Вирішено

Кількість підписок "Домашнього ТБ" в тарифі "Київстар все разом"

Рівень користувача 1
Позначка
Що таке кількість підписок у тарифі київстар все разом -50%?
icon

Найкраща відповідь від Vera 29 September 2017, 11:52

Переглянути оригінал

14 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +4
Это часть домашнего ТВ.
Если вы хотите подключить несколько телевизоров (максимум – четыре), вам понадобятся дополнительные тюнеры и дополнительные ТВ-пакеты (подписки). Дополнительные пакеты программ предоставляются с тем же набором каналов, что и в основном пакете.
Рівень користувача 2
одна подписка включает в себя 1 устройство основное (пк по кабелю, тюнер или смарт) и 3 устройства по вай-фай (ноутбук, телефон, планшет)
Рівень користувача 1
Позначка
Это часть домашнего ТВ.
Если вы хотите подключить несколько телевизоров (максимум – четыре), вам понадобятся дополнительные тюнеры и дополнительные ТВ-пакеты (подписки). Дополнительные пакеты программ предоставляются с тем же набором каналов, что и в основном пакете.

То що мені вибрати?, в мене телевізор (смарт тв), смартфон і ноутбук, Яку кількість підписок вибрати?
Рівень користувача 2
я бы посоветовал взять 1 подписку и пользоваться, должно работать. доп подписку можна будет дозаказать.
Рівень користувача 8
Позначка +4
Да, для одного телевизора, хватит 1 подписки + будет 3 доп.экрана (смарт/планшет и .т.д.) на Ваш выбор)))
Рівень користувача 4
Позначка +1
@Dima310589, раді вітати Вас в нашій спільноті 😉
Зверніть увагу на відповіді @Stas та @lan, вони вірні.
Одна підписка дозволяє переглядати тв на 4х пристроях (1 тв-екран+3 інших). Якщо у Вас 1 телевізор, то Вам буде достатньо 1 підписки.
Позначка

Доброго дня! Чи можу я дивитися Київстар ТВ одночасно на 2 х чи 3х Андроїд приставках?

Рівень користувача 8
Позначка +2

@PlVitaliy, за одну місячну плату дивитися фільми і програми одночасно можна на 5-ти пристроях (двох телевізорах, комп'ютері, планшеті і смартфоні). 

@PlVitaliy, за одну місячну плату дивитися фільми і програми одночасно можна на 5-ти пристроях (двох телевізорах, комп'ютері, планшеті і смартфоні). 

У меня 2 тв смарт приставки. 1й подписки на месяц хватит для их пользования? (Цитата написана 10 мес назад, может чтото поменялось)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@A_Semeniuk, информация все еще актуальна :nerd:

Чим буде відрізнятися перегляд на телевізорі і планшеті/комп’ютері з технічної сторони? На планшеті/комп’ютері буде гірша якість чи якісь інші обмеження? Планшет це ж практично та сама smart приставка для телевізора (екран теж FullHD).

На скільки впаде швидкість домашнього інтернету, якщо будуть включені одночасно 2 телевізори з smart приставками на Android TV?

Рівень користувача 8
Позначка +1

В минимальныйтариф стандартно идет 2 подписки. Что это означает?

Вы можете одновременно смотреть на 2 телевизорах/приставках (без разницы какая ротация)  и 3 доп.устройства планшет/телефон/веб браузер (без разницы какая ротация так же)

Рівень користувача 8
Позначка +1

Чим буде відрізнятися перегляд на телевізорі і планшеті/комп’ютері з технічної сторони? На планшеті/комп’ютері буде гірша якість чи якісь інші обмеження? Планшет це ж практично та сама smart приставка для телевізора (екран теж FullHD).

На скільки впаде швидкість домашнього інтернету, якщо будуть включені одночасно 2 телевізори з smart приставками на Android TV?

Все зависит от Вашего роутера

Рівень користувача 8
Позначка +5

@mcvova, ознайомтесь, будь ласка, з відповідями @Kimeri :pencil2:

Відповісти