Про покращення обслуговування абонентів передплати та «Домашнього Інтернету»

Рівень користувача 8
Позначка +3

З 22:00 31 березня до 20:00 1 квітня 2021 року Київстар проводить планові роботи з оновлення IT-систем, щоб покращити обслуговування абонентів передплати та «Домашнього Інтернету».

Під час технічних робіт абонентам будуть доступні всі основні послуги. Дзвінки, мобільний та домашній інтернет, SMS, послуги в роумінгу — працюватимуть у звичайному режимі. Можливі лише тимчасові обмеження при поповненні або перевірці рахунку, управлінні деякими сервісами. Якщо абоненти поповнять рахунок під час оновлення, кошти на балансі відобразяться після закінчення технічних робіт. Орієнтовний час закінчення робіт — 1 квітня 2021 року до 20:00.

Київстар перепрошує за можливі тимчасові незручності та дякує за розуміння! Впровадження нових IT-систем дозволить поліпшити та прискорити процеси обслуговування, зробивши їх більш комфортними для абонентів. З додатковою інформацією про оновлення умов надання послуг можна ознайомитися за посиланням.

94 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +3

Панове, де ви були останні роки?
Київстара не стало ще з 2015го, коли змінилась політика компанії і замість кращого якісного оператора ми отримали машину по вижиманню бабла з людей, з купою проблем одразу по всім фронтам - включаючи послугу Домашній Інтернет.

Після того як пішов Литовченко, Київстар мертвий, але не може померти.

Рівень користувача 3
Позначка

Не знаю куда писать. А самое главное не уверен что есть смысл тратить своё время на написание букв.

Напишу сюда…

Киевстар ваши улучшения мне не нужны. Верните все как было!

А теперь суть проблемы.

1.С 1 числа сего месяца у меня перестала работать сим для планшета. 3 раза звонил в поддержку бесполезно… и более того стали списывать каждые сутки деньги за использование сим для планшета, которая между прочим по условиям моего тарифа предоставляется бесплатно.

компенсация от Киевстар мне не нужна, т.к я знаю все о щедрости Киевстар 😂 . Более того такая компенсация это как унижение пользователей. Лучше бы уж ничего не давали. Просто сделайте что бы работало.

2. Личный кабинет мой Киевстар не работает или работает не корректно. Как уже и описывали здесь неоднократно невозможно зайти. Так же отображается списание двойной платы.

Не думал что буду одним из тех кто ноет. Но Киевстар вы скатились. Давайте расчехляйтесь и делайте уже нормально и достойно . Я не верю что за 20 дней нельзя было решить эту проблему.

Рівень користувача 1
Позначка

Добрый день! Ситуация следующая...Подключил тариф “Все вместе выгодный” где по акционному предложению мне должна была предоставляться скидка по моему тарифу в размере 50 гривен на протяжении трех месяцев. То есть сам тариф стоит 250 грн./месяц, но по условиям скидки я три раза якобы должен платить по 200 грн./месяц. Все бы хорошо до 1 мая 2021, когда у меня на счету была достаточная сумма для снятия абонплаты (211 гривен), но ночью у меня сняли 10 гривен якобы за пользование мобильным интернетом, при этом сама плата по тарифу с учетом скидки у меня не снялась, то есть скидку в размере 50 гривен мне просто напросто не посчитали, таким образом и обманным путем я вынужден был еще и докинуть себе на счет свои 50 гривен!!! Хотя скидка по тарифу у меня еще была по условиям акции. В бесполезной службе поддержки отвечают шаблонными методами и ничего нового никогда там не узнаешь...Сначала отвечали,что вопрос решится до 05 мая, потом до 15, потом до 31)) Сегодня оператор написал (Існують ситуації підвищеного рівня складності, для вирішення яких потрібно вживати додаткових заходів та залучати технічних фахівців нашої компанії. У зв’язку з цим терміни виконання таких завдань можуть подовжуватись. Прийміть вибачення за незручності.) Так вы там подурели что ли? Сколько я должен еще ожидать? Год? Два? Это ваши косяки вообще-то. Завтра первое число и снова я не смогу воспользоваться своей законной скидкой по тарифу. Почему я должен переплачивать за и так хреновое обслуживание? Почему я должен вам дарить свои заработанные не легким трудом деньги? Кто вы мне такие,чтобы я вас кормил и обеспечивал? В зарубежных странах на вас давно бы уже наложили огромные штрафы за не выполнения условий и возможно лишили бы лицензии за такое халатное и недобросовестное отношение по отношения к абонентам (случай был массовый 1 мая). Я абонент 10 лет и такого отношения не потерплю. Буду везде писать жалобы!

Рівень користувача 1

Пополнил я счет 2 апреля на 225 гр и абонплата месячная не снялась , но начали сниматься быстро деньги со счеты за пользованием интернета и звонков.
14 апреля - у меня 0 на счету , я на работе в городе Южном , начальник в Одессе , должен кинуть инструкции и план работу , и я их не могу получить потому что мне киевстар лишил все права на пользование интернета и звонков , я промок до ниточки под дождем.
То есть у них авария но деньги со счета как надо списываются.
Дозвонится до тех поддержки не возможно ,  воообще ни как.
На сайте киефстар с онлайн поддержкой тоже не очем разговаривать - они мне отвечают что бы я ждал.Как мне ждать если мне завтра нужен на работе интернет и мобильна связь.
То есть надо мне по мимо 225 гр пополнить еще на 200 гр счет что бы за 10 дней они так же исчезли ?
Почему нельзя на время предоставить доступ к интернету и мобильной связи ? ведь это возможно так как со счета деньги прекрасно списались с суммы 225 гр до 0 за 10 дней.
Спасибо киевстар , я с вами с 2013 года с домашним киевстаром , а завтра я уже буду с 9 утра на Vodafone и домашнем интернете Sohonet и самое главное все будет так же стоить 225 гр.
Пока, не кому не советую киестар , там жадные сильно.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Як це не прикро звучить, але як то кажуть “не лізь в налагоджений механізм”, так ні зробили оновленная, теперь тариф в МК щось с чимось, будимо надіятися що полагодять, а Ви не вибачайтесь то не Ваша провина, треба щоб вибачався той хто зламав це!))

Думаю вони хотіли як краще, якщо почитати про зміни, які принесе оновлення, то абонплата вже не буде зніматись в період з 00:00 до 03:00, а як в жовтих конкурентів, рівно в 00:00 і ймовірно, не буде проблем з резервацією, яка досить піднасрала в репутацію синього гіганта.
Тому, вважаю раціональним, помучитись тиждень заради корисних змін. Але те, як до цього підготувався Київстар, це, звичайно, фейспалм.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Зазвичай нова система повинна проходити обкатку(альфа-тестування) паралельно зі старою на обмеженому переліку номерів. Натомість вирішили зробити на "авось". Останні роки рукожопість стала зовсім очевидною. Постійні глюки системи Мій Київстар, помилкові тарифікації трафіку та помилкове списання коштів стало нормою для Київстару. Напевно теж економлять на висококваліфікованих спеціалістах, так само й як і на операторах коллцентру. Кадровий голод став очевидним навіть сторонньому спостерігачу. Як я вже неодноразово писав, керівництво компанії- некомпетентні менеджери, котрі, крім своїх цифр та графіків, перестали відчувати свого клієнта та персонал.

Як це не прикро звучить, але як то кажуть “не лізь в налагоджений механізм”, так ні зробили оновленная, теперь тариф в МК щось с чимось, будимо надіятися що полагодять, а Ви не вибачайтесь то не Ваша провина, треба щоб вибачався той хто зламав це!))

Думаю вони хотіли як краще, якщо почитати про зміни, які принесе оновлення, то абонплата вже не буде зніматись в період з 00:00 до 03:00, а як в жовтих конкурентів, рівно в 00:00 і ймовірно, не буде проблем з резервацією, яка досить піднасрала в репутацію синього гіганта.
Тому, вважаю раціональним, помучитись тиждень заради корисних змін. Але те, як до цього підготувався Київстар, це, звичайно, фейспалм.

@KurwaMatj  я вот сколько помню, у Киевстара при новом руководстве что ни нововведение -- то фейспалм -- обязательно что-то или работает не так или слетает регистрация или сделали, но не продумали до конца или дырка в безопасности

тенденция, однако

Рівень користувача 5
Позначка +1

Вам нарахована компенсація: 20хв на інші мобільні. Термін дії до 12/04/2021.  Перевірка залишку: *502#. Дякуємо, що ви з нами!

Хахаха, это за то что неделю без связи и интернета был) это даже стеб какой-то. Слава богу не ждал а перешёл на лайф) 

20 хвилин, пхпхахха

Ахаха

Рівень користувача 1

25 марта мне приходит смс уведомление от Киевстара " крутого и популярного провайдера" которым пользуюсь уже более 10 лет.

Напоминаем, что 1-го числа будет снята плата 200 грн по условиям тарифного плана. Убедитесь, что на вашем счете достаточно средств. Проверка остатка: *111#, пополнение без комиссии: kv.st/f1 . Я в свою очередь пополняю счёт 1.04 на 200 грн ,но по абонплата не снимается. И 2 апреля приходит новая смс

Номер заблокирован. Для решения вопроса по номеру необходимо обратиться с заявлением в центр. С уважением, Киевстар.

Я трачу кучу своего времени( на ходясь на работе), узнаю что происходит.

В итоге операторы мне отвечают что это ошибочные смс, и вам нужно пополнить уже на 250 грн. Я прождала решение вопроса 8 дней, находясь без связи, и корректной работы. Я не могу нормально работать, и из-за этого так же теряю свои деньги и время. Хотя вы в свою очередь не хотите решать ничего.

У вас происходили тех. Неполадки,вы отправляете мне глупые и не корректные смс, но в итоге отказываетесь исправить их. Почему я должна терять свои деньги и переплачивать сумасшедшие деньги за связь ( в итоге получится пополнить свой счёт на 450 в общей сумме), ??????

Я готова доплатить 50 грн одним платежом и все!

А вы в свою очередь  должны насчитать согласно условиям моего тарифного плана.

Это ваши ошибки, а не мои. Со стороны клиента я выполнила все условия какие вы мне прислали.

Рівень користувача 1

Я поддерживаю Вас то же происходит и не раз .В Киевстар с 2003 года,   тоже ухожу надоели обманщики.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Почему я могу этого сделать?

Тому що час від часу потрібно читати новини.

З 22:00 31 березня до 20:00 1 квітня 2021 року Київстар проводить планові роботи з оновлення IT-систем, щоб покращити обслуговування абонентів передплати та «Домашнього Інтернету».

Під час технічних робіт абонентам будуть доступні всі основні послуги. Дзвінки, мобільний та домашній інтернет, SMS, послуги в роумінгу — працюватимуть у звичайному режимі. Можливі лише тимчасові обмеження при поповненні або перевірці рахунку, управлінні деякими сервісами. Якщо абоненти поповнять рахунок під час оновлення, кошти на балансі відобразяться після закінчення технічних робіт. Орієнтовний час закінчення робіт — 1 квітня 2021 року до 20:00.

Рівень користувача 5
Позначка +1

Купите Lycamobile

Рівень користувача 1

Меня 18 дней держали без связи с Россией и Польшей ,хотя в моём тарифе предусмотрены 300 минут на связь с другими операторами и также на связь с другими странами. Я каждый день звонила операторам ,получала стандартный набор слов- как только всё наладится вам придёт sms-сообщение. 19 апреля меня таки подсоединили к этой услуге, никакого sms-сообщение не было никаких извинений от системы Киевстар не было и никакой предложенной компенсации не было просто бесстыжие бессовестные. Вместо всего этого мне предложили купить 5000 МБ за сумасшедшие деньги,которые мне и даром не нужны так как у меня безлимитный интернет. Хоть бы предложили снизить оплату тарифа в следующем месяце нет ни слова ни извинений ничего."спасибочки" киевстару за услуги которые я оплатила и не могла ими пользоваться больше месяца

Чи планує компания Київстар  повертати  кошти  користувачам у яких вони були зняті  через технічні складнщі  з боку  компанії.

Не було знято абонплату   через вищезазначені технічні складнощі. На протязі тиждня додатковово знімали  кошти  за послуги які  і так були передбачені тарифним планом.А потім + ще й зняття абонплати

Питання розглядается компанією на протязі  4 місяців, неодноразово обіцяли повернути   з вказання  крайнього терміну який звістно кожний раз переноситься .

Питання в наступному ,  компанія на протязі  4 місяців  безкоштовно користується коштами клієнтів зписання котрих не передбачене тарифним планом,  це новий вид  бізнесу ?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Павел Зарицкий, мені дуже шкода, що вам довелось потрапити в таку ситуацію і зіткнутись з таким сервісом :sweat:

Питання перетарифікації і повернення коштів обов’язково буде розглянуто після закриття технічних “аварій”. На жаль, так як постраждала велика кількість абонентів процес буде тривалий. 

У травні через технічні роботи списались гроші, довелось повторно поповнювати і активовувати пакет на 250 грн. З того часу оператори "годують" фіксуваннями звернень і обіцянками вирішення проблем, а деякі навіть обіцяють точні дати вирішення(звичайно, що нічого не вирішується в ці терміни). І ось уже більше місяця мене футболять без крайньої дати вирішення проблеми. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Abonent001, мені дуже шкода, що вам довелось потрапити в таку ситуацію і зіткнутись з таким сервісом :sweat:

На жаль, індивідуальні питання через Спільноту не розглядаються, так як у модераторів Спільноти немає доступу до абонентської бази. 

Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для отримання відповідей на ваші питання. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Moonday, розумію, що ситуація геть погана. Ніхто не міг передбачити, що так станеться. Повірте, інженери з розробниками роблять все можливе для відновлення коректної роботи систем.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності :pray_tone2:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Kotpes01:thinking: а де ви знаходитесь? В якій області, в якому населеному пункті? 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Iseg:hugging:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Cherevach, що стосується тестування…, воно було. Але, на жаль, це не допомогло уникнути проблем з міграцією абонентів в нові ІТ-системи :shrug_tone2:

Рівень користувача 2

Вже 5-ий день повна лажа із сервісом. У вас працюють доходяги-невдахи чи хто?! 5 довбанних днів Київстар знущається над всіма абонентами!!! Абонплату не фіга не знімає, оператору дозвонитись не можна, гроші летять в нікуди, навіть за дзвінки по Україні, хоча я проплатила пакет 30хв і абонплата знялась тиждень тому. Знову і знову з мене вимагають 200грн за поповнення абонплати, ви там охрєнєли вкрай? Найміть адекватних працівників і дайте своїм клієнтам нормальний сервіс. Такими темпами всі скоро підуть до інших операторів. І поверніть мої гроші!!! 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@PLUR, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. Спробую допомогти.

Рівень користувача 1

@Kotpes01:thinking: а де ви знаходитесь? В якій області, в якому населеному пункті? 

Кременчуг, полт. Обл.

Поверьте после ограничения скорости из-за использования 40гб в месяц, 4g падает в ноль, и время, место, погода и другие факторы никак не влияют на 4g. Только искусственно введенное ограничение, принудительное переключение на канал 3g тому доказательство, скорость даже после 40гб - 2мбит/с. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@andyz:worried:

Відповісти