Підключення / Відключення / Зміна тарифу з лінійки "Київстар Все разом"

Показати перший допис

526 Відповідей

@33732933, я знаю :wink:
Что именно вас интересует?

На сайте  этого тарифа нет.. и в архиве тоже ... интересует скорость интернета по тарифу.а вы откуда знаете о нем?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@33732933, не можете найти информацию о тарифе, т.к. он доступен для подключения в рамках индивидуального предложения. 

Плата за пакет - 125 грн./месяц. Условиями тарифа предусмотрено: 
-”Домашний Интернет” со скоростью до 100 Мбит/с; 
-безлим на номера Киевстар;
-3000 МБ для мобильного Интернета (“Киевстар 3G Онлайн 2017”) с максимальной скоростью 3/4G;   
-100 минут на другие мобильные номера по Украине (включая звонки на номера CDMA (092, 094); 
-неограниченный доступ к сервису "Знания без границ". 

...а вы откуда знаете о нем?

Я же сотрудник Компании :wink:

Здравствуйте,скажите была услуга все разом ,но изменился номер телефона как изменить его на текущий номер чтобы зайти в услугу домашний интернет ?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Skripo4ka:thinking: если при подключении тарифного плана линейки “Все вместе” использовался другой номер телефона, то зайти в услугу “Домашний Интернет” можно только через него.

А если у меня нет к нему доступа,то что мне делать?

В мене є тариф “Все разом Вигідний”. Відповідно є телефонний номер Київстар та дротовий інтернет, знову ж таки від Київстар. Я вирішив змінити телефонний номер. Намагався отримати консультацію в магазині “Київстар”, але мені винесли мозок та нічого зрозумілого не пояснили. Я просто купив новий номер. Що далі. Що треба робити в системі “Київстар” чи ще десь, щоб з наступного місяця в мене залишився той самий тариф що і був, але просто змінився номер? Дякую!  

в тарифном плане “все вместе”  деньги платятся на мобильный счет (и нет возможности переноса денег со счета “проводного интернета”, кстати)

так что если вы хотите поменять номер, привязанный к тарифу “все вместе”, то фактически надо один договор по номеру закрыть, а второй открыть

в тарифном плане “все вместе”  деньги платятся на мобильный счет (и нет возможности переноса денег со счета “проводного интернета”, кстати)

так что если вы хотите поменять номер, привязанный к тарифу “все вместе”, то фактически надо один договор по номеру закрыть, а второй открыть

В розмові зі мною оператор сказав, що це зробити досить просто. Потрібно за 5 днів до початку нового місяця роз’єднати номер мобільного зв’язку і домашній інтернет, а потім додати новий номер в системі Київстар. Але я не знайшов такої опції. Є додати новий номер і є вийти з програми. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Что именно Вам не понятно?

Что именно Вам не понятно?

Как на практике мне сменить в моем тарифе номер телефона без смены тарифа?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Для начала Вам нужно подать заявку на отключение тарифа Киевстар все вместе. В случае если Вы этот месяц оплачивали то после отключения тарифа домашний интернет будет ещё работать до конца месяца. Если не оплачивали то после отключения тарифа добавляете новый номер в МК и делаете повторное подключение

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Олексій, логика такая: сначала надо отключить тариф с текущим мобильным номером, а зачем подключить его заново, но уже с новым номером. 

Последовательность отключения тарифа линейки «Киевстар Все вместе»: нужно зайти в систему «Мой Киевстар» под мобильным номером телефона. Далее нужно выбрать раздел «Услуги и акции»/«Доступные услуги»/«Дополнительные услуги». Там увидите строку «Отключение «Киевстар Все вместе»». Нажимаете кнопку «Подключить», и в появившемся окне выбираете тариф для мобильной связи и для "Домашнего Интернета". 
⚠при разъединении можно выбрать тариф только актуальной тарифной линейки https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs
Далее нажимаете кнопку «Подтвердить». Тариф "Киевстар Все вместе" отключится в течение суток. 

И уже после отключения вы сможете подать заявку на новое подключение, с новым номером.

@Олексій, логика такая: сначала надо отключить тариф с текущим мобильным номером, а зачем подключить его заново, но уже с новым номером. 

Последовательность отключения тарифа линейки «Киевстар Все вместе»: нужно зайти в систему «Мой Киевстар» под мобильным номером телефона. Далее нужно выбрать раздел «Услуги и акции»/«Доступные услуги»/«Дополнительные услуги». Там увидите строку «Отключение «Киевстар Все вместе»». Нажимаете кнопку «Подключить», и в появившемся окне выбираете тариф для мобильной связи и для "Домашнего Интернета". 
⚠при разъединении можно выбрать тариф только актуальной тарифной линейки https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs
Далее нажимаете кнопку «Подтвердить». Тариф "Киевстар Все вместе" отключится в течение суток. 

И уже после отключения вы сможете подать заявку на новое подключение, с новым номером.

отличная логика. выходит сначала я подключаю тариф с актуальной линейки. например, за 175 грн. А потом еще вбухиваю 250 грн за тариф “Все вместе Выгодный” или я что-то не понимаю. На какой мне выбирать новый тариф если я хочу просто сменить гребанный номер на другой гребанный номер и оставить тот же тариф что и был

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Олексій, наприклад, ви оплати абонентську плату 01.01. і сьогодні, 16.01. подаєте заявку на роз’єднання тарифу. Послуга “Домашній Інтернет” буде працювати до кінця місяця, нічого додатково оплачувати не потрібно.

При зміні тарифного плану за мобільним номером, якщо плануєте користуватись послугами зв’язку, Інтернетом та іншими умовами оплату зробити доведеться :confused:

Далі подаєте заявку на підключення тарифного плану лінійки “Все разом” але вже з іншим номером. В заявці потрібно обрати активацію з 1-го числа (це важливо). За мобільним номером тарифний план буде змінено одразу і знімиться оплата за залишок днів до кінця місяця, за особовим рахунком тариф буде змінено 1-го числа.

І вже 1-го числа буде знята повноцінна оплата за тариф. 

P.S.: розумію, що розібратись в цій темі важко, але спробували описати все простою мовою. 

@Олексій, наприклад, ви оплати абонентську плату 01.01. і сьогодні, 16.01. подаєте заявку на роз’єднання тарифу. Послуга “Домашній Інтернет” буде працювати до кінця місяця, нічого додатково оплачувати не потрібно.

При зміні тарифного плану за мобільним номером, якщо плануєте користуватись послугами зв’язку, Інтернетом та іншими умовами оплату зробити доведеться :confused:

Далі подаєте заявку на підключення тарифного плану лінійки “Все разом” але вже з іншим номером. В заявці потрібно обрати активацію з 1-го числа (це важливо). За мобільним номером тарифний план буде змінено одразу і знімиться оплата за залишок днів до кінця місяця, за особовим рахунком тариф буде змінено 1-го числа.

І вже 1-го числа буде знята повноцінна оплата за тариф. 

P.S.: розумію, що розібратись в цій темі важко, але спробували описати все простою мовою. 

Добре. Варіант 2. Я відключаю чи роз’єдную тариф 25.01. Підключаю нову сім і не підключаю ніякий тариф. А вже після приєднання нового номеру до системи і до тарифу “Все разом” на 1.02 сплачую 250 грн. Такий є варіант чи ні? 
Для чого мені на 5 днів активувати якийсь тариф на новій сім карті за 175 грн?!?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Олексій, ви зможете зробити так, як написали.

Як відмовитись від ТВ і підключити тариф просто для дзвінків і мобільного інтернету?? В додатку це зробити неможливо, оператор каже підключати з початку місяця, але мені кругом пише що для мого тарифного плану неможливе підключення іншого тарифу

Как отключить услугу домашний интернет и оставить только мобильные услуги?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Irina234:thinking: ви хочете змінити або відключити тарифний план лінійки “Все разом”?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Piphagor, я вірно зрозуміла, що у вас тарифний план лінійки “Все разом”?

Рівень користувача 1

Доброго дня я втратив свій номер і неможу його відновити. На цей номер був зареестрований пакет все разом(тобто мій інтернет був привязаний до мого номеру), тепер я змінив номер і хочу перепідключіти свій інтернет на новий номер. Доступу до старого номеру я не маю. Що мені треба зробити щоб перепідключіти пакет все разом на новий номер щоб в мене пряцював домашній інтернет.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@GameHome, перший етап - потрібно роз’єднати тариф. Тільки таким чином ви зможете приєднати новий номер до особового рахунку. 

З інформацією, як виконати процедуру роз’єднання, ви можете ознайомитись на сторінках цієї теми. Якщо виникнуть додаткові питання, обов’язково звертайтесь. 

Адрес Якуба Коласа дом 6 кв 379 на номер тел 098ххххх22 оформлен интернет и телефон. Как отключить интернет?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Alruk, в цій темі знайдете відповідь на ваше питання :nerd:

Рівень користувача 4
Позначка

Мене цікавлять такі питання:

1. Хто користується тарифами “Все разом” давно - як часто змінюється (піднімається) по ним оплата за тариф?
  2. Якщо у мене зараз акційний мобільний тариф за 40 грн, то при бажанні відмовитись від “все разом” я уже не зможу повернутись на свій акційний тариф? Адже його на той час “уже не буде” саме для мене? Чи зможу?
  3. Чи зміниться мій ІР адрес при підключенні до тарифу “все разом”? Це важливо - бо по роботі я можу потрапити у робочі програми лише по своєму ІР, що існує на даний момент. Якщо він зміниться, то я маю знати наперед і просити наш ИТ відділ зробити мені новий доступ. 

Відповісти