Вирішено

Снимает деньги за Мобильный Клик

Показати перший допис

253 Відповідей

Рівень користувача 6
Позначка +1
Якщо ви не оператор,то чим ви можете допомогти? Є проблема,а ви благодаті бажаєте простим людям
Мій коханий є амбасадором цієї чудової спільноти! Я разом з ним кожного вечора читаю всі Ваші сповіді ! Він знає все про Київстар , це я можу Вам точно сказати ! Бо як не любити Київстар всім серцем, як він такий чудовий❤️З любов’ю до простих абонентів Великої Родини Київстар!
Рівень користувача 6
Позначка +1
Якщо ви не оператор,то чим ви можете допомогти? Є проблема,а ви благодаті бажаєте простим людям
Мій коханий є амбасадором цієї чудової спільноти! Я разом з ним кожного вечора читаю всі Ваші сповіді ! Він знає все про Київстар , це я можу Вам точно сказати ! Бо як не любити Київстар всім серцем, як він такий чудовий❤️З любов’ю до простих абонентів Великої Родини Київстар!

Ми можемо Вам дати пораду,якщо Ви не будете проти. Київстар понад Усе❤️
Рівень користувача 6
Позначка +1
1) Більше не підключайте ніяких послуг.
2) Підключіть гарний ( зручний ) тарифний плян ( треба кидати на рахунок гроші один раз на місяць і більше нічого знімати не буде)
3) Треба завантажити у смартфон додаток « Мій Київстар». За його допомоги Ви зможете контролювати все. Наприклад, ваше , доречі, питання: « Куди йдуть гроші?» чи « Який в мене тарифний плян?» ,чи «Коли треба поповнити рахунок?» і таке інше.
Про телефон казала, але якщо ще буде питання про те,як пов’язан поганий телефон та погана якість-відповім.
Рівень користувача 7
Позначка +3
@Sergik, чтоб отключить эту услуги и избавится от нее навсегда (чтоб ваш номер не мог к ней подключится), отправьте бесплатное сообщение на номер 5076 с текстом: 0
Як відключити цю розважальну послугу вона з'їдає багато коштів. На якій підставі мені її підключено? Відключіть.
Нереально додзвонитися до експерта. На МТС такого не було. Хай експерт подзвонить мені.
Рівень користувача 8
Позначка +4
Не очень информативно. Как же мы Вам сможем помочь, если Вы не даете нам информацию.
Что именно за развлекательная услуга? их много
Та якби я знав. Знімає по 8.50 сьогодні і вчора і на протязі місяця. У мій Київстар пише розважальна послуга. До оператора додзвонитися нереально, постійно всі зайняті. Хотів вияснити у оператора що за фігня.
Рівень користувача 8
Позначка +4
В Мой Киевстар посмотрите что за короткий номер снимает. Как правило на этот же номер нужно отправить слово "СТОП", бывают конечно и другие варианты отключения.
Номер телефону 4 зірочки. Інформація: мобільний клік. Що це таке. Ще якесь смс.
Рівень користувача 8
Позначка +4
отправь те слово "стоп" на один из номеров 5073, 5076, должно отключится.
Велике дякую. Відправив на 5073. Прийшло з номера 5076 що підписка відключена. Якась смтрі.клаб. капець. Пам'ятаю верховна рада щось таке розглядала з приводу примусових підписок чи послуг. Чи законно це. На якій підставі я був на неї підписаний.
Рівень користувача 8
Позначка +4
Ну эта подписка активируется только при доступе на сайт. Там есть их перечень.
мобільний клік за 8.50грн що це таке і чому це сталось
Виявляється для активації цієї послуги "вихідного СМС" не потрібно. Треба тільки "зайти на сайт з телефону і нажати що тобі 18+ і що ти згоден".
Ще цікавіше - в мене є інтернет-сім-пара в планшеті. Планшет в дитини.
Інтернет-сім-пара НЕ дозволяє дзвонити, відправляти СМС, і інше. Для того її і купував.
Малий планшет дав "друзям" на перерві. А ті підписалися на ту "послугу".
Тобто Київстар якось не питаючи в мене, передає мій основний номер телефону якомусь "контент-провайдеру", і знімає з мене гроші за користування цим....
Ось як це відбувається:
Є такий сайт смотрі крапка клаб.
Заходиш на нього (з мобілки). Купу порнушних відео. А під ними (далеко так треба гортати), малеееньким шрифтом написано, що "натиснувши PLAY" ви згоджуєтеся з тим, що з вас буде зніматися по 8.5 грн щодня.
Після натискання на PLAY ніякого (ну звичайно!) маленького тексту вже не буде - просто сторінка і велика кнопка "продолжить" і надпис згори 18+.
Для тесту. Зробив я на свому сайті банер. З картинкою CNN для прикладу. І переслав по натисканню на той банер відразу не ту сторінку з кнопкою "продолжить" без тексту.
Користувач тисне "CNN", попадає на якусь сторінку з кнопкою "продолжить", жме її і вуаля - він згідний щоб Київстар доїв його по 8.50 щодня..
НІЯКОГО номеру телефону на тому сайті не запитує. Тобто Київстар ПЕРЕДАЄ іншим сайтам мій номер без мого відома!
Рівень користувача 6
Позначка +1
@slavun, вітаю у спільноті!
«Mobile click» - представляє собою інтернет-сторінку контент-провайдера, на яку перенаправляється абонент з сайту контент-провайдера для оформлення підписки на контент. На цій сторінці абонент може ознайомитися з тарифами та активізувати підпис, натиснувши відповідний кнопку.
Рівень користувача 6
Позначка +1
@MaksymKiboko, вітаю вас у нашій спільноті!
Інформація про замовлення послуги надходить контент-провайдеру по IP каналу, при цьому номери телефонів абонентів - зашифровані. Київстар уважно ставиться до дотримання партнерами вимог законодавства. Замовлення будь-яких послуг повинно бути свідомим і добровільним. Якщо замовлення послуг відбувається помилково, або клієнт передумав користуватися сервісом - контент-провайдер повертає вартість замовлення за першим зверненням. Крім того, клієнт, що зробив замовлення, в будь-яку хвилину може сам відмовитися від послуги, за допомогою відправки безкоштовного SMS на короткий номер, про який інформує контент-провайдер.
@Anita, в вашій відповіді є певна суперечність.
Замовлення будь-яких послуг повинно бути свідомим і добровільним.

Розглянемо ситуацію, коли абонент має основну сім-картку, і придбав додатково Інтернет-сім-пару.
Цю сім-пару він встановив в 3g-модем, яким користуються люди в будинку абонента.
Згідно закону про телекомунікації, п.38-15
Оператор зобов'язаний у разі надання контент-послуги:
забезпечити до початку її надання повідомлення споживачів про найменування такої послуги і тариф на її отримання....
розпочинати надання послуги виключно після повідомлення споживачів про її надання в порядку, встановленому цими Правилами, та наявності їх згоди на отримання послуги;

Я як основний абонент не отримую повідомлення про найменування цієї послуги і тариф. Так, можливо таке повідомлення (а правильніше сказати не повідомлення а надпис на інтернет-сторінці) отримує інша людина в моєму будинку, що підключена до 3g-модему, але не я.
Тому ви не маєте право починати надавати цю послугу без моєї згоди.

Додам, що згідно ваших правил, https://kyivstar.ua/uk/mm/entertainment/partner_services "відправляючи повідомлення або здійснюючи дзвінок на будь-який короткий номер, ви даєте згоду на отримання відповідної послуги".
В даному випадку користувач НЕ відправляє СМС про згоду на сервіс.
Ба навіть більше, відправлення СТОП на цей номер може бути зрозуміло як "згода на отримання" і може бути тарифікована.
Рівень користувача 5
Позначка +1
@MaksymKiboko підписка на сервіс може бути оформлена при користуванні інтернетом на певному сайті. Там при завантаженні даних, для яких необхідна підписка, з'являється вікно, з умова сервісу(підписки). І варіанти (погодитись/так/ок/надіслати та інше) і в цьому випадку відбувається відправка смс/ оформлюється підписка
У мене знімає гоші за мобільний клік що це таке і як його відключити?
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Vadimochka, вітаю вас у нашій спільноті!
Уточніть, будь ласка, з якого номеру отримуєте повідомлення.
Рівень користувача 5
Позначка +1
@Vadimochka для відключення необхідно відправити SMS-повідомлення з текстом "Stop" на номер 5071, 5072, 5073, 5074, 5075, 5076 (В залежності від підписки, номер з якого отримуєте смс)
Дякую, за півтори години додзвонилася до оператора, отримала інформацію і відключила
Рівень користувача 1
Ящо у вас зникають гроші на рахунку,перевірте чи не надходило вам повідомлення з номерів 5073 або 5072.Прошу опаратора заблокувати CIFROVA LABORATORYA щоб не обманювали людей!!!

Відповісти