Вирішено

Перегляд "Домашнього ТБ" через комп'ютер

Позначка

Підключила для мами тариф "Все разом", в комплекті йде Інтернет-ТБ з безкоштовним пакетом каналів. Вчора послуга була активована, я взялася розбиратися і налаштовувати. Оскільки у мами в будинку старенький ТБ, але простоює потужний комп з великим монітором, маємо на меті налаштувати зручний перегляд через другий пристрій. Покопавшись півгодини в системі Мій Київстар та Київстар Спільнота в пошуках інструкції або плейлиста, знайшла лише посилання на tv.kyivstar.ua. Інтерфейс перегляду просто жахливий, зручність перегляду ніяка:

1. В списку відображаються просто всі канали упереміш - доступні й недоступні. Дайте користувачеві можливість дивитися те, що у нього в пакеті каналів, без того, що він не купив і можливо не збирається. Зібрати всі доступні канали в окремий список можна лише за допомогою додавання їх в обране, але "обране" на те і обране, що призначається для улюблених каналів, а не для тих, які будуть доступні для перегляду. Перейменували б пункт "обране" в "доступне" тоді вже.

2. Немає можливості зупинити відтворення. Звук зменшити можна, а зупинити - ні. Хіба що закривати вкладку або переходити на інший розділ сайту.

3. Немає кнопок "попередній" і "наступний" для переходу до попереднього і наступного каналу відповідно. Потрібно мишкою натискати на канал зі списку.

4. Немає можливості віддаленого управління переглядом. Перегляд ТБ як би передбачає, що користувач буде сидіти на дивані і перемикати канали, а не на стільці перед комп'ютером з мишкою в руці. Бігати до телику для перемикання - це з епохи СРСР. Можна дати користувачеві плейлист, щоб він відтворював тим, чим йому зручно, можна зробити зручний десктоп-плеєр з мобільним додатком (щоб використовувати смартфон в якості пульта). Для великого оператора це не повинно бути чимось понад-складним.

Чесно кажучи, дуже розчарована послугою Домашнє ТБ. Мала намір після установок і випробувань підключити мамі більш повний пакет каналів, але в світлі виявленого взагалі не хочеться користуватися послугою. Може є більш цивілізований спосіб, як переглядати ТБ, використовуючи комп замість телевізора?

icon

Найкраща відповідь від andyz 2 February 2018, 14:51

Переглянути оригінал

6 Відповідей

1. Так, саме так, на жаль :no_mouth:
2. Управляти ефіром можна не на всіх каналах, а тільки на тих, правовласники яких дали на це дозвіл (з українських у Київстару - це канали групи 1+1 і все, з іноземних - практично всі канали).

3. На тих каналах, які входять до мінімального пакету з 19-ти каналів, управління ефіром немає ніде. Крім управління ефіром, є ще архів за 7 днів - з ним така ж ситуація.

4. Візьміть в оренду приставку і там це набагато зручніше реалізовано, ну або використовуйте віджет для смарт-телевізора (якщо телевізор дозволяє). Дивитися на порталі tv.kyivstar.ua можна тільки ось так, як зараз. Я користуюся послугою вже 2 роки (практично з моменту запуску), у мене приставка і звичайний телевізор (НЕ смарт-) і з приставкою - дуже зручно

З приводу "можна дати користувачеві плей-лист" - ні, не можна, захист авторських прав, захист контента від неліцензійного копіювання і все таке. Тому відтворення тільки в спеціальних додатках або приставках, що підтримують дану систему захисту від копіювання (наскільки я знаю, Київстар з Віасат використовують систему захисту від копіювання від фірми Apple).

У всіх таке. З цим нічого не зробиш, на жаль 😞

Позначка
@andyz, спасибо за ответ и советы.

Управление эфиром - это громко сказано. Я хотела просто остановить вещание. Просто кнопка "Стоп" (не пауза, и не перемотка). Вроде в этом нет ничего сложного.

По поводу приставки и прочих вещей, связанных с телевизором - как я уже говорила, телик старенький, маленький. Компьютер мощный, монитор большой, колонки неплохие. Нам логичнее и удобнее использовать для просмотра комп, чем заниматься настройкой тюнера от Киевстара или покупать новый телик. Тюнер, если я правильно понимаю, тоже не бесплатный.

Насчет плейлистов - не вижу проблемы, честно говоря. Можно сделать потоки для каждого из каналов, выложить ссылки в общий доступ. А сделать так, чтобы доступ был только у определенных клиентов - в этом для провайдера не должно быть никаких сложностей. Как бы там ни было, ожидалось, что в 21 веке просмотр ТВ через интернет будет более человеческий 🤦🏻

В общем, расширять пакеты ТВ пока смысла нет. Благо "Домашнее ТВ" идет как бесплатный довесок в тарифе "Все вместе". Подождем, может Киевстар когда-нибудь сделают толковый просмотр на ПК.
@andyz, спасибо за ответ и советы.

Управление эфиром - это громко сказано. Я хотела просто остановить вещание. Просто кнопка "Стоп" (не пауза, и не перемотка). Вроде в этом нет ничего сложного.

это и называется "управление эфиром" (пауза, перемотка, воспроизведение программы с начала (если пропустили) и архив (catch up)

По поводу приставки и прочих вещей, связанных с телевизором - как я уже говорила, телик старенький, маленький.

вот у меня -- ровно то же самое (телек -- Фунай 2000-го года выпуска, их в Украине еще собирали)
с приставкой -- отлично

Компьютер мощный, монитор большой, колонки неплохие. Нам логичнее и удобнее использовать для просмотра комп, чем заниматься настройкой тюнера от Киевстара или покупать новый телик. Тюнер, если я правильно понимаю, тоже не бесплатный.

ну, вобщем да
у меня был сперва арендованный, а потом я себе купил на olx.ua такой же (б/у за 250 грн.), а арендованый -- сдал обратно
теперь 39 грн. не плачу

Насчет плейлистов - не вижу проблемы, честно говоря. Можно сделать потоки для каждого из каналов, выложить ссылки в общий доступ. А сделать так, чтобы доступ был только у определенных клиентов - в этом для провайдера не должно быть никаких сложностей. Как бы там ни было, ожидалось, что в 21 веке просмотр ТВ через интернет будет более человеческий 🤦🏻

тут дело не в провайдере, а в правообладателях
правообладатель даст разрешение на трансляцию канала в "чистом" интернете только если будет гарантия надежной защиты сигнала
поэтому никаких плейлистов и никаких сторонних плейеров -- только сертифицированная платформа, сертифицированная система защиты и все такое (DRM и все дела)
вот оно такое

В общем, расширять пакеты ТВ пока смысла нет. Благо "Домашнее ТВ" идет как бесплатный довесок в тарифе "Все вместе". Подождем, может Киевстар когда-нибудь сделают толковый просмотр на ПК.

у меня пакет Стартовый вместе с доп.пакетом КиноХит (каналы ТВ1000 Мегахит и ТВ1000 Премиум) + премиальная видеотека (раздел "КиноХит") -- то, что доктор прописал
пользуюсь и доволен
а минимальный пакет ТВ у Киевстара -- это что-то такое там и смотреть-то нечего...
Рівень користувача 8
Позначка +3
Вообще вот что скажу - у меня LG Smart TV 2013 года на WebOS 1. Поставил себе приложение Домашнее телевидение - удобство использования явно не оптимальное, но привык быстро и теперь оно мне не мешает, хотя хотелось бы получить что-то более удобное.
Проблемы все те же что вы и описали - касохтомных списков нет, зачем-то отображается лишние телеканалы, но переключение между каналами удобное, звук отключить можно с пульта.

Думаю что самый лучший опыт использования будет при использовании ТВ-тюнера от Киевстар, пусть он и не очень как ТВ- приставка. Сам не юзал.

Как вариант - вы можете попробовать настроить, скажем, эмулятор Andoid TV с автоматическим запуском Домашнего ТВ.
Если у вас ещё и ИК порт есть на компьютере, можно даже умудриться и пультиу от ТВ подключить к нему.
При желании, это все можно настроить так, что при включении компьютера через некоторое время у вас сразу же будет включено ТВ.

Но это несколько костыльно, имхо. Действительно лучше тогда просто приобрести приставку от самого оператора каким-либо из способов.

Такое впечатление что в киевстаре одни дебили работают, пишет 5 екранов а как зделать ,невозможно

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Genadiy, на странице https://kyivstar.ua/ru/home-kyivstar/kyiv есть подробная информация о 5 устройствах в самой презентации услуги:

А также в разделе “Больше о “Киевстар ТВ””:

:thinking: что именно у вас не получается?

Відповісти