Зміни в послузі «Статична IP-адреса»

Рівень користувача 8
Позначка +3

З 1 вересня 2020 року абоненти «Домашній інтернет» від Київстар, які користуються послугою «Статична IP-адреса», будуть отримувати її за ринковою вартістю. Вартість послуги залежатиме від обраного тарифу послуги «Домашній інтернет».

Ознайомитись з деталями тарифу можна тут.

Нагадаємо, що послуга «Статична IP-адреса» має ряд переваг. З її допомогою можна:

• звертатися до інформаційних ресурсів з обмеженим доступом, де користувач ідентифікується за IP-адресою (корпоративні мережі та поштові сервери);
  • організувати власний веб-сервер і обмінюватися інформацією в межах власних віртуальних мереж (VPN-мережі);
  • переказувати кошти та управляти своїм рахунком завдяки віддаленому доступу до банківської платіжної системи;
  • користуватися такими додатковими послугами як відеоконференції, відеонагляд і т.п.

Відмовитись від послуги можна самостійно через додаток Мій Київстар: kv.st/app або за тел. 0 800 300 460

8 Відповідей

Рівень користувача 1
Раніше використовував послугу «Статична IP-адреса», але стала платною відмовився. У мене питання, зараз у мене визначається зовнішній IP на ресурсі https://2ip.ua/ відрізняється від WAN IP адреси на роутері.Чи можна отримувати денамічний реальний зовнішній IP, а не внутрішній IP як це відбувається зараз? Або ж щоб отримати реальний зовнішній IP адрес необхідно підключати послугу «Статична IP-адреса»?
Рівень користувача 8
Позначка +2

@IgorZ отримувати динамічний зовнішній IP можливо, безкоштовно.
Зверніться до оператора, він вам допоможе з цим.

Рівень користувача 8
Позначка +2

2020й рік, а послуга не доступна для контрактних абонентів, досі.
Як на мене це пробиття чергового дна.

Рівень користувача 1

@IgorZ отримувати динамічний зовнішній IP можливо, безкоштовно.
Зверніться до оператора, він вам допоможе з цим.

Дякую за пораду. Звернувся до оператора, сказав що послуга “Public Dynamic IP” доступна тільки для контрактних абонентів, а в мене тариф Все разом Экстра передоплата.

Рівень користувача 6
Позначка

@IgorZ, можливо оператор не зрозумів прохання ваше? Абонентам передплати доступний “Public Dynamic IP” . 

Рівень користувача 1

@Lyubov1, після вашої відповіді, вирішив ще раз спробувати і зв’язався з оператором, набрав на короткий номер 466 (до цього спілкувався через онлайн чат підтримки), з першого разу пройшов весь етап спілкування з автоматычным колл помічником і таки добрався до з’єднання з оператором. За підсумками спілкування мою завку на підключеня послуги “Public Dynamic IP” приняли і я вже маю потрібний мені IP.

P.S. Дякую усім за пораду і допомогу в вирішанні мого питання, хай вам шастить.

Присоединяюсь к вопросу про статический ай-пи для контрактных номеров. Когда будет доступна данная услуга?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Silph79, пока что информация не поступала. Как только будут новости, обязательно напишу.

Відповісти