Танкуйте з тарифом «Все разом Ігровий» / Послуга "Домашній Інтернет" + "World of Tanks" / "World of Tanks" на мобільному телефоні

Рівень користувача 8
Позначка +4
  • Ніндзя
  • 3150 відповідей

Добрий день🙂

Пропозиція для користувачів які грають в “World of Tanks”. Чому б компанії Київстар не створити тарифний план спільно з “Wargaming”, який надасть можливість при знятій абонплаті за “Домашній Інтернет” отримувати на рахунок WOT преміум аккаунт + преміум танк в оренду. Наскільки знаю, такі пропозиції є  в Росії і ще якихось країнах))) Це б дозволило залучити нових абонентів до послуги «Домашній Інтернет»))))
Як Вам ідея?
🤗

Vera 3 років тому

@Stas, пропозиція цікава та оригінальна 👏🏼 Передаю в відділ планування тарифів 😉

Переглянути оригінал

172 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Ivanya, мені дуже шкода, що вам довелось зіткнутись з таким сервісом :confused:
Уточніть, будь ласка, чи було вирішено ваше питання?

Пройшло вже чотири дні з моменту підключення. Вчора скинули виклик на телефон, навіть не встиг слухавку взяти. Потім прийшло СМС -Ми вам не додзвонилися, тому ваша заявка знята. І це при тому що проблему вони так і не вирішили. Перетелфонував, знову подав заявку, сказали чекайте до завтра до 18.00 Все зробимо, акаунт прив’яжемо. Телефоную сьогодні, питаю що там з заявкою?!) Оператор каже, ну заявка в обробці до 11-го числа. (Нагадую, першу я подав п’ятого, другу сьомого.) В результаті, грощі зняли. Послугу не надали. Ще й обманюють… Застерігаю всіх, якщо надумали підключитися, подумайте тричі. Зовсім не вміють працювати.

У мене таж сама проблема. Вже протягом 7 днів не можуть об’єднати. Писав у техпіддримку жодної відповіді, окрім смс з відповіддю, що питання вирішене. Але нічого не вирішилось. Тому дуже цікаво дізантися, чи було Ваше питання вірішено? З компанією Київстар дуже довго (з 2003 року) проте замислююсь змінити мобільного оператора та інтрент провайдера.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Cent_Urion:sweat:

Рівень користувача 1

Пройшло вже чотири дні з моменту підключення. Вчора скинули виклик на телефон, навіть не встиг слухавку взяти. Потім прийшло СМС -Ми вам не додзвонилися, тому ваша заявка знята. І це при тому що проблему вони так і не вирішили. Перетелфонував, знову подав заявку, сказали чекайте до завтра до 18.00 Все зробимо, акаунт прив’яжемо. Телефоную сьогодні, питаю що там з заявкою?!) Оператор каже, ну заявка в обробці до 11-го числа. (Нагадую, першу я подав п’ятого, другу сьомого.) В результаті, грощі зняли. Послугу не надали. Ще й обманюють… Застерігаю всіх, якщо надумали підключитися, подумайте тричі. Зовсім не вміють працювати.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Cent_Urion:neutral_face: мені дуже шкода, що вам довелось зіткнутись з такими труднощами при підключенні тарифного плану. 
Якщо отримали рекомендації почекати, то потрібно чекати, на жаль….

Рівень користувача 1

Київстар Все разом "Ігровий"

Підключив собі цей тариф, пройшла доба, бонусів у ВоТ ніяких. На запит служби підтримки КС, кажуть чекайте, вам прийде смс з прив'язкою акаунту до трьох діб. При зверненні до ВГ, просять скрін з особистого кабінету КС де вказуєш логін. По факту у кабінеті немає навіть такої функції. Можливо при підключенні через сайт, але я підключався через додаток. А потім вже нічого зробити не зміг. Гроші списали за послугу у повному обсязі. Але саму послугу надають не повну. Як на мене, то це шахрайство. Перш ніж пропонувати такий тариф, краще би створили функцію у кабінеті.

P.S. Дуже не задоволений таким розвитком подій, буду вимагати відшкодування коштів, за втрачений час.

Рівень користувача 6
Позначка

@sanya_mister1, подключение пакета “Гигабит” доступно только по некоторым адресам (в определенных домах). Обратитесь, пожалуйста, к оператору ( Онлайн чат по ссылке https://kyivstar.ua/uk/support - сервис внизу страницы или на странице "Обзор" системы "Мой Киевстар ") для уточнения данной возможности по вашему адресу. 

Рівень користувача 3

@sanya_mister1 нет у Киевстара гигабитного доступа, только 100 Мбит/с.
Если где-то и есть, то в штучном виде, в порядке исключения из общего порядка.
Я сам давно хотел подключить Гигабит, но за 3 года Киевстар так и не расчехлился, и как следствие, пошёл нахер. Теперь обслуживаюсь на Maxnet - там и IPv6 есть и Гигабит, доступ стабильный, потерь пакетов меньше, поддержка отличная, цена приятная.
Рекомендую.

т.е. гигабит во всех остальных тарифах отменен??
там за доп плату 50 грн он подключется,но за игровой там не написано...Поэтому и спр
так то у мення Воля 500 мбит напрямую
по вай фаю 350-400 в пике,так 200-300 мбит

Рівень користувача 8
Позначка +2

@sanya_mister1 нет у Киевстара гигабитного доступа, только 100 Мбит/с.
Если где-то и есть, то в штучном виде, в порядке исключения из общего порядка.
Я сам давно хотел подключить Гигабит, но за 3 года Киевстар так и не расчехлился, и как следствие, пошёл нахер. Теперь обслуживаюсь на Maxnet - там и IPv6 есть и Гигабит, доступ стабильный, потерь пакетов меньше, поддержка отличная, цена приятная.
Рекомендую.

Рівень користувача 3

Друзья здравствуйте!!
проживаю в городе Харькове...Искал инфу на сайте,так найти не смог(может сам не внимательный)
В тариф игровой от Киевстар можно подключить инет 500 мбит\1 гбит??
Если да,то сколько это будет стоить???

Рівень користувача 2

А что так можно было???  :scream::scream::scream:     https://worldoftanks.ru/ru/news/special-offers/igrovoy-tele2-25june2020/

Рівень користувача 6
Позначка

@Vladimir228 , к сожалению, такой информации не поступало :sweat:

Рівень користувача 2

Прошло уже больше года,так ничего и не изменилось.Такой вопрос,у Киевстар вообще есть в планах создать Мобильный тариф “Игровой”?Без подключения к домашнему интернету.Поймите,люди по тех.причинам просто не могут его подключить(Д.И).Берите пример с Российского мобильного оператора TELE2,никакого кабеля не нужно,каждый может подключится без проблем.Все просто.Спасибо за ответ..

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Andriy1980, переваги ігрового аккаунта Wargaming відключаються. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Хитрий

Чи можна підключитись на 1 місяць до даного тарифу?, і чи післе повернення до тарифу яким користуюсь зараз, преміум танк від Варгеймінг залишиться у мене?

Рівень користувача 8
Позначка +2

@allex94, я передам вашу идею в соответствующий отдел :hugging:

печаль вам бы тарифный план такой людей больше бы подключилось да и вг подымает онлайн на данный момент с битвой блогеров довольно успешно и камуфляж с рекламой кийвсар намутить тоже бы не по мешало только не перегнуть палку 

Рівень користувача 8
Позначка +2

@allex94, такая возможность отсутствует. 

а возможно ли подключить етот тариф ? если у меня в городе нет домашнего интернета от кийвстар 

Рівень користувача 8
Позначка +2

@4ernyi, обратиться к оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для уточнения деталей. 

Пропал танк. Который выдаётся по тарифу. Что где и как, кто-то может объяснить?

Рівень користувача 8
Позначка +2

@Aleksandr62456685, пока возможность подключить есть только, если есть техническая возможность подключить Домашний интернет. 

Если будут изменения, проинформируют. 

Рівень користувача 8
Позначка +2

Потому что это тариф линейки “Все разом”, что подразумевает Интернет + ТВ + мобила.

живу в Энергодаре хочу подключить тариф вместе игровой ради бустов в игре wot и ради мобильного интернета но не могу из-за того что в городе нет домашнего интернета киевстар, почему нельзя подключить тариф без домашнего интернета?

Відповісти