Вирішено

Відсутній доступ на певний сайт

Рівень користувача 1
  • Новачок
  • 0 відповідей

Не можу зайти на цей сайт https://www.ekwb.com/. Підкажіть, будь ласка, що мені робити?

icon

Найкраща відповідь від Aksolotl' 26 листопад 2017, 12:13

@vimm82, якщо на інші сайти доступ у вас є, то в першу чергу потрібно виконати такі рекомендації:

1. Переконатися, що кабель підключений безпосередньо до ПК (без використання роутера).
2. Спробувати відкрити сайт, використовуючи інший браузер.
3. Відключити захисні ПО - фаєрволи, антивірус, брандмауер. Так само необхідно відключити додаткові сервіси, які впливають на підключення до Інтернет, такі як: VPN, проксі-сервер, різні додатки, які відкривають доступ до заблокованих російських сайтів.
4. Перевірити ПК на віруси, перевстановити при цьому антивірусні програми. Для ОС Linux і MacOS перевіряти ПК на віруси, оновлювати бази, відключати антивірусне ПЗ і фаєрволи - не потрібно.
5. Якщо сторінка довго завантажується, то ситуація може бути пов'язана з тим, що даний сайт використовує ресурси з інших сайтів (наприклад: Яндекс, Вконтакте, Mail.ru), що підпадають під блокування доступу за указом Президента України.

Переглянути оригінал

408 Відповідей

Рівень користувача 7
Позначка +4

@vimm82, якщо на інші сайти доступ у вас є, то в першу чергу потрібно виконати такі рекомендації:

1. Переконатися, що кабель підключений безпосередньо до ПК (без використання роутера).
2. Спробувати відкрити сайт, використовуючи інший браузер.
3. Відключити захисні ПО - фаєрволи, антивірус, брандмауер. Так само необхідно відключити додаткові сервіси, які впливають на підключення до Інтернет, такі як: VPN, проксі-сервер, різні додатки, які відкривають доступ до заблокованих російських сайтів.
4. Перевірити ПК на віруси, перевстановити при цьому антивірусні програми. Для ОС Linux і MacOS перевіряти ПК на віруси, оновлювати бази, відключати антивірусне ПЗ і фаєрволи - не потрібно.
5. Якщо сторінка довго завантажується, то ситуація може бути пов'язана з тим, що даний сайт використовує ресурси з інших сайтів (наприклад: Яндекс, Вконтакте, Mail.ru), що підпадають під блокування доступу за указом Президента України.

Рівень користувача 1
Власне ~2 доби як немає доступу до e-cdn-proxy-*.deezer.com та e-cdn-proxy-*.dzcdn.net
traceroute показує що з’єднання обрубує після dtel-ix-kyivstar.net.

Проблема не тільки у мене, у комьюніті Deezer є тема де ще мінімум 3 людей з Київстаром та тією ж проблемою: https://en.deezercommunity.com/troubleshooting-and-tips-4/deezer-doesn-t-work-with-kiyvstar-3128/index1.html

P.S. Стандартні відповіді у стилі "перезавантажте те та перепідключить оце" можна не давати, не будемо витрачати час.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Я пользователь kyivstar домашний интернет и нормально слушаю http://www.deezer.com. Правда не часто, под настроение.
Хотя знаете на CDN сервера на ПК работают отлично, проблемы могут быть на телефонах, планшетах у них для хеширования памяти меньше. Здесь либо в ручную очистить память телефона/планшета либо просто перезагрузка
Рівень користувача 1
Я пользователь kyivstar домашний интернет и нормально слушаю http://www.deezer.com. Правда не часто, под настроение.
Хотя знаете на CDN сервера на ПК работают отлично, проблемы могут быть на телефонах, планшетах у них для хеширования памяти меньше. Здесь либо в ручную очистить память телефона/планшета либо просто перезагрузка

Проблема как раз с компьютера и возникла в последние 2е суток, до этого все было ок. Судя по комьюнити дизера через 3G он у людей работает, а вот у проводного киевстара проблемы с роутингом до всей сетки CDN дизера (а их там десятки, судя по неймингу сначала по цифрам, а потом по буквам). Дальше dtel-ix.kyivstar.net ни до одного из CDN на которые меня кидает пройти не удалось. Возможно это проблема другого провайдера через который роутит Киевстар, но хотелось бы больше конкретики 🙂
Рівень користувача 8
Позначка +1
со своего маршрутизатора съездил и вернулся,

у вас в подсети 🙂 vpn висит, что-ли ? 🙄
code:
1 _gateway (192.168.1.1) 3.185 ms 3.175 ms 3.167 ms

отключите лишние сетевые интерфейсы, и подключите кабель напрямую.
Рівень користувача 1

у вас в подсети 🙂 vpn висит, что-ли ? 🙄
code:
1 _gateway (192.168.1.1) 3.185 ms 3.175 ms 3.167 ms

отключите лишние сетевые интерфейсы, и подключите кабель напрямую.

Ну какой VPN?) Это роутер, и судя по скирншоту из "Сетевых Утилит" ASUS-RT у вас похожий (у меня RT-AC87U, с минимальной конфигурацией), просто трассировал я не с роутера, а с компьютера.
Давайте оставим передергивания кабелей и перезагрузки бухгалтерии (я про это сразу написал). Я достаточно осведомлен в работе сети что бы понимать когда проблема на стороне провайдера, а когда на моей.

К слову, сегодня саппорт киевстара отписался что они решают проблему с тарификацией данного приложения (будет тарифный план для 3G под deezer?) и через какое-то время трафик до CDN пошел без проблем.

Поэтому проблема решена.
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Sergii, добро пожаловать в наше сообщество!
Пожалуйста, воспользуйтесь рекомендацией, что описана Aksolotl' выше. В случае, если ситуация не изменится, пожалуйста, обратитесь к оператору услуги Домашний интернет по номеру 460 или в онлайн-чат.
Рівень користувача 4

AsusWRT рулит, бро!)) Нас много.
Зі свого компьютера не можу зайти на свій сайт, я очистив кеш, куки, перевстановив браузер, нічого не допомогло. В Опері при вимкненому VPN теж не вдається відобразити сторінку. Скріни приложу.Чому це відбувається саме з цим доменом. Ще раз вибачте, але може підкажете що можна зробити в цій ситуації. Чи може провайдер блокувати саме цей домен , якщо я заходжу на нього зі свого компа(або зі свого IP). І як можна связатись зі службою підтримки.
Рівень користувача 8
Позначка +1
@davudov474 Скорее всего проблема, с вашей Opera либо VPN.

Kyivstar формально может заблокировать доступ по-санкциям (такие домены как VK / mail.ru / ok.ru / yandex.ru ) А на практике, это очень сложная с инженерной точки зрения — процедура блокировать VPN.

Домен который на скриншоте открывает стартовую страницу ISPsystem - это означает что ваша запись A
code:
id 9796
opcode QUERY
rcode NOERROR
flags QR RD RA
;QUESTION
furtherance.ru. IN A
;ANSWER
furtherance.ru. 3292 IN A 46.105.219.253
;AUTHORITY
;ADDITIONAL
привязана успешно к хостингу hostmagnat.com. 🙂
При включенном VPN через Оперу сайт открывается, но я не могу попасть на него не через Хром, не через IE. В том то и проблема. При чем другие домены зарегистрированные на этом хостинге открываются без проблем.
Рівень користувача 8
Позначка +1
@davudov474 Проблему ликвидируйте в своем браузере.
Если у других клиентов Киевстар - домен открывает страницу, это же очевидно что проблем у вашего браузера.
Я очистил кеш, куки, переустановил браузер, ничего не помогло.
Рівень користувача 1
В мене аналогічна проблема. Вже три тижні проблеми з доступом до ресурсу meetcheap.com. Доступ блокується десь у роутері. Без роутера доступ є. Роутер перевстановлював, пробував інший роутер - нічого не допомагає
підтримка 460 каже що роутер то не їх проблема
"шикарний" провайдер
Рівень користувача 4
підтримка 460 каже що роутер то не їх проблема

Ну так ото правильно каже. Роутер то не їх проблема, якщо то не їх штатний роутер.
І навіть тоді це не їх проблема, бо роутер надається as is, і обслуговування роутера це окрема послуга.

Умови треба читати перед усім.
Київстару можна багато чого пред'явити - херову швидкість, то-сьо, але тільки не оце 😃
Рівень користувача 1
Щось відсьогодня не маю доступу с компа на сторінки фейсбука!Хто знає що за хрень?З телефону заходжу без питань,а вот з компа це зробити не можливо!Хоча при цьому на інші сайти заходжу без проблем!
@Azov сегодня, по сообщениям СМИ, наблюдаются проблемы в ряде стран с доступом к Фейсбуку в целом и к отдельным его разделам

это не Киевстар
Через VPN заходить...
Рівень користувача 8
Позначка +1
@Sniper @andyz @Azov - Всё работает отлично с ПК😉
Ни какого г** для ано**тов по типу VPN не нужно.

ну кроме 🤔 как получить доступа к mail.ru yandex.net vk.com😊
Рівень користувача 1
зміг вирішити проблему скиданням ip адреси в роутері

Это проблема в домашнем интернете от киевстар, у 2х других провайдеров фейсбук работает! На киевстаре нет.
У мене вчора запрацювало
Рівень користувача 6
Позначка +1
Вітаю у спільноті!
На сьогодні дійсно помічені складнощі у виході на ці сайти 😞 Очікуємо на вирішення питання. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Рівень користувача 1
При переходе по ссылке в Интернет (на ip 5.178.68.69) Мне, находящемуся в Украине (г. Харьков) блокируется доступ с появнением сообщения от blackhole.beeline.ru:

Ресурс по данному IP-адресу заблокирован по решению органов государственной власти

В то время, как у пользователей сети Maxnet доступ с этим ресурсам имеется!
Требую проверить Законодательство и маршруты, которые вы пускаете через Москву и, по возможности, восстановить доступ.
Рівень користувача 6
Через пару других анонимайзеров ресурс вообще не грузится. Если заблокирован значит есть на то причины значит ничего хорошого там нет.

Відповісти