Помилка в номері при поповненні рахунку / подвійне поповнення рахунку

Рівень користувача 1

Поповнила рахунок на неправильний номер (вказала невірно одну цифру). Що робити? Я не можу до нього додзвонитися і продиктувати номер платежу для повернення грошей.

Xomyak 9 місяців тому

Останнє оновлення 04.12.2021 р.

З 01.04.2021 року процедура перенесення помилкових платежів недоступна для абонентів BSS (як між двома абонентами BSS, так і для сценарію, коли один абонент BSS, а другий обслуговується на старих IT-системах). Процедура працює без обмежень для абонентів передплаченого зв'язку, які на даний момент обслуговуються на старих IT-системах (коли обидва абоненти не мігрували до BSS).

З 14.05.2021 року, у зв'язку з міграцією всієї абонентської бази передплаченого зв'язку «Київстар» на нові IT-системи (BSS), Процедура перенесення помилкових платежів буде недоступною для всіх абонентів передплати. 

Переглянути оригінал

671 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@0977102979, 🤔уточніть, будь ласка, ви поповнили свій номер телефону? Тепер потрібно повернути кошти знову на банківську карту? Вірно вас зрозуміла?

Відправила кошти потрібно заяву на повернення в приватбанк 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Natalya870629, ознайомтесь, будь ласка, з найкращою відповіддю в “шапці” теми. Тобто зі сторони Компанії можливість повернення коштів не передбачена 😔

Добрый вечер   подскажите пожалуйста как можно отменить пополнение счета или зачислить на мой счёт. При пополнении счета неправильно указала номер телефона , есть ли шанс вернуть деньги

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yaril, ознайомтесь, будь ласка, з найкращою відповіддю в “шапці” теми. Тобто зі сторони Компанії можливість повернення коштів не передбачена 😔

Ви можете зателефонувати на номер телефону, котрий поповнили, і попросити повернути вам кошти. 

Здравствуйте, я случайно перевел деньги с сим-карты не туда, хочу вернуть их обратно!!!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Demian Cat, @Dmytro Tkachuk, ознайомтесь, будь ласка, з найкращою відповіддю в “шапці” теми. Тобто зі сторони Компанії можливість повернення коштів не передбачена 😔

Ви можете зателефонувати на номер телефону, котрий поповнили, і попросити повернути вам кошти. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Поповнив рахунок невідомій людині. Хочу повернути кошти

Запий водою.

Поповнив рахунок невідомій людині. Хочу повернути кошти

Два рази поповнив на один і той же номер. Другий був помилковий 

Номер: 0976685708

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Tanya 1, ознайомтесь, будь ласка, з найкращою відповіддю в “шапці” теми. Тобто зі сторони Компанії можливість повернення коштів не передбачена 😔

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Artem79, ознайомтесь, будь ласка, з найкращою відповіддю в “шапці” теми. 

P.S.: я вірно розумію, що колишній номер не з вами?

Помилково поповнила чужий номер телефону.  Як повернути гроші.

Я поповнив рахунок телефону але свій колишній яким вже не користуюсь на автоматі набрав 

Чи можна вернути якось кошти

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Tetyana11, уточніть, будь ласка, яким чином робили поповнення? За допомогою банківської карти? Через який ресурс/сайт/додаток?

Добрий день! Випадково поповнила рахунок на велику суму. Авторизуватися в додатку або ж на сайті не можу. Так як знаходжусь на окупованій території в Луганській області, тут немає зв'язку. Яким чином можна повернути кошти?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VikaTarapata, 😔

Дякую.сподівалась на якісь зміни(((

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VikaTarapata, мені дуже прикро, але зі сторони Компанії вплинути на ситуацію можливість відсутня 😔

P.S.: в шапці теми є пояснення. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Нажаль тільки пробувати зв’язатись з абонентом

Поповнила рахунок на неправильний номер (вказала невірно одну цифру). Що робити? номер який поповнено не на зв’язку. є підозра, що за кордоном

Рівень користувача 2
Позначка +1

@Bogdana25 , ознайомтесь, будь ласка, з найкращою відповіддю в “шапці” теми :pencil2:

Доброго вечора ) В мене виникла проблемка , близько 17:00 перерахувала гроші 250 грнне на той номер , помилково ввела одну цифру незнаю куди звернутися???

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Nfkfkdkd, ознайомтесь, будь ласка, з найкращою відповіддю в “шапці” теми :pencil2:

пополнил свою старую симку которая была утеряна

Відповісти