстар, або тарифом де чітко вказана кількість трафіку, та докупати за необхідності пакети.

Беру “безліміт” у лапки тому що у цього псевдобезліміта дається 3Гб на день, після чого вам ріжуть швидкість до рівня 2G, коли той ще працював.

А часткові безліміти взагалі ніколи не працювали адекватно, такі проблеми як ви описали в них постійно були і оператор до сих пір нічого не зробив щоб проблему виправити, по факту, не важливо що вони вам казатимуть, ви самі усе бачите.
 

Та й я вже одразу можу сказати яку відповідь ви отримаєте від оператора - це ви щось не так зробили, зайшли з неофіціфного додатку, через VPN, або роздали мережу на інші пристрої, або оновлення якісь у вас скачувались, миші дроти погризли і т.д.

​​​​​​Чомусь, останні 6 років у Київстара у всьому винен абонент, проблеми не вирішують, нові технології не інтегрують.

Я сам звалив з цієї халепи і всім свідомим людям раджу це зробити.
Тепер маю IPv6, гігабітну мережу вдома, нормальну швидкість та послуги на мобілі.

А Київстар до сих пір навіть eSIM не зміг запустити, хоча це можливо зробити за один день із мінімальними грошовими затратами, включаючи тестування та PR.

 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Voodoo:thinking: ви вже звертались до оператора з цією проблемою? 

@Xomyak Сказали, що передали звернення до служби техннічної підтримки. До сих пір ні слуху, ні духу. Також надіслав зверрнення електронною поштою. Реакції ніякої.

Хочу отключить Киевстар ты Лёгкий

Рівень користувача 6
Позначка

@Celts , для данного пакета не предусмотрено отключение. Он предоставяется бесплатно во всех тарифах мобильной связи.

Відповісти