Питання

Проблеми з використанням сервісів від Microsoft / сервісів Xbox

Рівень користувача 3

Вітаю. 22.01, ввечері, у мене вилетів профіль на моїй консолі Xbox. Після перезапуску консолі мені пише, що не можливо підключитись до сервісу Xbox Live. Я пробував підключати кабель напряму, перезагружати консоль, навіть пробував роздавати інтернет зі свого телефона і все марно. Далі я вирішив спробувати написати в тех. підтримку Microsoft, але їхні сайти не грузяться на моєму смартфоні. У їхній додаток теж не заходить. З пк та сама проблема. Але мій друг роздав інтернет іншого провайдеру, і все запрацювало. Порившись на форумах, я зрозумів, що не один я стикнувся з такою проблемою. Хочу запитати, чому не працюють сервери Microsoft саме у Київстарі? І коли це буде пофікшено? Це номера заявок людей, які теж стикнулись з подібною проблемою, і запросили перевірку тех. департаментом. Вказую їх для того, зоб ви зрозуміли, що це не локальна проблема :   6641473805, 6641602531.

60 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1

Странно, зашел на сайт xbox.com с мобильного интернета, так же на сайт office и microsoft успешно зашло

Рівень користувача 2

Чому за два дня не можна вирішити цієї проблеми? Пошта microsoft не працює (лише на 4g), Xbox не працює. Мені тепер постійно сидіти через телефон!!!!!???

Навіщо такий Інтернет, Київстар?!

Рівень користувача 2

Вітаю. 22.01, ввечері, у мене вилетів профіль на моїй консолі Xbox. Після перезапуску консолі мені пише, що не можливо підключитись до сервісу Xbox Live. Я пробував підключати кабель напряму, перезагружати консоль, навіть пробував роздавати інтернет зі свого телефона і все марно. Далі я вирішив спробувати написати в тех. підтримку Microsoft, але їхні сайти не грузяться на моєму смартфоні. У їхній додаток теж не заходить. З пк та сама проблема. Але мій друг роздав інтернет іншого провайдеру, і все запрацювало. Порившись на форумах, я зрозумів, що не один я стикнувся з такою проблемою. Хочу запитати, чому не працюють сервери Microsoft саме у Київстарі? І коли це буде пофікшено? Це номера заявок людей, які теж стикнулись з подібною проблемою, і запросили перевірку тех. департаментом. Вказую їх для того, зоб ви зрозуміли, що це не локальна проблема :   6641473805, 6641602531.

Подтверждаю. 
Та же проблема. 
Полдня убил. Думал, что дело в XBOX
Уже аккаунт удалял, куклу вуду протыкал.
Тоже прочел на форумах, что у людей проблема.

Рівень користувача 1

Не понимаю почему статус обсуждения “Вирішено”, якщо Microsoft взагалі не працює з провайдером Київстар на даний момент.

Рівень користувача 3

Не понимаю почему статус обсуждения “Вирішено”, якщо Microsoft взагалі не працює з провайдером Київстар на даний момент.

Я випадково підтвердив те, що проблема вже вирішена, тому і створив ще одну тему. Ця біда мене вже задовбала, раз-через-раз заходить у акк, з іграми синхронізуватись не можу, сейви позлітали. Надіюсь, коли ця проблема вирішиться, сейви відновляться. З аккаунта час від часу вилітає

Рівень користувача 3

Подтверждаю. 
Та же проблема. 
Полдня убил. Думал, что дело в XBOX
Уже аккаунт удалял, куклу вуду протыкал.
Тоже прочел на форумах, что у людей проблема

Я тоже подумал, что дело в самой коробке, но потом решил написать в тех. поддержку майков, и увидел, что сайт даже не грузится. Потом запустил приложение на телефоне, оно тоже не грузилось. Понял, что проблема именно в серверах, а посидев на форумах, пришел вывода, что беда именно с киевстаром. Просрал свой выходной на эту беду. Обидно

Рівень користувача 1

Майже така ж сама проблема.

xbox.com/office365 працює, але самі сервіси xbox недоступні з приставки через інет києвстару

Рівень користувача 1

Така ж проблема(

Скинув налаштування і приставки і роутера і все марно, зв’язок то появляється то пропадає(((

роздав з телефону і все норм… у друга тріолан і все норм. Пів дня потратив(((( 

Рівень користувача 3

В мене вже ніби ситуація покращилась. Вже хоча б з профілю не викидає, і можна в ігри заходити, але в відтмаку сейви злетіли на консолі, а синхронізувати сейви з хмарою ця проблема мені все ще не позволяє. Надіюсь, сейв не попаде у смітник... 

Рівень користувача 1

Я вже все виключив, надоїло з цим возитись, почекаю до завтра((( буду надіятись що поправлять))) хоча за два дні можна було б зробити хз( в мене сейви з відьмака при переході one x підтягнулись, так що думаю і в тебе все ок буде.

Рівень користувача 1

У меня тоже самое, если сегодня не заработает  - буду меня провайдера. В онлайн-поддержке Киевстар меня послали на 3 буквы

г.Киев

Рівень користувача 2

Карочє київстар нічого вирішувати не буде , в них все добре , вони взагалі форум сказали що не читають . Треба пробувати дзвонити в microsoft або міняти провайдера

Рівень користувача 1

Карочє київстар нічого вирішувати не буде , в них все добре , вони взагалі форум сказали що не читають . Треба пробувати дзвонити в microsoft або міняти провайдера

Схоже треба провайдера міняти

Рівень користувача 1

Доброго дня, та сама ситуація сталась і у мене, маю Xbox one s, раніше усе працювало, ніяких проблем не було, вже два дні не можу зайти в Xbox профіль, пробував знайти як зв’язатись з оператором, все марно, завжди зайняті лінії, а он-лайн бот надати інформацію по моїй проблемі не може, маю товариша який також має інтернет Київстар і у нього ідентична консоль як і у мене, також не може нікуди зайти, пробував і на пряму підключати також нічого не працює,  на телефоні вайфай працює і користуватись інстаграмом або  іншими соц мережами можу, подумав що можливо проблема з моєю консолью, але після того як я роздав інтернет з телефону, а користуюсь я не Київстаром на телефоні а МТС , все запрацювало ідеально, ніяких помилок не видавало, потім переключився на домашній вайфай і знову викидає помилки і проблеми з підключенням, надіюсь проблему владнають, або буду міняти інтернет провайдера.

місто Львів.

Рівень користувача 1

Использовал PowerShell,Teredo пытался переподключить, залез в службы и химичил там. Не помогло. Оставлю эти скрины здесь ._.

Рівень користувача 1

саме прикольне що в titanfall 2  йде як звичайно)

в інші ігри навіть не заходить. Спілкувався з представниками Київстар сказали що в них все ок, так що я хз що вони там зроблять і чи будуть робити… зафіксували звернення, сказали що до 26.01 щось може буде ахахах

Рівень користувача 2

Использовал PowerShell,Teredo пытался переподключить, залез в службы и химичил там. Не помогло. Оставлю эти скрины здесь ._.

Это все до одного места. Я 2 дня потратил на ферволлы, торедо , порты, настройки роутераи прочую чепуху. В хвох арр с трезтысячного раза заходит, в клмпаньон с четырехтысячного.после перезагрузки профили слетают Но Ни о каком онлайне в форзе, конечно, речи не идет.да и ворбще запустить ее сложно с такими лагами.очень печально что кс не хочет ничего делать

город Каменское Днеп. Обл

Рівень користувача 1

Доброго дня, така сама історія не можливо підключитись до сервісу Xbox Live та і не все прогружається якщо проблему не владнають буду міняти провайдера.

Рівень користувача 2

То же самое XBOX series S.

Нету подключения .

Киевстар говорит у них все норм.

Я даже новый роутер поехал купил.

Все без толку!

Рівень користувача 2

А вот через VPN нормально заходит!)

Рівень користувача 1

А вот через VPN нормально заходит!)

А як впн ви включили на хбоксі? 

Рівень користувача 2

На роутере включил)

Рівень користувача 8
Позначка +3

Киевстар говорит у них все норм.

У Київстара завжди все норм. Вони сліпі як кроти, проблем не бачать до останнього момента, навіть коли вже навіть останньому дурню зрозуміло що проблема є.

Київстар вже як майже два роки нездатний вирішити проблему із втратою пакетів на сервісі NVIDIA GeForce Now.

Рівень користувача 8
Позначка +3

Проблема відома, бачив ще одну таку тему на цьому форумі

Рівень користувача 3

Завдяки київстару, саме на вихідні, моя консоль перетворилась у «кірпіч». Спасибі за підтримку, дорогий київстар! І за ці «прекрасні» 10 років разом. В понеділок переходжу на іншого провайдера.

Відповісти