Танкуйте з тарифом «Все разом Ігровий» / Послуга "Домашній Інтернет" + "World of Tanks" / "World of Tanks" на мобільному телефоні

Рівень користувача 8
Позначка +4
  • Ніндзя
  • 3133 відповідей

Добрий день🙂

Пропозиція для користувачів які грають в “World of Tanks”. Чому б компанії Київстар не створити тарифний план спільно з “Wargaming”, який надасть можливість при знятій абонплаті за “Домашній Інтернет” отримувати на рахунок WOT преміум аккаунт + преміум танк в оренду. Наскільки знаю, такі пропозиції є  в Росії і ще якихось країнах))) Це б дозволило залучити нових абонентів до послуги «Домашній Інтернет»))))
Як Вам ідея?
🤗

Цю тему було закрито для коментарів

232 Відповідей

Рівень користувача 3
Позначка +1

@HECTOP, розумію ваше невдоволення

Разом з користувачами і ми очікуємо на інформацію про усунення складнощів від технічного відділу:pray_tone2:

@RedNoob, на даний момент передавали тільки орієнтовну інформацію:disappointed_relieved:

Напишіть мені у особисті повідомлення, спробую щось дізнатись для вас. 

Написав в особисті повідомлення.

Рівень користувача 3
Позначка +1

@HECTOP, очікую вашу інформацію:wink:

Рівень користувача 1

Бонуси від тарифу “ігровий” не працюють орієнтовно з травня. Це коли я вперше звертався із цією проблемою, хоча вже тоді писали, що сервіс пару місяців як не працює.

Зоряну Вашу хочеться пристрелити.  Марний шматок ла**а, яка “нічого не розуміє, але всі оператори зайняті”.

Та і сама сліжба підтримки київстару - купка брехунців, які вібріхуються як можуть, обіцяють дати зворотній зв’язок, обіцяють все що завгодно, аби людина поклала слухавку. З надією, що другий раз не додзвоняться (бо дочекатися оператора потрібно мати неабияку витримку).

Рівень користувача 3
Позначка +1

@VolodymyrKh, як користувач я вас чудово розумію, ситуація не з приємних:pensive:

Дуже шкода, що довелось зіткнутись з такою проблемою, так само як і оператори, очікуємо на гарні новини з технічного відділу.

Доброго дня, я б не проти підключити тариф ігровий, але є 1 але,

при спробі підключення мені сказав консультант що в моєму місці це не можливо,

порадьте можливо є якійсь способи щоб реалізувати це діло.

Моя адреса: Львівська обл. Стрийський район, м.Миколаїв.

Рівень користувача 3
Позначка +1

@Yurik050594, :thinking: даний тариф не є регіональним.

Домашній інтернет нашої компанії у Вас вже підключено чи хотіли оформити заявку на його підключення з тарифним планом “Все разом Ігровий”?