Купуйте смартфон та отримайте 3 місяці Київстар ТБ у подарунок

Рівень користувача 8
Позначка +3

З 08.06.2021 по 31.01.2022 (включно) контрактні абоненти та абоненти передплати при купівлі смартфона в магазинах Київстар отримають можливість користуватися послугою Київстар ТБ на умовах пакета Сімейний впродовж місяця підключення та трьох повних наступних місяців без додаткової оплати.

Придбати смартфон та взяти участь в акції можна в будь-якому з магазинів Київстар або на сайті shop.kyivstar.ua.

Починаючи з четвертого місяця пакет Сімейний продовжить діяти на стандартних умовах з платою 120 грн/міс.

Детальніше ознайомитися з умовами акції можна за посиланням.

4 Відповідей

Рівень користувача 1

Ні в якому випадку не ведіться на це! Київстар ТБ не працює! Я новий абонент Київстар ТБ, послугу підключили з 1 червня, кошти по новому тарифу зняло, а Київстар ТБ не працює. В підтримку дозвонитись не можливо, вже 11 день, і вдень і вночі “всі лінії зайняті”.

Аж на 6 день якимось чудом вдалося дозвонитись до оператора, а оператор такий :абоненте Вас не чути, передзвоніть будьласка” - і кинув трубку. Ну і дозвонитись звичайно знову неможливо - “всі лінії зайняті”.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yuriy1981, мені дуже шкода, що вам довелось потрапити в таку ситуацію і зіткнутись з таким сервісом :worried:
Якщо питання ще актуальне, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону та номер особового рахунку. Спробую допомогти. 

Добрий день, скористався цією послугою, в мене дійсно був масяць безкоштовного користування, а вже в наступному в мене знало кошти за користування, хоча в мене ця акція до цих пір підключена, хто повторне мені кошти і навіщо ви дурите людей. Телефонував у довідкова службу ніхто про таке не чув і не бачив і вони не знають чим мені допомогти

В доказ я зробив скріншот, допоможіть мені вирішити проблему або повернути кошти.  Бо із за вашої непунктуальності в мене не зняло абонплату на тарифний план, а смс повідомлення що акція була не підключена і знята абонплату на один день прийшла аж в обід і до обіду я встиг  витрати залишок коштів тумощо активно користувався інтернетом

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Sергій, можна поставити декілька питань? Я вірно розумію, що ви придбали новий телефон із тих, котрі беруть участь в акції? Можете написати модель телефону? Продавець вам надав скретч-карту з промо-кодом? Ввели його в потрібне поле, все успішно підключилось? Коли саме зробили покупку (дата, якщо пам’ятаєте).

P.S.: на всі ці питання ви можете відповісти тут, або мені в особисті повідомлення. Якщо будете писати в особисті, також вкажіть додатково ваш номер телефону. Спробую передати додатково запит колегам. 

Відповісти