Складнощі з поповненням рахунку 19 січня 2018 року

Рівень користувача 3
  • Новачок
  • 0 відповідей

Добрий день! Уточніть, будь ласка, чому після поповнення рахунку через систему "Приват24", кошти з карти списалися, а рахунок так і залишився без поповнення? Коштів немає на рахунку номера телефону вже близько півгодини? Чому при спробі зв'язатися з оператором постійно немає вільних ліній? Як рекламу про тарифи і смартфони, ви Київстар, всюди розголошуєте, завжди на зв’язку, а як зв'язатися з оператором по простому питанню, то потрібно і на сайт зайти, і профіль створити, і мало не до Києва їздити, щоби особисто поспілкуватися!
Навіть скаргу ніде написати?
Через недоробки компанії Київстар, виникають труднощі, які, потім виливаються в кругленьку суму, через несвоєчасний дзвінок!

Aksolotl' 3 років тому

Друзі, складність із поповненням рахунку на стороні обладнання вже була усунена. Якщо ваші платежі не надійшли на мобільні рахунки, зверніться до довідкової провайдера, через якого вносили платіж.
Переглянути оригінал

Цю тему було закрито для коментарів

93 Відповідей

У приват24 скористався послугою поповнення рахунку. Гроші за номером не було нараховано протягом двох годин з моменту проведення операції
Я пополнил счёт ,деньги на счёт не поступили ,где они?
Что-то в Киевстаре происходит. Вы не первый,я пополнила четыре номера одновременно через приват24,деньги списаны,но на номера уже полтора часа дойти не могут
Заметь мы все здесь : "новачки"
Добрый день!
Не зашли деньги на счет в размере 100 грн.
С карты сняло деньги, номер указан мой. Ошибки нет.
Прошу решить вопрос.
Поповнення рахунку через приват 24 о 10:17. Зараз 11:33 - гроші не зараховуються, вільних операторів для бесіди не має.
Чому при поповненні рахунку на номер телефону через приват24 кошти були знятті з разунку,але не зарахувались на номер телефону?
Рівень користувача 1
Пополнила через приват24 счет, прошло время,денег на моб счету нет. Через приват24 деньги списались сразу, К оператору невозможно дозвониться, чтоб хоть какую то информацию узнать. Что делать?
Рівень користувача 1
Они вообще читают эти письма??? Или только через несколько дней ответят???
Рівень користувача 2
Оно могло сразу снять месячную абонплату, проверьте ваш тариф.
Рівень користувача 1
Чому після поповнення рахунку свого номера сьогодні 19.01.2018, о 10.39 через Приват24 гроші досі не прийшли ? З моєї карти були списані 46 грн., а рахунок не поповнюється.
Рівень користувача 1
нет,не сняло(((( снятие тарифа 20.01.18
Рівень користувача 1
Чому після поповнення рахунку свого номера сьогодні 19.01.2018, о 10.39 через Приват24 гроші досі не прийшли ? З моєї карти були списані 98 грн., а рахунок не поповнюється.
Рівень користувача 1
Поповнив рахунок на65грн. Грошей немає!!!!!!!! Дозвонитись до оператора НЕМОЖЛИВО!!!!!!!!!!!!
Рівень користувача 1
Пополнил с приват 24 а деньги на карточку не пришли
Рівень користувача 2
нет нигде информации о том когда ориентировочно решится вопрос!!! нереально связаться с оператором!! он-лайн чат - тоже самое только робот со стандартными ответами. почему на сайте нет информации о технических проблемах!!! почему я должна узнавать время решения вопроса у операторов приват24?!! почему чтобы получить простой ответ нужно проделать миллион шагов для регистрации здесь ?!!! а когда дело доходит до страховки которая мне не нужна ваши операторы названивают и выносят мозг и я просто кладу трубку?!!
Рівень користувача 2
у меня даже не списываются и платеж не создается ни тут ни в приват24
Рівень користувача 2
не работает пополнение счета на сайте и в приват24
Рівень користувача 2
Почему до сих пор не зачислены деньги после пополнения через приват24.
С оператором невозможно связаться.В чем дело?Как вернуть деньги на счет?
Рівень користувача 2
У меня такая же история.Заколебали,и с оператором невозможно связаться🤔
Добрый день!
Аналогичная проблема, ждем оперативного исправления!
Рівень користувача 1
Утром пополнила счет через приват 24. Деньги на счет так и не зашли!!! В чем проблема? К оператору не дозвонится!!!!! Это ужас!!!
Рівень користувача 2
какая может быть оперативность?! 3 часа как минимум проблема - 3 часа никаких новостей - 3 часа без связи!!! на официальных страницах в соц сетях - ноль информации!!! на сайте тоже.
Рівень користувача 1
Погодные условия???)))))
Я поповнив рахунок на номер 068XXXXXXX на суму 95 гр и по чеку номер все правильно а грошей немае