Помилка в номері при поповненні рахунку / подвійне поповнення рахунку

Рівень користувача 1

Поповнила рахунок на неправильний номер (вказала невірно одну цифру). Що робити? Я не можу до нього додзвонитися і продиктувати номер платежу для повернення грошей.

Xomyak 7 місяців тому

Останнє оновлення 04.12.2021 р.

З 01.04.2021 року процедура перенесення помилкових платежів недоступна для абонентів BSS (як між двома абонентами BSS, так і для сценарію, коли один абонент BSS, а другий обслуговується на старих IT-системах). Процедура працює без обмежень для абонентів передплаченого зв'язку, які на даний момент обслуговуються на старих IT-системах (коли обидва абоненти не мігрували до BSS).

З 14.05.2021 року, у зв'язку з міграцією всієї абонентської бази передплаченого зв'язку «Київстар» на нові IT-системи (BSS), Процедура перенесення помилкових платежів буде недоступною для всіх абонентів передплати. 

Переглянути оригінал

661 Відповідей

Поповнила рахунок на неправильний номер (вказала невірно одну цифру). Що робити? номер який поповнено не на зв’язку. є підозра, що за кордоном

Рівень користувача 8
Позначка +1

Нажаль тільки пробувати зв’язатись з абонентом

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VikaTarapata, мені дуже прикро, але зі сторони Компанії вплинути на ситуацію можливість відсутня 😔

P.S.: в шапці теми є пояснення. 

Дякую.сподівалась на якісь зміни(((

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VikaTarapata, 😔

Добрий день! Випадково поповнила рахунок на велику суму. Авторизуватися в додатку або ж на сайті не можу. Так як знаходжусь на окупованій території в Луганській області, тут немає зв'язку. Яким чином можна повернути кошти?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Tetyana11, уточніть, будь ласка, яким чином робили поповнення? За допомогою банківської карти? Через який ресурс/сайт/додаток?

Я поповнив рахунок телефону але свій колишній яким вже не користуюсь на автоматі набрав 

Чи можна вернути якось кошти

Помилково поповнила чужий номер телефону.  Як повернути гроші.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Artem79, ознайомтесь, будь ласка, з найкращою відповіддю в “шапці” теми. 

P.S.: я вірно розумію, що колишній номер не з вами?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Tanya 1, ознайомтесь, будь ласка, з найкращою відповіддю в “шапці” теми. Тобто зі сторони Компанії можливість повернення коштів не передбачена 😔

Ви можете зателефонувати на номер телефону, котрий поповнили, і попросити повернути вам кошти. 

Відповісти