Помилка в номері при поповненні рахунку / подвійне поповнення рахунку

Показати перший допис

661 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1

Обратитесь к номеру пусть перекинет или позвоните оператору, если не прошло 3 дня и номер отличается на 2 цыфры то есть возможность расмотреть, если условия не выполняются то тогда ни как.

Оператор не несет вины за то что Вы не верно ввели номер

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Van_HA🤔 ви помилились цифрами при поповненні рахунку? Або поповнили не той номер, котрий планували?

Вчора поповнила кошти на 100 грн переплутавши одну букву свого номер. Чи можна повернути кошти назад на мій номер?

Рівень користувача 8
Позначка +3

Спитайте у людини за тим номером, котрий ви поповнили

Чи можу я повернути свої кошти при помилковому попрвненні мобільного номера яки єє абонентом Київстар?

Абонент не відповідає на мої дзвінки та смс

Добавлю

Номер не відповідає на мої дзвінки та смс

Рівень користувача 8
Позначка +3

Добавлю

Номер не відповідає на мої дзвінки та смс

Пропали ваші гроші

Пополнила счет на старый номер телефона через приват 24 как вернуть деньги??

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Yarunadoggy, зверніться до оператора для перевірки такої можливості. На першій сторінці цієї теми вказано, що потрібно для цього. Тільки не зволікайте. :wink:

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Arik35, зверніться до оператора для перевірки. На першій сторінці цієї теми вказано, що для цього потрібно. 

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Anastasia 1998, обращались в банк? 

Доброго дня. Сьогодні 03.01.2020 о 15:43. Була здійснена не вірна операція з карти. Поповнення рахунку. Невірно вказала номер. Номер операції 000387154954. Перераховувала 100 грн. Потрібно було вказати номер +38097ххххххх. Що робити? Як повернути кошти?

Рівень користувача 8
Позначка +2

@OlenaT, ви зверталися до служби підтримки банку чи до оператора? 

Вони нічим не можуть помогти

Рівень користувача 8
Позначка +2

@OlenaT, якщо наш оператор відмовив також, спробуйте зв'язатися із самим користувачем, якому поповнили рахунок та попросити повернути їх. 

Я помилково поповнив свій рахунок двічі, як я можу повернути кошти за друге поповненням ? 

Рівень користувача 8
Позначка +1

ніяк не повернете, нехай буде на майбутнє!

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Mellman, хіба що… якщо у вас передплачений номер, а поповнення робили з банківської картки, то можете через “Смарт-гроші” повернути на картку. 

Случайно пополнил не тот номер Киевстар с карты Приват банка.Есть ли возможность возвратить деньги?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Случайно пополнил не тот номер Киевстар с карты Приват банка.Есть ли возможность возвратить деньги?

Не поверите поиск в сообществе работает https://community.kyivstar.ua/finansovi-pitannya-14/oshibka-v-nomere-pri-popolnenii-scheta-dvoynoe-popolnenie-131 

Позначка +1

Не поверите поиск в сообществе работает https://community.kyivstar.ua/finansovi-pitannya-14/oshibka-v-nomere-pri-popolnenii-scheta-dvoynoe-popolnenie-131 

Не поверите поиск в сообществе работает ещё с давних пор.
Если возвратить деньги…

якщо у вас передплачений номер, а поповнення робили з банківської картки, то можете через “Смарт-гроші” повернути на картку. 

Рівень користувача 8
Позначка +2

@ValentinVick, вы хотите вернуть на карту банка или на правильный номер? 

Позначка +1

@Valentyna, полагаю, что он хочет сперва вернуть на карту банка, затем на правильный номер.

Вернуть на карту.

Рівень користувача 8
Позначка +2

@ValentinVick, тогда @VLAD.Z  правильно подсказал. :point_up_tone4:

Відповісти