Як налаштувати Smart-приставку на телевізорі?


Рівень користувача 8
Позначка +5
  • Модератор
  • 13219 відповідей

Як налаштувати Smart-приставку: докладна інструкція

Придбали TV-бокс, але не знаєте, як під’єднати його до телевізора та встановити додатки? Розповідаємо, як самостійно налаштувати Smart-приставку. 

Як під’єднати Smart-приставку до телевізора

Основне завдання TV-боксу зробити зі звичайного телевізора «розумний» Smart TV. З його допомогою можна під’єднати пристрій до інтернету, дивитися фільми онлайн і користуватися стрімінговими сервісами.

Щоб під’єднати Smart TV Box до телевізора, використовуйте кабель HDMI. Він є в комплекті до пристрою. Якщо телевізор не оснащений відповідним портом, можна під’єднати приставку через роз’єм AV. Це аналог HDMI, який використовувався в старих моделях. Зазначимо, що деякі ґаджети під’єднуються через USB.

Після цього ввімкніть обидва пристрої і починайте налаштування.

Важливо: під час первинному з’єднані приставка може запропонувати встановити оновлення до найактуальнішої версії. Якщо ви згодні оновити систему, дотримуйтеся порад, які з'являтимуться на екрані телевізора.

Як під’єднати приставку до мережі Інтернет

Налаштування Smart TV Box, загалом, полягає у під’єднанні до інтернету. Це можна зробити двома способами:

  • Wi-Fi. Щоб налаштувати Smart-приставку, увійдіть у меню, натиснувши кнопку «Menu» на пульті ДУ. Потім знайдіть параметр мережі та ввімкніть Wi-Fi. За кілька секунд на екрані з’явиться перелік доступних мереж. Виберіть ту, до якої хочете під’єднатись і введіть пароль.

  • Ethernet-кабель. Якщо приставка підтримує кабельне з’єднання, під’єднайте її до роутера через інтернет-кабель провайдера. Перейдіть у меню і знайдіть налаштування мережі. Виберіть тип мережі «Кабель/Проводове з’єднання».

Щоб змінити мову, зайдіть у розділ «More settings/Ще...», виберіть пункт «Language/Мова) і зазначте необхідне налаштування.

Додатки для Smart TV Box

Щоб переглядати телевізійні канали онлайн, потрібно завантажити спеціальний додаток для перегляду телебачення. Найпопулярніші «IPTV», «ViNTERA», «Peers», «Oll.tv».

Бажаєте дивитися улюблені фільми та серіали з високою роздільною здатністю, встановіть «HD Videobox», «Google Play Film» або «Кіно HD 2.4.6».

За допомогою додатків «Google Play Music» і «YouTube Music» ви зможете слухати музику та дивитися кліпи онлайн.

TV-бокс також дозволяє грати в ігри. Серед популярних PUBG Mobile, Asphalt 9: Legends, Into the Dead, Angry Birds 2, World of Tanks Blitz. Зверніть увагу, що керувати більшістю ігор можна тільки за допомогою геймпада.
Якщо ви не змогли самостійно налаштувати Smart-приставку або виникли інші проблеми, рекомендуємо пошукати додаткову інформацію на сайті.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти