Як дізнатися хто поповнює рахунок?

Кожного місяця хтось поповнює рахунок, як дізнатися хто?

Olga 3 років тому

@hkvfgvsdubho975 85 поповнення може здійснюватись помилково, хтось помилився в цифрі і кошти зарахувались на Ваш рахунок. Дізнатись хто саме поповнює, на жаль, можливості немає.
Якщо помилка буде виявлена, той хто поповнював рахунок може звернутись до вас з проханням повернути кошти.
Переглянути оригінал

19 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1
Кожного місяця хтось поповняє разунок ?Як жізнатися хто ?
Дорогий @hkvfgvsdubho975 85 той для кого ви є не байдужим. 🤗 тіштеся подарунком,

Можливо на напередодні Санта-Клаус, вірогідніше святий Миколай 😉
Рівень користувача 8
Позначка +1
то роюить якась добра людина, треба тішитися та радіти!
Рівень користувача 2
Узнать кто тебе пополнил счет невозможно, есть только один вариант. если тебе счет пополнили переводом с другого номера можно позвонить оператору и узнать с какого номера.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Узнать кто тебе пополнил счет невозможно, есть только один вариант. если тебе счет пополнили переводом с другого номера можно позвонить оператору и узнать с какого номера.
ну ще теоретично можна дізнатися, якщо банківською карткою, а якщо через айбокс- ніяк не дізнатися
Рівень користувача 5
Позначка +1
@hkvfgvsdubho975 85 поповнення може здійснюватись помилково, хтось помилився в цифрі і кошти зарахувались на Ваш рахунок. Дізнатись хто саме поповнює, на жаль, можливості немає.
Якщо помилка буде виявлена, той хто поповнював рахунок може звернутись до вас з проханням повернути кошти.
Рівень користувача 1
15.03.2018 мій рахунок було поповнено на 100 грн, можна дізнатись хто поповнив?
Рівень користувача 6
Позначка +1
2474, вітаю вас у нашій спільноті!
Якщо це був електронний платіж, дізнатися відправника можливість відсутня 😞
Рівень користувача 8
Позначка +1
15.03.2018 мій рахунок було поповнено на 100 грн, можна дізнатись хто поповнив?
а нащо дізнаватися? Головне, що на рахунку є, насолоджуйтесь благодаттю Київстар!
Рівень користувача 2
А если посидеть и подумать о тайных почитателях?))) наверняка есть кто-то, кто бросает неоднозначные взгляды 🙂
Рівень користувача 1
Добрый день!
За последнюю неделю четыре раза кем-от был пополнен мой счет на небольшие суммы: 0,20грн 0,25грн, 0,16 и так далее.
Как понять и найти, кем осущетсвляется пополнение моего номера?
Спасибо
Рівень користувача 8
Позначка +2
Нет думаю что это возможно, разве что вы обратитесь напрямую в платежную систему с которой шло пополнение
Рівень користувача 1
Нет думаю что это возможно, разве что вы обратитесь напрямую в платежную систему с которой шло пополнение

MobiPay

это платежная система Киевстара. Дозвониться в службу поддержи Киевстара нереально.
Рівень користувача 8
Позначка +1

MobiPay

это платежная система Киевстара. Дозвониться в службу поддержи Киевстара нереально.

Для дополнительной связи с оператором воспользуйтесь чатом на странице https://kv.st/support/ внизу страницы нажав "Онлайн консультант"! А как определили что это платежная система Киевстара?)
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Yana_Kravets, увы, даже через оператора узнать кто именно пополняет ваш счет не получится 😥
Консультант сможет увидеть только факт пополнения, и каким образом оно было сделано, не более.
Рівень користувача 1
@Yana_Kravets, увы, даже через оператора узнать кто именно пополняет ваш счет не получится 😥

Консультант сможет увидеть только факт пополнения, и каким образом оно было сделано, не более.

Все выяснили с консультантом. Это кто-то перекидывает сдачу либо с терминала, либо в магазине на мой номер. Личность конечно невозможно выяснить. Но ничего страшного нет. Это не мошенничество.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Yana_Kravets, рада, что удалось выяснить происхождение пополнений. Спасибо, что поделились с нами результатом проверки 🤗

Мені помилково поповнили рахунок як дізнатися хто це іяк повернути кошти?

Рівень користувача 7
Позначка +1

Мені помилково поповнили рахунок як дізнатися хто це іяк повернути кошти?

Ніяк.
Вважайте це новорічним подарунком від невідомого добродія)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@metruk345, ознайомтесь, будь ласка, з найкращою відповіддю в “шапці” теми :nerd:

Відповісти