Вирішено

Як дізнатися баланс особового рахунку через модем?

Рівень користувача 2
  • Стажер
  • 12 відповідей

Підкажіть, як дізнатися баланс особового рахунку? Модем SMS не надсилає і не отримує. Раніше просто заходив на сторінку і відображалося. Зараз потрібно прописувати свій номер і приходить SMS. Але мій модем не приймає SMS. Як дізнатися стан рахунку?

icon

Найкраща відповідь від Aksolotl' 1 лютий 2018, 16:01

@Yahrem, якщо у вас модем від Київстар, то в його прошивці є розділ, через який перевіряється рахунок. Він так і називається. Крім цього, можна в ньому вибрати розділ "Інтернет-пакети" і там є строка для команди, куди можна ввести *111# і натиснути кнопку "відправити". І SMS теж на нього повинні надходити (це передбачено його функціями).

Якщо ж все це не працює, то швидше за все сама сім-карта вийшла з ладу. Спробуйте переставити її в телефон і на ньому наберіть *111# та виклик.

Переглянути оригінал

5 Відповідей

Рівень користувача 2
К оператору дозвонится с другого телефона не получается. Всегда линии заняты. Шарашкина контора !
Рівень користувача 7
Позначка +4

@Yahrem, якщо у вас модем від Київстар, то в його прошивці є розділ, через який перевіряється рахунок. Він так і називається. Крім цього, можна в ньому вибрати розділ "Інтернет-пакети" і там є строка для команди, куди можна ввести *111# і натиснути кнопку "відправити". І SMS теж на нього повинні надходити (це передбачено його функціями).

Якщо ж все це не працює, то швидше за все сама сім-карта вийшла з ладу. Спробуйте переставити її в телефон і на ньому наберіть *111# та виклик.

Як дізнатися баланс на рахунку , якщо сім карта в модемі але (сам модем )не від Київстар ??

Рівень користувача 7
Позначка +1

Мій Київстар вам у поміч)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Лія, погоджусь з @KurwaMatj :nerd:
Ви можете перевірити баланс через систему самообслуговування “Мій Київстар”, якщо раніше заходили і встановили особистий пароль. Якщо ні, то потрібно буде переставити SIM-карту в телефон для того, щоби отримати тимчасовий пароль для входу в систему, а вже потім встановити особистий. 

Відповісти