Як під’єднати телевізор до інтернету?


Рівень користувача 8
Позначка +5
  • Модератор
  • 13460 відповідей

Дієві та легкі способи під’єднати телевізор до інтернету

SMART телевізори з функцією з’єднання з глобальною мережею — це можливість насолоджуватися улюбленими фільмами і ток-шоу онлайн у будь-який час. Розповідаємо, як під’єднати телевізор до інтернету та що для цього потрібно.

 Які телевізори можна під’єднати до інтернету?

По-перше, це телевізори з функцією Smart TV. Технологія дозволяє заходити на різні web-сайти, переглядати влоги на YouTube, грати в онлайн-ігри, спілкуватися за допомогою Skype та багато іншого.

Під’єднати телевізор до інтернету без Smart TV також можливо. Для цього знадобиться додатково придбати TV Box.

 3 головних способи під’єднати телевізор до інтернету

Щоб під’єднати свій телевізор до мережі, використайте один з наступних способів.

  1. З’єднання безпосередньо через кабель

Вставте інтернет-кабель у порт LAN на ЖК-телевізорі. Якщо IP-адреса динамічна, жодні додаткові маніпуляції від користувача не потрібні. Якщо IP статичний, то зробіть наступне: зайдіть у налаштування Smart TV > «Мережа/З’єднання з мережею» > «Налаштувати з’єднання» > «Налаштування вручну» > «Дротова». Потім пропишіть IP і DNS, надіслані провайдером, і збережіть зміни.

  1. З’єднання через роутер

Є два варіанти:

  • через кабель з’єднайте один кінець інтернет-дроту з телевізором, а другий з портом LAN на роутері. У налаштуваннях оберіть тип IP. Якщо адреса протоколу статична, введіть дані вручну;

  • за допомогою Wi-Fi спершу переконайтеся, що маршрутизатор працює без перешкод. Зайдіть у налаштування > «Мережеве з’єднання». Знайдіть у переліку вашу бездротову позначку та натисніть на неї. Потім введіть пароль і дочекайтеся з’єднання.

Зазначимо, що дротове з’єднання через локальну мережу стабільніше, ніж бездротове. Це пояснюється тим, що на Wi-Fi-з’єднання впливають різні чинники, наприклад, перешкоди від інших мереж або фізичні об’єкти на шляху сигналу.

Важливо: якщо в телевізорі не передбачений Wi-Fi-модуль, можна купити спеціальний адаптер окремо та встановити через вільний USB-порт. Пристрій ззовні схожий на флешку. Перед купівлею з’ясуйте сумісність ґаджета з моделлю вашого телевізора.

  1. Під’єднання через WPS

Технологія WPS суттєво спрощує з’єднання і процес налаштування бездротової мережі — не потрібно знати пароль або вводити будь-які дані самостійно. Щоб під’єднати телевізор до інтернету через WPS, виберіть у налаштуваннях «З’єднання за допомогою WPS-PBC». Потім натисніть кнопку WPS на маршрутизаторі та дочекайтеся синхронізації.

 TV-приставка — спосіб вдосконалити телевізор

Щоб під’єднати телевізор до інтернету та перетворити модель без смарт ТV в медіацентр, використовуйте TV-приставку. Пристрій під’єднується через HDMI-порт, а налаштування IP виконуються безпосередньо в розділах приставки.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти