«Домашнє ТБ» від Київстар: обираємо тариф відповідно до своїх потреб

«Домашнє ТБ» від Київстар: обираємо тариф відповідно до своїх потреб
Рівень користувача 8
Позначка +3
Фішки IP-телебачення можна перелічувати нескінченно. Цифрове телебачення – це чітка картинка без натяку на перешкоди, багатофункціональний інтерактивний інтерфейс, більш ніж сотня каналів і можливість перегляду програм у зручний час. І це далеко не всі переваги, доступні користувачам послуги «Домашнє ТБ» від Київстар. Пропоную з’ясувати, який тариф пасуватиме саме вам.

Великий «асортимент» каналів

Пакет каналів можна порівняти з асортиментом товарів у магазині. Коли каналів/товарів небагато, споживач позбавлений можливості вибору. Доводиться дивитися/купувати не те, що справді хочеться, а те, що пропонує ТБ/магазин.

Глядачі, яким важлива свобода вибору, замовляють тариф «Преміальний» із максимальною кількістю каналів усіх напрямків (121). Цей пакет згодиться любителям спорту (7 спортивних каналів), кіноманам (18 каналів із фільмами) і користувачам із дітьми (7 дитячих каналів).

IP-ТБ для економних

Якщо ви дивитеся телевізор лише час від часу, байдужі до спорту і не хочете переплачувати за «зайві» канали – підключіть пакет «Зручний». У нього включено 78 каналів, із яких тільки лише один належить до спортивної тематики. Пакет має незаперечну перевагу: абонентська плата становить усього 59 грн на місяць.
Для порівняння, «Преміальний» коштуватиме 169 грн/міс., щоправда, за ці гроші ви отримаєте не лише розширений асортимент, а й канали в HD-якості.

Золота середина

Якщо 78 каналів – це занадто мало, а 169 гривень – занадто дорого, обирайте пакет «Оптимальний». Ви отримаєте доступ до 107 каналів за 99 грн на місяць. Цей пакет передбачає 5 спортивних і 6 дитячих каналів (замість 4-х).

До речі, ви можете протестувати цей пакет безкоштовно, скориставшись пропозицією «Спробуйте ТБ». Послуга надається на 14 днів, а після закінчення її дії відбувається автоматичний перехід на тариф «Оптимальний».

До речі, вибір пакету не є незмінним рішенням. Ви можете переключитися на інший тариф – і на більш дорогий (безкоштовно), і на більш дешевий (30 грн).

Додаткові витрати

Обираючи тариф, враховуйте також додаткові витрати. Якщо ви будете дивитися канали через комп'ютер або телевізор із функцією Smart TV, настройка «Домашнього ТБ» буде для вас безкоштовною.

Доплата знадобиться, якщо ви підключите до послуги два або більше телевізорів. У цьому разі для другого пристрою необхідно активувати «Додатковий пакет програм» (59 або 69 грн на місяць). Для підключення звичайного телевізора необхідний ТБ-тюнер, який можна купити за 1500 грн або взяти в оренду за 39 грн/місяць.

Наші фахівці знають, як налаштувати роутер і ТБ-тюнер, і з задоволенням допоможуть вам в цьому. Якщо ви використовуєте телевізор із функцією Smart TV, підключити «Домашнє ТБ» можна самостійно.

А ви вже обрали свій тариф «Домашнього ТБ»?

41 Відповідей

Можно ли удалить каналы которые не входят в пакет тв? Потому что так не удобно. Фигня какая то.

Чи можна підключити додаткові канали до тарифу “Київстар Все разом Комфорт”?  Наприклад, чи можна підключити канал Setanta Sports?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Нет

Позначка +1

Набір каналів визначається провайдером послуги (Київстар)

Рівень користувача 2

Зайшов на Киівстар ТВ і хотів подивитися  радянські фільми. Набрав у пошуку декілька фільмів і от тодиво. Вонипо підписці.

Але ці фільми абсолютно легально і безкоштовно викладені кіностудіями на каналах в ютубі

То чому київстар так знахабнів?

 

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Qwerty156тут еще сложно сказать кто наглеет, потому как контент предоставлен сервисом “ivi”, и мы не знаем на каких условиях данный контент распространяется между контент провайдером и киевстаром!

Позначка +1

@Qwerty156, скорее всего такой контент в Киевстаре-ТБ входит в состав платных пакетов в рамках услуги.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Нафига вам тот Киевстар Тб. Сейчас в интернете полно других провайдеров, которые предоставляют больше, а платить меньше. Киевстар ТБ это предложение Виасат, которые всегда славились своим подходом содрать бабло за мыльные пузыри, что в интернете, что на спутнике.

Рівень користувача 6
Позначка

@Qwerty156, вартість фільмів узгоджується з їх правовласниками і вже тоді вони додаються до пакетів послуги “Київстар ТБ” . Зазначу, що бібліотека відео-контенту часто оновлюється. 

Ми намагаємося слідкувати також за побажаннями абонентів та додавати цікаві для них фільми у бібліотеку, де вже зібрані найпопулярніші і якісні фільми останніх років, згруповані за жанрами. Ви завжди зможете дивитися те, що Вам цікаво, а наша система рекомендацій допоможе Вам знайти хороший фільм для перегляду в лічені кліки.

Цікаві фільми та програми можна переглядати в будь-який час з відео-бібліотеки, при цьому підтримуються додаткові опції: перемотування, пауза, додавання в обране і ін. Рекомендаційна система допомагає полегшити пошук і вибір фільму або серіалу для перегляду. Раджу нею скористатись, щоб підібрати для себе фільм, цікавий для перегляду.

Я додаково передам інформацію до відповідного відділу для розгляду можливості додати фільми, що Ви раніше зазначили, у бібліотеку для безкоштовного перегляду:wink:

Позначка +1

@Lyubov1, Ви не підкажете які орієнтовні зміни відбудуться у нових пакетах “Київстар ТБ”, що їх упроваджуються із 26 травня, порівняно із поточними?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VLAD.Z, вся інформація буде доступна з 26 травня :wink:

Рівень користувача 8
Позначка +3

Я эту функцию запрашивал годы назад.
Ответ до сих пор “нет” - нельзя.
Никто ничего так и не исправил и не улучшил.

Перешёл на Megogo, как итог.

Рівень користувача 6
Позначка

@Natali09, можете доступные вам каналы по пакету  перенести в раздел "Избранные" и, таким образом, сможете смотреть только то, что предоставляется по условиям вашего пакета. Также, Ваше замечание я дополнительно передала в соответствующий отдел как предложение по улучшению. 

Позначка +1

Сегодня обновились пакеты Киевстар ТБ.
Думал, что повысят абонентские платы.
Два новых пакета с теми же абонентскими платами (“Базовый”, “Семейный”),
а в последнем пакете “Премиум HD” ее даже снизили.

Зато теперь вместо 4 тарифных пакетов предлагают 5, добавлен промежуточный пакет “Выгодный”.

Доброго дня! Де можна залишити скаргу на роботу працівників Київстару з приводу Київстар ТБ???!!!!!

Рівень користувача 6
Позначка

@maximilliano2211, будь ласка, опишіть детальніше суть скарги.

Позначка

Входит ли видео-библиотека в пакет базовый?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yo_oleg, в пакет “Базовый” входит 123 ТВ-канала.
Дополнительные преимущества пакета:
-1 бесплатный дополнительный пакет программ; 
-доступ к видеобиблиотеке (контент 1+1, просмотр фильмов и сериалов). 

Позначка

У меня нету доступа к видео библиотеки. Что делать? И что значит дополнительный пакет программ?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yo_oleg:thinking: я правильно понимаю, что у вас нет доступа к контенту 1+1 и просмотру фильмов и сериалов?

Для просмотра ТВ с нескольких телевизоров (максимум до 4-х) абонент может использовать дополнительные пакеты программ. 
Дополнительные пакеты программ предоставляются с тем же набором каналов, что и в основном пакете, за дополнительную плату.
При этом: в пакет Базовый в счёт месячной платы уже входит один дополнительный пакет программ.

Позначка

Некоторую часть фильмов для просмотра открыли, спасибо вам и на этом хотя бы. Но не все фильмы... а по поводу дополнительного пакета программ вроде говорилось что есть возможность 5 устройств подключать к телевидению без увеличения платы за пакет. Или я что-то не так понял?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yo_oleg, максимум до 4-х :nerd:

Позначка

До четырёх, на это не увеличивает стоимость пакета или какие-то дополнительные платы должны быть?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yo_oleg, в пакет Базовый в счёт месячной платы уже входит один дополнительный пакет программ. То есть, дополнительно ничего оплачивать не нужно. 

Здравствуйте,как подключить премиум НD тв?

Відповісти