Вирішено

Зникли мегабайти

Рівень користувача 1
В інтернет не заходив а з рахунку зникли пакетні мегабайти, чому?
icon

Найкраща відповідь від Aksolotl' 30 листопад 2017, 11:35

@maksim210485, вітаю вас у нашій спільноті!
@Stas все правильно підказав. Єдино, додам, що якщо самостійно не входили в Інтернет, то витрати Мб можуть бути пов'язані з тим, що в налаштуваннях телефону включена передача даних і відбувається оновлення ПЗ або додаткових програм/додатків в автоматичному режимі. Також, не виключено, що доступ в Інтернет могла робити інша людина, хто має доступ до вашого телефону. Просто так Мб не зникають.
Переглянути оригінал

101 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +4
Мегабайты не могут просто так исчезнуть. Или использованы, а возможно закончился срок их действия. Данную информацию лучше уточнить (Онлайн консультант внизу страницы) - https://kyivstar.ua/ru/support
Рівень користувача 7
Позначка +3
@maksim210485, вітаю вас у нашій спільноті!
@Stas все правильно підказав. Єдино, додам, що якщо самостійно не входили в Інтернет, то витрати Мб можуть бути пов'язані з тим, що в налаштуваннях телефону включена передача даних і відбувається оновлення ПЗ або додаткових програм/додатків в автоматичному режимі. Також, не виключено, що доступ в Інтернет могла робити інша людина, хто має доступ до вашого телефону. Просто так Мб не зникають.
Рівень користувача 2
Всім привіт! Така ситуація, безслідно зникають тарифні мегабайти у режимі 3g. У мене безлім+відео, 6гб на місяць. При чому незрозуміло чому, телефон не фіксує що якась програма понаднормово витрачає мегабайти. А Мій київстар вже видає що у мене залишилось 5200 мб.
Найвеселіша частина, вночі в мене зняло абонентську плату і надали всі привілегії. Так як у мене вночі був відключений інтернет то на ранок в мене мало бути цілісільньких 6000м...але де там. Коли я зайшов у Мій Київстар, додаток мені видав, що вже десь ділось 250 мб! Якого, вибачте, біса!?
Телефон зарестрував тільки використання 856 кб
Спеціально, щоб перевірити, я перекрир інтернет-кисень всім програмам, але втрата не припинилась.
Що це може бути?
Маю тарифний план Безлім Розмови+. Телефон періодично сам по собі включає передачу данних та невідомо на що витрачає невеликими частинами мобільний інтернет, таким чином за добу може зникнути до 30 мб просто так, ні на що, навіть не торкаючись до телефона. Можливо хтось знає причину такої поведінки інтернету, і спосіб вирішення такої проблеми?
Рівень користувача 7
Позначка +3
@MaksUA, @Nazar Grishchenko, вітаю вас у нашій спільноті!
Вище в цій темі вже були вказані причини такої ситуації. Судячи із всього, у вас такий же випадок.
Якість жахлива!!!!!! Київстар дивує!!! Постійні проблеми з інтернетом, була така ситуація що взагалі мегабайти ненарахувалися, цього разу взагалі незаходила в інтернет а за тиждень часу зжерло 6000тисяч мегабайт, а до оператора взагалі неможливо дозвонитися, це просто жах, ніколи недумала що київстар так спортиться,шкода міняти оператора номер всі знають, але бачу прийдеться!!
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Svitlana_13041994, вітаю у нашій спільноті!☺
Мегабайти не можуть просто так зникнути вони використані або можливо закінчився термін їх дії. Дану інформацію краще уточнити у оператора (Онлайн консультант внизу сторінки) - https://kyivstar.ua/ru/support
Рівень користувача 1
Имею тариф Онлайн +, пакетные 4000 МБ Киевстар сожрал за две недели. Добро, докупила ещё 2000 МБ за 60 грн, их Киевстар сожрал ЗА СУТКИ! До оператора невозможно дозвониться, вы гаситесь от абонентов?! Подумываю о смене оператора в пользу Водафон. Есть объяснение тому, что происходит?
Рівень користувача 5
Позначка +1
@Karavella рады приветствовать в нашем сообществе, Мб у Вас расходуются на те сервисы, которыми пользуетесь с мобильного телефона, проверить какие ресурсы потребляют Мб можно в настройках телефона / счетчик данных. Так же можно загрузить приложение, контроля трафика.
С оператором можно связаться по номеру 466 или в чате, но у нас не отображается какие именно ресурсы посещали.
Рівень користувача 8
Позначка +1
з такими реаліями- переходьте на максимальний безлім та майте спокій!

Рівень користувача 1
Сьогодні знято 50 МБ. Я в Інтернет не заходила. Яка може бути причина?
Рівень користувача 8
Позначка +4
@SVN В большинстве смартфонов фиксируется какие приложения расходовали мегабайты. Как правило это настройки - использование данных. Там выбираете период за который интересует вас инфо.
Рівень користувача 1
Дуже дякую. Тепер все зрозуміло.
Рівень користувача 1
Така ж ситуація,в одну секунду ,так як показує виписка по рахунку щезло 2500МБ,зранку тільки як включився телефон,куди поділись оператор не знає і відповідь ідентична як і тут,"може це телефон оновлюється"просто цирк.І потім після закінчення трафікових мб мені дають додаткові платні,про які я не просила і два рази знову ковтають в трубу 40 грн.і теж оператор не знає,в цей день інтернетом взагалі не користуваласЬ.І ніхто нічого не може сказати,сміх.Те саме,що приходиш в банк і питаєш де мої гроші дайте виписку,а кажуть ми не знаєм,абсурд.Я користуюсь Київстар з самого його виникнення і розчарована вщент,якщо завтра в офісі КС адекватна не буде я не знаю,куди звертатись,хто скаже куди щезли гроші і мб і чи знає керівництво про такий "беспрідєл"¿?
Рівень користувача 1
Я так бачу в людей постійно,регулярно счезають гроші і Мб ,а Ви Київстар нічого так і не вирішуєте.Шкода,виходить на репутацію наплювати і на людей теж.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Yaksyu1234567890, ми не можемо перевірити інформацію щодо сайтів, на які заходили з вашого мобільного, адже це особиста інформація. 🤓 Такі дані ви можете подивитися самостійно в налаштуваннях трафіку. Щодо коштів, які витрачалися, це можна перевірити в "Мій Київстар". Будь ласка, оберіть пункт "Витрати і платежі" / місяць, який цікавить / "Розрахувати нарахування" /"Деталізація нарахувань".
Рівень користувача 1
Дякую Вам велике!Але в телефоні відсутня інформація,що я відвідувала якісь сайти ,а в" Мій Київстар" окрім загального обсягу вікористаних МБ ніякої інфи більше немає.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Yaksyu1234567890, перевірте, чи немає додатку/програми, яка потребує оновлення, адже вона та ПЗ телефону можуть споживати МБ також.
Така ж ситуація,в одну секунду ,так як показує виписка по рахунку щезло 2500МБ,зранку тільки як включився телефон,куди поділись оператор не знає і відповідь ідентична як і тут,"може це телефон оновлюється"просто цирк.І потім після закінчення трафікових мб мені дають додаткові платні,про які я не просила і два рази знову ковтають в трубу 40 грн.і теж оператор не знає,в цей день інтернетом взагалі не користуваласЬ.І ніхто нічого не може сказати,сміх.Те саме,що приходиш в банк і питаєш де мої гроші дайте виписку,а кажуть ми не знаєм,абсурд.Я користуюсь Київстар з самого його виникнення і розчарована вщент,якщо завтра в офісі КС адекватна не буде я не знаю,куди звертатись,хто скаже куди щезли гроші і мб і чи знає керівництво про такий "беспрідєл"¿?
така ж ситуація!!!
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Natalyak698, перевірити, на що саме були витрачені мб, можна в мобільному, в налаштуваннях трафіку.
Рівень користувача 1
у мене тариф включає 9000 GB прийшло 8999 питання чому Київстар не додає мегабайти
Рівень користувача 1
у мене питання чому Київ стар існує Україні це оператор країни агресора куди дивиться наша влада ??
Рівень користувача 8
Позначка +2
у мене тариф включає 9000 GB прийшло 8999 питання чому Київстар не додає мегабайти
@titago200, 🤔яким чином перевіряли кількість Мб (USSD-комбінація, система самообслуговування "Мій Київстар")?

у мене питання чому Київстар існує Україні це оператор країни агресора куди дивиться наша влада ??
Це не так.
Компанія "Київстар" входить до складу VEON, однієї з найбільших у світі інтегрованих телекомунікаційних компаній, з головним офісом у Нідерландах. Компанія працює на ринках країн СНД, Європи, Азії, Африки, а її акції знаходяться у вільному обігу на біржі NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
Рівень користувача 1
Київстар входить до складу нідерландської телеком-групи VEON, 47,9% якої опосередковано належать російській корпорації Альфа-Груп (Альфа-Груп володіє люксембурзькою LetterOne, яка контролює 47,9% акцій VEON), нідерландській The Stichting, яка контролює 8,3%, 14,6% — норвезькій компанії Telenor, а решта 29,2% перебувають у вільному обігу на фондових біржах NASDAQ
Рівень користувача 1
альфа Груп найбільше має акцій відповідно це російська компанія

Відповісти