Blog

Як обрати «свій» тариф телебачення: поради експертів

Як обрати «свій» тариф телебачення: поради експертів
Рівень користувача 8
Позначка +3
Чи варто економити, вибираючи більш дешеві послуги провайдера? Або краще переплатити та ні в чому собі не відмовляти? Спробуємо розібратися на прикладі пакетів «Домашнє ТБ + Домашній Інтернет».

Почнемо з головного заперечення потенційного абонента: «А раптом мені не сподобаються якісь канали, і я не буду їх дивитися?».
Дійсно, щомісяця платити за непотрібні послуги як мінімум марнотратно. Отже, варто вибрати пакет, в якому кількість не дуже цікавих для вас каналів не перевищує 15–20%.

Тестуйте ТБ, враховуючи побажання всіх членів родини

Для тих, хто не хоче переплачувати за кабельне телебачення, ми запустили послугу «Спробуйте ТБ», яка дозволяє безкоштовно «тестувати» 97 світових каналів протягом 14 днів. За цей період ви зможете визначити, які саме канали точно не будете дивитися ні за яких умов.

До речі, підібрати оптимальний тариф можна і без пробного періоду. Наприклад, якщо ви не «фанатієте» від спорту — вибирайте пакет «Зручний» (59 грн/міс), в якому представлений лише один спортивний канал — Viasat Sport. Якщо дивитесь усі матчі та змагання — віддайте перевагу пакету «Оптимальний» (5 каналів, 99 грн/міс) або «Преміальний» (7 каналів, 169 грн/міс).

Орієнтуйтеся на можливості телевізора

Володарі телевізорів із функцією Smart TV можуть використовувати ряд безкоштовних додатків для перегляду телеканалів і фільмів. В даному випадку платний IPTV від Київстар стане корисним доповненням до наявних можливостей.

Має сенс вибрати або найдешевший пакет «Зручний», або пакет «Преміальний». Перший варіант дозволить розширити список каналів, отримати доступ до відеобібліотеки та при цьому заощадити. Другий — окрім додаткових каналів і відеотеки дасть ще одну перевагу — HD-якість контенту.
Якщо телевізор не оснащений функцією Smart TV — обирайте пакет з урахуванням побажань членів родини. Враховуйте, що крім абонентської плати за послугу ви також будете платити 39 грн/міс за оренду тюнера (його вартість становить 1500 грн).

Кількість телевізорів має значення

Послуга IPTV доступна тільки для одного телевізора і 3-х пристроїв: планшета, смартфона і ПК/ноутбука. Для другого телевізора необхідно підключити «Додатковий пакет програм» за 59 грн/міс. («Зручний») або 69 грн/міс. («Оптимальний», «Преміальний»).

Якщо ви вирішите підключити цифрове телебачення в Одесі чи Києві для трьох і більшої кількості телевізорів, різниця у вартості пакетів буде вже не такою істотною. Так, для 4-х пристроїв абонентська плата за пакет «Оптимальний» складе 236 грн/міс, а за пакет «Преміальний» — 376 грн/міс.

Ви завжди можете змінити тариф

Вибравши найнижчий тариф, ви в будь-який час зможете перейти на інший пакет абсолютно безкоштовно. У свою чергу, перехід з дорогого пакета на більш дешевий (наприклад, з «Преміального» на «Оптимальний») буде здійснюватися вже на платній основі (30 грн).

Поділіться в коментарях — чи використовуєте ви «Домашнє ТБ» від Київстар? І якщо «так» — за якими критеріями обирали тариф?

Залишайте відгуки про Київстар та його продукти.

4 Відповідей

@Alena.Sliusar отчего не упомянут доп. пакет "КиноХит"?на мой взгляд, самый достойный пакет из всех существующих по качеству фильмового контента
Рівень користувача 8
Позначка +3
@andyz Согласна с вами, а не упомянула, так как, КиноХит это не тариф, а дополнительная услуга, которую можно подключить к основному тарифу.
Скажіть будьласка чаму удалили спортивний канал Спорт1
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Adg123, перечень каналов был обновлен. На текущий момент доступ к каналу "Спорт 1" не предоставляется, увы😥

Відповісти