Вирішено

Київстар ТБ вже 1 рік! 100 подарунків для вас на наш день народження


Рівень користувача 2
Позначка

Доброго дня, створено розіграш Київстар ТБ вже рік на сторінці https://kyivstar.ua/uk/kyivstartv-bday. 31 грудня повинно було бути заявлено результати , але результатів жодних немає. Більше того навіть кнопка подати заявку на участь активна, незважаючи на те що участь можлива лише по 27 грудня включно. І звідси запитання чому, якщо компанії все одно на активності які вона проводить, клієнтам які користуються її послугами повинно бути не все одно? Я звісно розумію що технічний відділ можливо ще досі у відпустці, але якщо ви проводите щось у ці дні то будьте готові контролювати проведення, а не забити на це.

icon

Найкраща відповідь від Xomyak 4 January 2021, 17:19

Переглянути оригінал

8 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@AnatoliY676767, дякую за ваш коментар. 
На жаль, 31 грудня в мене не було можливості зайти на сторінку та перевірити активність. На поточний момент прийняти участь неможливо, кнопка не активна, і внизу вже є файл з номерами переможців.

Подскажите пожалуйста мой номер совпадает с выграшным  https://cdn.kyivstar.ua/sites/default/files/internet_and_tv/kyivstarTV/winners_bday.pdf

Смартфони:
Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB Midn. Grey (M2003J15SG) — 7 шт.
68*****52

Но ни смс ни звонка от вас не было. Как получить приз? 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Значить это не Ваш номер

А как можно узнать что это не мой номер, почему остальные цифры не доступны, так можно всем говорить что это не ваш номер(

Рівень користувача 8
Позначка +1

Чтобы не было мошенников. Вам должны были либо позвонить или прийти смс

Рівень користувача 8
Позначка +5

@SSM, вы можете обратиться к сотруднику FaceBook https://www.facebook.com/kyivstar/ с указанием номера телефона для дополнительной проверки. 

P.S.: зачастую у сотрудников, которые обслуживают официальную страницу в FaceBook есть больше информации по подобным розыгрышам. 

Рівень користувача 3
Позначка +1

І мені стало цікаво, написав у спільноту, відповіли, що не співпав

Рівень користувача 8
Позначка +5

@IloveBeeline:shrug_tone2:

Відповісти