Важливо Вирішено

Додаток "Домашнє ТБ" для SMART TV / ТБ Samsung Tizen 4 / на Android і iOS

Рівень користувача 1

Подала заявку на підключення “Домашнього ТБ”, заявка в обробці ще …, телевізор Samsung UE49KU6300XUA ... не можу знайти на APPS додаток для “Домашнього ТБ” … пробувала Ноme TV, Домашнє ТБ - не знаходить ... підкажіть де його взяти? Або я не там шукаю, або я не те шукаю, або потрібно дочекатися обробки заявки?

icon

Найкраща відповідь від Aksolotl' 8 жовтень 2017, 14:25

@anzelikaдодаток можна завантажити для SMART TV з магазину додатків Samsung. Для завантаження на пульті дистанційного керування необхідно натиснути кнопку [smart] і перейти в магазин додатків відповідно до інструкції до телевізора. Потім за допомогою того ж пульта необхідно ввести ключові слова в поле [Пошук] і натиснути кнопку [ok] (введіть "Домашнє ТБ"). Система почне пошук Додатку, відобразить його назву на екрані. Потрібно натиснути на пульті [ok] для того, щоб перейти на сторінку програми. На сторінці додатку натисніть кнопку [Встановити] / [ЗАВАНТАЖЕННЯ] і після цього кнопку [set].

Після завантаження програми натисніть на [ЗАПУСК].

Переглянути оригінал

327 Відповідей

Рівень користувача 1

Прохання додати можливість в додатку Домашнє ТБ обирати якість зображення, як в мобільному додатку і веб версії. В Домашньому ТБ на телевізорі такої можливості немає і, наскільки розумію, якість автоматична, тому зображення не стабільне (то краще, то гірше) 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@N1ce:thinking: уточніть, будь ласка, ви вже звертались до оператора з цією інформацією для реєстрації технічної заявки? 

Уже десь тижні два Домашнє ТБ почало давати мікрофрізи та просто припиняло показувати ефір. Я уже і перевстановлював разів 5 і пробував через Київстар ТБ дивитись. І там і там завантажує тільки відеобібліотеку, а ТБ  не показує.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Владислав Шмаргун, зрозуміла. Я передам побажання стосовно віджетів розробникам. Можливо найближчим часом вийде відповідне оновлення :hugging:

@Владислав Шмаргун, на жаль, така можливість не передбачена :sweat:

Справа в тому, що при встановленні Київстар ТБ треба вводити ip-адресу, а при зміні ip-адреси злітають усі віджети, що уже були встановлені. Телевізор Е-серії 2012 року. :disappointed_relieved:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Владислав Шмаргун, на жаль, така можливість не передбачена :sweat:

можна десьскачати віджет окремим файлом на смарт тв самсунг ???

Також цікаво. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yulia_29, на жаль, поки що для телевізорів Smart TV Toshiba перегляд “Київстар ТБ” через додаток не реалізовано :pensive:

Але ваші зауваження та побажання будуть передані на розглядання у відповідний відділ. 
Маю надію, що дуже скоро буде чим порадувати :blush:

Рівень користувача 8
Позначка +2

Вони навіть для Apple TV так і не зробили додатку, а ви про якийсь там Toshiba питаєте.
Також я не певний що в них є додаток під Android TV, як я пам`ятаю, його ще недавно не було (вже довгі роки), лише під Android - а це різні системи.

Рекомендую не користуватись Київстар ТВ - бо з ним дуже багато проблем, та це загалом не дуже зручний сервіс. А от Megogo рекомендую - і додатки під всі платформи є, і контенту набагато більше, і якість краща, і швидко все завантажує, і багато мов, можна вибирати, субтитрів, тощо.

Доброго дня! Нещодавно помітила, що у моєму тарифному плані можна дивитися без додаткової плати  Київстар ТВ.  Але коли хотіла підключити на свій телевізор  Smart TV Toshiba, не знайшла якихось налаштувань: у додатках ТВ Київстара немає, через WiFi на сайт заходила, але також безуспішно. Навіть пробувала через смартфон підключити ТВ, але телефон не знаходить мою Toshiba. 

Хотіла знайти на сайті, як підключити, але там є тільки Sumsung/LG, та андроід ТВ. Чому відсутнє налаштування на інші телевізори? Як підключити свій телевізор до Київстар ТВ?

Телефонувала на 466, півгодини чекала, але з оператором так і не з’єднали, всі лінії зайянті. 

У вас просто неможливо зв’язатися з оператором і робот Зоряна не допомогла.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@akvils:thinking: Samsung какой серии у вас?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Omelyko, так дійсно, була така проблема з додатком. На поточний момент все повинно працювати коректно.

Пробували зайти? Все добре?

Рівень користувача 3
Позначка +1

Мій київстар веб версія не працює, ви на телевізорі заходите? Бо в браузері зайшов через смс.

Не можу ввійти в додаток Київстар ТБ, пише невірний пароль і логін. Хоча на смартфоні під цим логіном і паролем я можу ввійти

Здравствуйте! Где я могу скачать виджет Киевстар ТВ в формате .wgt для телевизора Samsung, чтобы можно было его установить через Tizen Studio.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Alex55555, так, дані отримала. Поки що чекаю на відповідь. Як тільки щось дізнаюсь, обов’язково повідомлю :hugging:

Рівень користувача 1

@Xomyak  Доброго дня. Хотів дізнатися, чи дійшло Вам повідомлення, в якому я вказав особисті дані та опис проблеми? Якщо так, чи є якась інформація стосовно цієї проблеми? 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Rizons, в этом же приложении. Дополнительно ничего устанавливать не нужно :nerd:

Если я подключу услугу ivi кинотеатр в приложении Киевстар ТВ, я буду смотреть в этом же приложении или нужно отдельно устанавливать приложение IVI?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Alex55555, дякую. Напишіть, будь ласка, мені в особисті повідомлення номер особового рахунку, ПІБ власника підключення та контактний номер. Я передам всі дані інженерам.

Рівень користувача 1

@Xomyak так. Інструкцію отримував та встановив нову прошивку для роутера. Сам роутер став працювати краще. Проблеми, пов'язані з ним, зникли. Але пробели з переглядом телеканалів, описані вище, залишилися. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Alex55555, дякую за докладний опис проблеми. Уточніть, будь ласка, отримували SMS з рекомендаціями оновити програмне забезпечення роутера Netis N4? 
Якщо ні, будь ласка, спробуйте оновити. Оновлення та інструкція як встановити за посиланням https://kv.st/1F

P.S.: якщо і це не допоможе, будь ласка, напишіть мені. 

Рівень користувача 1

@Lyubov1 , @Xomyak Доброго дня! Постійно виникає проблема з Київстар ТВ. При перегляді телеканалів часто зображення зависає. На екрані з’являється колесо загрузки у вигляді логотипа Київстар. Перезавантаження программи чи навіть неоднаразове вимкнення  і вмикання телевізора не завжди допомагає. Існують і інші проблеми (Неможливо подивтися запис ефіру. Якщо ввімкнути повтор - то викидае з программи та інше) Але проблема, яка була описана вище, турбує найбільше. Часто неможливо дивитися телебачення. Користуюся домашнім інтернетом від Київстар. Користуюся послугою “Все разом”. Роутер Netis n4. Телевізор підключено до роутера за допомогою кабеля (якщо підключити по wi-fi то проблема та ж). Всі інші программи на телевізорі, які використовують інтернет (youtube, інші программи для перегляду тв онлайн) працюють без перебою та не зависають. Модель телевізора LG 28LB491U. Рік випуску - 2014. Операційна система - WebOS 4.04. Версія программи Київстар ТВ - 20.05.28.  Пробував видаляти та заново встановлювати программу для Київстра ТВ з маркета. Проблема не пропадає. Версія программи не змінюється. Буду вдячний, якщо допоможете у вирішенні проблеми.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Viktoria1357:thinking: какая у вас модель телевизора?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Значить Вы никак не установите. Для того чтобы устрановить с плей маркета на телевизор приложение у Вас должен быть телевизор на базе андроид.

Если у Вас телевизор не смарт то Вы не сможете установить себе приложение Киевстар ТВ

Відповісти