Нові тарифи Київстар ТБ

Рівень користувача 8
Позначка +3

26 травня 2020 року Київстар запускає нові тарифи «Київстар ТБ» та «Все разом». У них збільшено кількість контенту, промо пропозицій та мобільного інтернету.

Лінійка Київстар ТБ оновилась пакетами «Базовий», «Сімейний», «Вигідний», «Преміум HD». Крім стандартного доступу до телеканалів та відеоконтенту, в нових пакетах «Сімейний», «Вигідний», «Преміум HD» передбачено доступ до відеобібліотеки IVI з понад 7 000 фільмів та серіалів. Раніше повний доступ до відеобібліотеки надавався тільки в тарифі «Максимальний HD». Також на тарифи «Базовий», «Сімейний», «Вигідний» додатково діє промо: два місяці доступу до всіх телеканалів. Крім цього на всі тарифи діє знижка 50% на перші три місяці плати за послуги.

Також відтепер базовий пакет Київстар ТБ «Легкий» доступний в усіх тарифах передплаченого та контрактного мобільного зв’язку Київстар. Щоб скористатися цією пропозицією, достатньо лише завантажити додаток Київстар ТБ на свій смартфон (доступний в Google Play та App Store).

Двома новими тарифами поповнилась і лінійка Київстар «Все разом» – «Все разом Базовий + ТБ» та «Все разом Вигідний + ТБ». Нагадаємо, що це унікальна пропозиція на телеком ринку, коли один оператор надає одразу три послуги – мобільний зв’язок, домашній інтернет та телебачення.

Абонентам «Все разом Базовий + ТБ» відтепер буде доступний безлімітний мобільний інтернет. А для обох нових тарифів «Все разом Базовий + ТБ» та «Все разом Вигідний + ТБ» також діятиме знижка 50 грн на оплату послуг у місяць підключення та двох наступних.

Детальніше ознайомитися із наповненням нових тарифів можна за посиланням.

Головні переваги Київстар ТБ:

• Понад 150 телеканалів та 7 000+ фільмів і серіалів від провідних українських та міжнародних кіностудій у відеобібліотеці.
  • Можливість переглядати контент одразу на 5 пристроях, без додаткової плати (смартфон, планшет, ноутбук, Smart TV або через ТВ-тюнер).
  • Функції «Пауза ефіру» та «ТВ-архів» (можливість записувати ефір та переглядати його згодом).
  • Нетарифікований трафік при користуванні зі смартфону для абонентів Київстар.

7 Відповідей

Рівень користувача 1

Ваші тарифи міняються кожного дня. Ви не дотримуєтеся навіть часу для пробних тарифів. Робота тут видна досить чітка. Якщо людина починає користуватися, отже їй можна кожні два тижні піднімати тариф, коли ще навіть проплата за попередній не закінчилась. Глитаї. Фу. Справа не в ціні, а в чесності. А тут це і не ночувало. Чому ще маю тут номер? Бо інші глитаї на ринку - такі самі. Але телебачення ваше мені більше не потрібне. А шкода. Непогано працювало, до речі. І підбірка була нормальна. А потім почали вимагати втричі (!) більше. Ну й дивіться його самі. Відразу би чесно сказали - я би за ту ціну його взяла, але мати справу з шарамигами - гидко.

Рівень користувача 6
Позначка

@Orysja , шкода, що у Вас склалась така думка :disappointed_relieved:

Але кожні два тижні точно тариф не змінюється. Ви звертались до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для перевірки?

Рівень користувача 1

І що треба перевіряти? Значки замків на каналах, які варто дивитися? Це не у мене щось змінилося, це просто хтось наповнення пакету. Робот мені чітков вказав, що я маю змінити тариф, якщо хочу їх дивитися. Отже менше місяця тому це було в моєму тарифі, а тепер нема? Чесно, мені шкода, що таке сталося. А от гендлярам не шкода. Що ж, завтра займусь вибором між Мегого і Диваном. Або ще чимось. Ніколи більше не віритиму, коли в Київстарі мені щось запропонують. 

Рівень користувача 6
Позначка

@Orysja, прикро, що у вас склалсь негативна думка про роботу “Київстар”. Раджу звернутися до оператора для перевірки ситуації по підключеному пакету.

У переліку каналів я бачу National Geographic Channel, але не Nat Geo Wild. Підкажіть, є він у якомусь тарифному плані чи ні?

Рівень користувача 8
Позначка +2

В Megogo є точно, а за Киевстар ТВ нічого не скажу - я ним вже давно не користуюсь, якість не та.

Рівень користувача 6
Позначка

@piqu911, вітаю вас у нашій Спільноті:hugging:

На поточний момент канал Nat Geo Wild не входить в жоден з пакетів “Київстар ТБ”, але ми працюємо над розширенням переліку  каналів.

Додавання каналу Nat Geo Wild  в наші тарифні пакети я додатково зафіксувала і передала відповідальним фахівцям як пропозицію щодо покращення сервісу “Київстар ТБ”.

Відповісти