Помилка в номері при поповненні рахунку / подвійне поповнення рахунку

Показати перший допис

646 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1
Обратитесь в службу поддержки терминала чтобы отменили транзакцию если Вы оплачивали 10/08/18
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Maks1998, раді вітати вас у нашій спільноті! Через оператора така можливість відсутня. У день поповнення є можливість повернути кошти, звернувшись до провайдера, через якого поповнювали рахунок. Також рекомендую ознайомитися із найкращою відповіддю на першій сторінці.
Я коли поповняв рахунок випадково набрав не ту цифру. Я хочу повернути собі гроші.з самого ранку не можу дозвонитись до оператора
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Qwer1984, якщо чуєте, що всі лінії зайняті, це пов"язано із великим навантаженням на контакт-центр. Можете в майбутньому звертатися до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support. В день поповнення у провайдера, через якого поповнювали рахунок, є можливість повернення/відміни платежу. Якщо пройшло більше 3-х днів з моменту поповнення, оператор вже не зможе допомогти. Як варіант, можна звернутися до самого абонента, номер якого поповнили випадково і попросити, щоб перевів на ваш рахунок.
Помилково поповнила рахунок абоненту. Чи можна повернути кошти?
Рівень користувача 8
Позначка +3
Так, це можливо.
Зверніться до оператора чи до банку.
' Добрый вечер! Люди помогите мне пожайлуста скидывал с номера на номер деньги и ошибся пару цифер! И немогу вернуть средства..... звонил на номер который с кидывал 0682629119 а он в не зоне доступа а пополнял себе на номер0689629119 ПОМОГИТЕ с ЕТИМ! СУМА ТО НЕ МАЛЕНЬКАЯ которую переводил! Помогите пожайлуста както мне! Пополнял сегодня 9. 9 2018года в 16. 59
Рівень користувача 8
Позначка +4
' Добрый вечер! Люди помогите мне пожайлуста скидывал с номера на номер деньги и ошибся пару цифер! И немогу вернуть средства..... звонил на номер который с кидывал 0682629119 а он в не зоне доступа а пополнял себе на номер0689629119 ПОМОГИТЕ с ЕТИМ! СУМА ТО НЕ МАЛЕНЬКАЯ которую переводил! Помогите пожайлуста както мне! Пополнял сегодня 9. 9 2018года в 16. 59
Корректировки в данном случае не предусмотрены. Вам нужно только связываться с получателем и решать вопрос с ним.
Через приват 24 помилково поповнила чужий номер. З номером зв'язок відсутній. До банку звернулася, вони порадили зв'язатися з мобільним оператором. Зв'язатися з київстар як виявилося теж проблема
Рівень користувача 8
Позначка +1
а яким боком до цього Київстар? З банком вирішуйте!
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Tatanamogila, "Київстар" докладає всіх можливих зусиль для врегулювання ситуацій, пов'язаних з помилковим зарахуванням коштів. Для цього в компанії були розроблені процедури, де за певних умов, повернення коштів можливе. Раджу ознайомитись з найкращою відповіддю на першій сторінці даної теми. Також ви вказали, що є проблемою з'єднатись з оператором🤔: не знаєте як це зробити?
Рівень користувача 1
Ошибочно пополнила не свой номер - ошиблась в 1 цифре. Как вернуть деньги?
Рівень користувача 8
Позначка +4
@ksyulik Самый быстрый способ, обратиться в службу поддержки терминала/сервиса через которое делали пополнение.
второй способ, обратится к сотрудникам киевстар по 466, оставить заявку (только это не 100% вариант, иногда перенести платеж не возможно)
Рівень користувача 1
Спасибо! Разобрались уже. Банк не помог. Помогла служба поддержки киевстар
Рівень користувача 8
Позначка +1
Спасибо! Разобрались уже. Банк не помог. Помогла служба поддержки киевстар
ми завжди допомагаємо вірним абонентам!
Рівень користувача 8
Позначка +1

Как можно вернуть деньги при не правильном указании номера при операции перевод денег с своей карты на другую?
Рівень користувача 5
Позначка +1
В переводили деньги из симки на симку, или с банковской карты на другую банковскую карту?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Evgesha12, 🤔вы переводили деньги с номера на номер (с сим-карты на сим-карту)?
Рівень користувача 1
Чи можливо мені повернути кошти які я переказав на хибний номер.
Рівень користувача 1
Також мене цікавить чи можливо зв'язатися з оператором.
Рівень користувача 6
Позначка +1
Чи можливо мені повернути кошти які я переказав на хибний номер.

Единственный вариант: звонить на тот номер и просить вернуть деньги обратно. Возможно не всю сумму, а хотя бы часть. Пугать плохой кармой и тем, что во Вселенной равновесие и добро обязательно вернётся добром, а зло - злом.
До оператора дозвониться можно, но зачем?
Мне сегодня пополнился счет на 5 грн .Вот теперь и не знаю ,это ошибка или как?
Рівень користувача 1
Набрала неправильно последние 2 цифры при пополнении через терминал
Позвонила на этот номер, сказали, что на счету 45 грн, а не 104 как я пополнила, т.к. снялась абонплата
Как мне вернуть мои деньги?
Изи пей уже не может сделать отмену, т.к. средствами уже начали пользоваться
Не ошибка теперь ты должна +℅. Отдай а то...

Відповісти